<![CDATA[sportanalytic.com]]> ru <![CDATA[Кардаш: Порівняння з Аспрільєю мене не тішили]]>

Екс-півзахисник "Динамо" і "Карпат" Василь Кардаш не любив, коли його порівнювали з іншими футболістами. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Ще школярем я почав залучатися до дорослої команді "Карпат". Ніяких послаблень щодо себе не відчував, завжди тренувався на повну, і в підсумку в "Карпати" пробився після оренди - погравши спочатку за Кам'янку-Бузьку, потім - за "Скалу".

Хтось навіть порівнював мене з колумбійцем Фаустіно Аспрільєю з "Парми", що мене не тішили, бо найважливіше у футболі - бути собою", - сказав Кардаш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легенда "Динамо" : Я був за крок від переходу в "Ліверпуль".

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=253321 Mon, 06 Apr 2020 08:42:00 GMT
<![CDATA[Екс-хавбек ”Динамо”: Доводилось їсти собачатину]]>

Екс-півзахисник "Динамо" і "Пхохан Стілерс" Сергій Коновалов розповів, як під час виступів в Південній Кореї куштував м'ясо собаки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Довелося з'їсти собачатину. Коли принесли м'ясо, то не знав, що це таке, мені просто ніхто не сказав. Кожен, сидячи за столом, готував і смажив на конфорці. Нюхом відчував, що не той запах, як у свинини або телятини, але не зрозумів.

А коли з'їв, тільки після цього корейці сказали, що переварив мій шлунок. Не можу сказати, що я сильно зрадів, бо пам'ятав, що у нас собака - це друг людини", - сказав Коновалов.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зінченко тренується із собаками на руках (ВІДЕО)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=253320 Mon, 06 Apr 2020 08:12:00 GMT