Андрій Ярмоленко, 84 хв

Тренер:
Сергій Ребров

Заміни:
68 хв  Василь КравецьМаксим Грисьо
89 хв  Денис МірошниченкоОлександр Гладкий
90 хв  Ігор Худоб'якАндрій Марковіч
Дмитро Заїкін
Заміни:
73 хв  Дерліс ГонсалесАртем Громов
77 хв  Жуніор МораесДенис Гармаш

Онлайн трансляція

Карпати - Динамо
90+4 хв.І ВСЕ! "Динамо" впевнено перемагає "Карпати" у гостях завдяки двом голам Андрія Ярмоленка.
90+3 хв.Заїкін змінив Худоб'яка.
90+2 хв.Гладкий непогано пробив, але Підківка на місці.
90 хв.До основного часу додано 3 хвилини.
89 хв.Маркович виходить замість Мірошніченка.
87 хв.Ярмоленко знову в атаці.
84 хв.ГООООООООЛЛЛЛЛ!!! ЯРМОЛЕНКО - 0:2! Одним дотиком прибрав захисників біля штрафного і пробив під поперечку. Дубль.
82 хв.Грисьо виконує чистий підкат проти Ярмоленка, але кутовий той все ж заробив. Реброву цього мало.
80 хв.Гармаш змінює Сидорчука.
78 хв.Лобай зніс Ярмоленка і також бачить перед собою жовте світло.
77 хв.Мораес поступився місце на полі Гладкому.
76 хв.Рибалка збив Новотрясова і порадив швидше підійматись з газону. Тому це не сподобалось і усе завершилось "гірчичником".
75 хв.Ярмоленко отримав жовту.
73 хв.Громов виходить замість Гонсалеса.
72 хв.Удару Рибалки не вистачило зовсім трохи.
71 хв.Ксьонз змушений фолити у підкаті на Гонсалесі. Це попередження.
69 хв.Костевич зрізав Ярмоленка біля кутового прапорця, але Жабченко не міг почути крик останнього. Без вилучення.
68 хв.Грисьо міняє Кравця.
66 хв.Перша жовта у матчі на рахунку Костевича. Небезпечно зіграв проти Морозюка.
64 хв."Динамо" нікуди не поспішає, гра проходить без воріт.
62 хв.Випад "Карпат" завершується нічим.
59 хв.Ярмоленка б'є зі штрафного набагато вище дев'ятки.
57 хв.Антунеш зашкутильгав. Важко не помітити тенденцію.
55 хв.Подачі "Левів" виносять центрбеки суперника.
52 хв."Карпати" непогано атакують та заробляють право на корнер.
49 хв.Фол у нападі для Буяльського.
47 хв.Худоб'як вистрілив з-за меж штрафного. Не цього разу.
46 хв.Другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+1 хв.Троє "динамівців" виходили на одного Підківку, але пас Сидорчука створив офсайд. Тому промах Мораеса вже був неважливий.
45 хв.+2.
44 хв.Удар Чачуа після скидки Ксьонза блокують.
41 хв.Нестеров не зумів переграти Шовковського на другому поверсі.
40 хв.Віда невдало підставив голову після кутового.
37 хв.Ярмоленко подав зі штрафного на ближній кут, але удар Мораеса не вийшов.
35 хв.Відмінна гра Шовковського на виході нейтралізує нову гостроту від львів'ян.
33 хв.Підківка відбиває потужний удар Рибалки.
31 хв.ГООООООЛЛЛ!!! ЯРМОЛЕНКО - 0:1! Передача Драговіча зі своєї половини, перекидання воротаря і останній удар. Андрій справді повернувся!
28 хв.Супершанс "Карпат"! Костевич прорвався до штрафного "Динамо" і виклав м'яч під гол Худоб'яку! Ветеран не влучив у порожні ворота…
26 хв.Черговий неточний навіс Морозюка.
25 хв.Шовковський невдало приземлився і просить допомоги медиків. Але, як й інші кияни, він знову у грі.
22 хв.Блондин Ярмоленко відпрацював у захисті, а потім пробив метрів з 30-ти. У руки Підківці.
20 хв.Антунеш не зміг вдало прострілити з флангу.
18 хв.Контратака "Карпат" захлинається на підступах до чужого штрафного. Бланко-Лущук діє дуже високо.
15 хв.Тепер вже Віді потрібна медична допомога.
14 хв.З Ярмоленком постійно грають по двоє "карпатівців". Поки це діє.
12 хв.Чачуа у відповідь б'є з дуже дальньої дистанції. Сейв СаШо.
11 хв.Мораес побачив вільного Гонсалеса, але той вже втратив момент.
8 хв.Подача з кутового та удар під поперечку від Морозюка виглядали дуже гостро.
7 хв.Буяльський отримав ушкодження, однак швидко повертається на поле.
5 хв.Господарі прогнозовано відали м'яч, діючи строго від захисту.
3 хв.Удару Рибалки після пасу Морозюка забракло сили. Підківка на місці.
2 хв.Дерліс заробив стандарт, однак витиснути щось з нього киянам не вдалось.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Сьогодні в рамках 2-го туру УПЛ між собою зіграють "Карпати" і "Динамо". Пропонуємо слідкувати за подіями матчу разом.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол