Формула-1. Гран Прі Росії. ОНЛАЙН

Опубліковано: 12:13, 27 Вер 2020 р.

Розмір тексту:

Дорогі любителі автоспорту, запрошуємо вас на етап Формули 1, який відбудеться в Сочі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Перегони розпочнуться о 14:10, а знайти пряму трансляцію можна за цим посиланням.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

12/01, 16:12 // Автомото

Старт нового сезону Королеви автоспорту відклали на 26 березня.
Офіційно. Формула-1 змінила формат своїх етапів

01/01, 14:24 // Автомото

Міжнародна федерація автоспорту внеса зміни до регламенту Формули-1.
Офіційно.

18/12, 16:52 // Автомото

Офіційно. "Ред Булл" визначився з новим напарником Ферстаппена

Мексиканський гонщик Серхіо Перес залишається в Формулі 1 на наступний сезон
Формула-1. Ферстаппен виграв останню гонку сезону

13/12, 19:00 // Автомото

В Абу-Дабі відбувся останній гран-прі Формули 1.

16:12   Стала відома остаточна дата старту нового сезону Формули-1  // Автомото
   14:24   Офіційно. Формула-1 змінила формат своїх етапів  // Автомото
   16:52   Офіційно. "Ред Булл" визначився з новим напарником Ферстаппена   // Автомото
   00:30   Хемілтон: Це була найважча гонка в сезоні   // Автомото
   19:00   Формула-1. Ферстаппен виграв останню гонку сезону  // Автомото
   12:42   Формула-1. Гран Прі Абу Дабі ОНЛАЙН  // Автомото
   22:30   Формула-1. Ферстаппен взяв поул в Абу-Дабі, Хемілтон-3-й  // Автомото
   17:44   Формула-1. Боттас виграв Другу практику в Абу-Дабі, повернення Хемілтона і дебют Шумахера   // Автомото
   21:13   Формула-1. Перес виграв божевільний Гран Прі Сахіру  // Автомото
   11:00   Формула-1. Гран Прі Сахіру. ОНЛАЙН  // Автомото
   23:30   Формула-1. Боттас виграв кваліфікацію на гран-Прі Сахіру, Рассел - 2-йй  // Автомото
   22:53   Формула-1. Резервіст "Мерседес" виграв обидві практики гран-прі Сахіру  // Автомото
   13:16   Офіційно. Син Міхаеля Шумахера буде виступати у Формулі-1  // Автомото
   13:16   Офіційно. Хемілтон підхопив коронавірус і пропустить наступну гонку  // Автомото
   19:58   Формула-1. Хемілтон виграв гонку в Бахрейні, болід Грожана згорів  // Автомото
   11:00   Формула-1. Гран Прі Бахрейну. ОНЛАЙН  // Автомото
   19:00   Формула-1. Хемілтон взяв поул в Бахрейні  // Автомото
   19:38   Формула-1. Хемілтон взяв дві практики в Бахрейні  // Автомото
   14:54   Формула-1. Хемілтон став 7-разовим чемпіоном світу  // Автомото
   11:12   Формула-1. Гран Прі Туреччини. ОНЛАЙН  // Автомото
   17:42   Формула-1. Строл сенсаційно виграв кваліфікацію в Туреччині, Хемілтон - 6-й  // Автомото
   17:48   Формула-1. Ферстаппен переміг на двох практиках у Туреччині  // Автомото
   16:40   Формула-1. Хемілтон виграв етап, а Mercedes - Кубок конструкторів  // Автомото
   11:30   Формула-1. Гран Прі Емілії-Романьї. ОНЛАЙН  // Автомото
   17:42   Формула-1 Боттас виграв кваліфікацію в Імолі  // Автомото
   17:12   Формула-1. Хемілтон виграв гонку в Португалії і побив рекорд Шумахера  // Автомото
   11:50   Формула-1. Гран Прі Португалії. ОНЛАЙН  // Автомото
   17:56   Формула-1. Хемілтон виграв кваліфікацію в Португалії  // Автомото
   17:46   Формула-1. Боттас виграв обидві практики в Португалії  // Автомото
   17:46   Формула-1. Хемілтон переміг на гран прі Айфеля, Боттас зійшов  // Автомото
