Жуніор Мораес

Тренер:
Сергій Ребров

Заміни:
66 хв  Даріо СрнаБогдан Бутко
70 хв  Віктор КоваленкоДентінью
80 хв  БернардВеллінгтон Нем
Заміни:
26 хв  Даніло СілваМикола Морозюк
60 хв  Олег ГусєвВалерій Федорчук
68 хв  Віталій БуяльськийДенис Гармаш

Онлайн трансляція

Шахтар - Динамо
90+7 хв.ВСЕ! "Шахтар" і "Динамо" вперше у сезоні грають унічию, зберігаючи різницю в очках. Усі очікування виправдані.
90+6 хв.Ну і Хачеріді з Феррейрою заробили по жовтій за сутичку.
90+5 хв.Відкладене попередження для Мораеса.
90+2 хв.Буяльського виносять з поля на ношах і цей час буде враховано.
90 хв.У другому таймі залишається грати п'ять хвилин.
89 хв.Морозюк збиває Нема і також бачить перед собою жовте світло.
88 хв.Жовта Федорчуку за порушення проти Фреда.
84 хв.Федорчук хапав Феррейру за руки при подачі штрафного, але апеляції "гірників" ні до чого не призвели.
82 хв.Ярмоленко допомагає Мораесу з пошкодженням.
80 хв.Веллінгтон Нем поміняв Бернарда.
77 хв."Шахтар" продовжує атакувати, на що "Динамо" може протиставити одного Ярмоленка.
75 хв.ГОООООООЛ!!! Дентінью - 1:1! Вискочив з-за спини Морозюка і реалізував подачу Бутка ударом від газону.
73 хв.Навіс Бернарда адресата не знаходить.
72 хв.Ярмоленко зірвав контратаку, а Гармаш виконав нечистий підкат, нагрубивши арбітру. Два попередження.
70 хв.Дентінью вийшов замість Коваленка.
68 хв.Буяльський поступається місце на полі Гармашу.
67 хв.Фред потужно пробив з метрів 28-ми - Шовковський на місці.
66 хв.Бутко змінює Срну, який, здається, потягнув м'яз.
65 хв.Коваленко впав на газон, підігравши собі рукою.
63 хв.Ракицький заробляє жовту, жорстко зустрівши Мораеса.
60 хв."Гірчичник" Фреду за небезпечну гру.
60 хв.Федорчук вийшов на поле замість Гусєва.
59 хв.Бернард зі стандарту б'є над поперечкою.
56 хв.Марлос добіг до штрафного суперника, віддав на Срну, який у свою чергу знайшов вільного Бернарда. Кручений м'яч зірвався з ноги 10-го номера.
53 хв.Дальній удар Ярмоленка летить ближче до кутового прапорця, ніж воріт.
51 хв.Мораес бореться зі Степаненком та Ракицьким так, що обидва не можуть підвестись на ноги.
50 хв.Фред на замасі прибрав двох захисників, але пробив прямо в Шовковського.
47 хв.В "Динамо" хочуть збити темп гри і вже тричі фолили у середині поля.
46 хв.Продовжуємо!
45+3 хв.Перерва.
45+1 хв.Гусєв та Срна обмінялись пострілами з-за меж штрафного. Швидкості не порівняти із суперкубковими.
45 хв.Три хвилини додано до першого тайму.
43 хв.Степаненко притримав старого друга Ярмоленка, за що отримує попередження.
41 хв.Допомога потрібна Мораесу.
39 хв.Феррейра пригальмував атаку, втім це лише допомогло. Фред ж не зміг використати можливість, влучивши у захисників.
36 хв.Спроба Коваленка була гострішою і м'яч влучив у сітку із зовнішньої сторони.
35 хв.Коваленко в длтик віддав Степаненку під удар, але той б'є дуже неточно.
33 хв.Віда класно відтиснув Коваленка біля воротарського.
31 хв.Жорстке зіткнення Буяльського та Степаненка у центральному колі ледь не призвело до сутички. Вчасно втрутився арбітр.
29 хв.Марлос розіграв кутовий з Коваленком, а подача вийшла невдалою.
26 хв.Вимушена заміна: Морозюк міняє Даніло Сілву.
24 хв.ГООООЛ!!! Гусєв - 0:1! Розводить Пятова і м'яч по різних кутах.
23 хв.Пенальті! Срна збив Макаренка і дарує "Динамо" відмінну можливість відкрити рахунок.
22 хв.Сейв Шовковського після пострілу Бернарда.
21 хв.Жовта Сидорчуку за удар ліктем.
19 хв.Бернард знову уник офсайду і скинув під удар Коваленку. Повз ворота.
17 хв.Гра йде на половині поля киян.
14 хв."Динамо" гостро відповідає. Обрізка Марлоса призвела до виходу Мораеса один в два. Бразилець вже прокинув Пятова, проте той встиг задіти м'яч і влучити у руку Ісмаїлі. Свисток мовчить.
12 хв.З навісами суперника Шовковський не має проблем.
11 хв.Мораес наткнувся на Кучера у штрафному - без пенальті.
9 хв.Момент у "Шахтаря"! Бернард наздогнав довгий пас Степаненка буквально на лицевій, віддавши на Срну. Удар капітана блокується і м'яч влучає йому ж у руку.
7 хв.На фланзі Сілва закриває Ісмаїлі, однак це все одно кутовий.
4 хв.Срна фолить проти Гусєва у центрі.
2 хв.Небезпечно! Пятов у стрибку відбив удар Буяльського з лінії штрафного. Момент йому створили Ярмоленко та Мораес.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Запрошуємо до Харкова на супердербі українського футболу "Шахтар" - "Динамо".