   23:55   Прімера. 20 тур. "Атлетіко", "Реал" та "Барселона" взяли по три очки  // Футбол
   23:51   Ліга 1. 21 тур. ПСЖ, "Марсель" та "Ліон" перемогли, поразка "Монако"  // Футбол
   23:44   Серія А. 19 тур. "Ювентус" і "Лаціо" перемогли, "Наполі" та "Мілан" програли  // Футбол
   23:30   Корнієнко сказав, чи пробачив Сидорчука за свою травму  // Футбол
   22:30   У "Дніпра-1" колосальні фінансові проблеми  // Футбол
   21:27   Бундесліга. 18 тур. "Баварія" розбила "Шальке", поразка "Боруссії" Д  // Футбол
   21:00   Екс-капітан "Дніпра-1" порадив українцю йти у нижчу лігу Росії  // Футбол
   20:00   Кополовець: Мілевському було дуже важко на перших зборах  // Футбол
   19:00   Тренерський чемпіонат. Чому в УПЛ все залежить від наставника  // Блоги та авторські матеріали
   17:43   Кубок світу з біатлону. Українці провалили естафету і мас-старт  // Інші види
   17:14   Англійська преса: Це дивовижна гра для Ярмоленка  // Футбол
   16:40   Офіційно. Ястремську не допустили до участі в Australian Open  // Теніс
   16:06   Ребров - про другу поспіль осічку "Ференцвароша"  // Футбол
   15:32   Кубок Європи ФІБА. Жінки. "Прометей" програв ще двічі і покинув турнір  // Баскетбол
   14:58   Українець змінить чемпіонат Росії на клуб Шахова і Чигринського  // Футбол
   14:24   НБА. Михайлюк набрав аж 15 очок у грі проти "Філадельфії" (+ВІДЕО)  // Баскетбол
   13:50   Тренер "Вест Хема" правдиво оцінив гру Ярмоленка в Кубку Англії  // Футбол
   13:16   Суперліга. "Черкаські Мавпи" обіграли на виїзді "Миколаїв"  // Баскетбол
   12:42   Леднєв пояснив, чим "Динамо" займається при Луческу  // Футбол
   12:08   УХЛ. "Донбас", "Сокіл" та "Краматорськ" оформили перемоги (+ВІДЕО)  // Хокей
   11:40   Офіційно. "Олімпік" підписав форварда "Порту" (+ФОТО)  // Футбол
   11:20   Товариський матч. "Динамо" - збірна Йорданії. ОНЛАЙН  // Футбол
   11:00   Кубок світу з біатлону. Естафета і мас-старт. ОНЛАЙН  // Інші види
   10:44   Офіційно. Екс-гравець "Бастії" вже тренується з "Дніпром-1"  // Футбол
   10:16   Білоруський журналіст: Нойок втратив шанс на наше громадянство  // Футбол
   09:48   Петряк своїм голом поставив на вуха всю Угорщину (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:20   Макаренко забив неймовірний гол у чемпіонаті Бельгії (ВІДЕО)  // Футбол
   09:00   "Динамо" купить румуна і продасть Де Пену, "Шахтар" втратить Тайсона, Шевченко в "Челсі"  // Футбол
   08:00   Франков - про підсилення "Десни"  // Футбол
   06:30   Офіційно. Олексій Лень - гравець "Вашингтона"  // Баскетбол
   00:30   Хейні: Я був першим, хто викликав Ломаченка, якого вважали пугалом  // Бокс
   23:30   Лідер "Динамо" вибув на два тижні   // Футбол
   22:30   Хачеріді хоче піти з "Динамо-Бреста"  // Футбол
   21:00   Офіційно. "Львів" підписав екс-кіпера "Карпат" (ФОТО)  // Футбол
   20:00   Екс-легіонер "Дніпра" може повернутися в УПЛ  // Футбол
   19:14   Кубок світу з біатлону. Україна 8-а в естафеті, Джима потрапила в топ-10 в мас-старті  // Інші види
   19:00   Ярмоленко забив класний гол за "Вест Хем" (ВІДЕО)  // Футбол
   17:46   "Минай" підпише двох українців  // Футбол
   17:13   Офіційно. "Дніпро-1" позбувся українського оборонця   // Футбол
   16:43   Пятов: Четвертий день зборів завжди був найважчим  // Футбол