Результати онлайн
П'ятниця, 21/07/2017
Час Турнір Господарі Гості
19:30 РФПЛ Анжи 0:0 Амкар
19:30 РФПЛ ЦСКА 0:0 Локомотив

17:57   ATP Бостад. Долгополов у фантастичному поєдинку переміг росіянина та пробився у півфінал  // Теніс
   17:14   Білоруські коментатори "проїхались" по Мілевському в прямому ефірі (ВІДЕО)  // Футбол
   16:50   "Динамо" стежить за бразильським хавбеком  // Футбол
   16:06   "Шахтар" та "Динамо" поклали око на талановитого грузина  // Футбол
   15:32   Офіційно. "Динамо" відправило захисника в Іспанію  // Футбол
   14:58   Фонсека: Рішення по Кучеру було найскладнішим у моєму житті  // Футбол
   14:24   "Динамо" провалило трансфер аргентинця  // Футбол
   13:50   Хавбек "Шахтаря" прокоментував чутки щодо переходу в "Динамо"  // Футбол
   09:24   Офіційно. "Динамо" позбулось одного із нападників  // Футбол
   09:00   "Динамо" продає легіонера та купує нового, Коноплянка та Ярмоленко зацікавили клуб АПЛ  // Футбол
   08:00   Ломаченко "проїхався" по МакГрегору  // Бокс
   06:00   Хавбек "Динамо" зацікавив ще один іноземний клуб  // Футбол
   00:30   Луческу довіряють очолити збірну  // Футбол
   22:30   Лідер "Динамо" вибирає між європейськими клубами  // Футбол
   21:58   Тур де Франс. 18 етап. Перемога Баргиля, Гривко - 91-й  // Інші види
   21:55   "Олександрія" дізналась свого суперника в наступному раунді ЛЄ  // Футбол
   21:00   Алієв ризикує втрати шанс реабілітувати кар'єру  // Футбол
   17:48   Новий клуб Мілевського використав українця для реклами спіннерів (ВІДЕО)  // Трибуна
   17:14   "Шахтар" отримав солідне підсилення напередодні матчу з "Динамо"  // Футбол
   16:40   ITF Бурса. Позніхіренко та Ястремська знищені росіянками у чвертьфіналі  // Теніс
   11:40   Ребров зазнав першої розгромної поразки із "Аль-Ахлі"  // Футбол
   11:12   Коноплянка засмутив команду Бойка, забивши втретє поспіль за "Шальке" (ВІДЕО)  // Футбол
   10:44   ITF Астана. Янчук не змогла пробитись у чвертьфінал  // Теніс