Євген Опанасенко, 90+4 хв

Тренер:
Юрій Вернидуб

Заміни:
59 хв  Віктор ЦиганковОлег Гусєв
74 хв  Дерліс ГонсалесАртем Бєсєдін
85 хв  Євген МакаренкоМикола Морозюк
Заміни:
46 хв  Микита КаменюкаЖелько Любеновіч

Онлайн трансляція

Динамо - Зоря
90+4 хв.Кінець матчу! "Зоря" сенсаційно вириває перемогу. Десь логічний гол луганців ставить багато запитань до "Динамо". Четверту поспіль гру кияни не можуть виграти! Браво Юрій Вернидуб та "Зоря"
90+3 хв.ГОООООООЛ! "ЗОРЯ" ВИРИВАЄ ПЕРЕМОГУ!
90+3 хв.Технічно бив Рибалка, але захисники прийняли шкіряного на себе.
90+2 хв.Хачеріді бив головою, але марно.
90+1 хв.Три хвилини компенсував арбітр.
90 хв.Фінальний штурм розпочинає "Динамо". Емоції киплять.
87 хв.Морозюк класно прострілював, але Шевченко врятував команду.
85 хв.Гречишкін потужно пробив, але Морозюк головою прийняв на себе удар.
81 хв."Динамо" впевнено володіє ініціативою, але від цього немає толку. Бліді підопічні Реброва в нападі.
77 хв.Намагаються щось вигадати динамівці, але дуже повільно. "Зоря" прекрасно захищається та не відходить від свого плану на гру.
73 хв.Слабко виглядає київський клуб в атаці, тому не може забити гол. "Зоря" помітно чекає на свій шанс.
69 хв.Шовковський! Рятує Олександр команду після виходу віч-на-віч з Любеновічим.
65 хв.Віда підключився до атаки ударом головою, але вище воріт. Бракує "Динамо" Теодорчика. Мають кияни моменти, але немає кому забивати.
61 хв.Гладкиииииий! Отримав чудову змогу відкрити рахунок в грі Олександр, але в боротьбі пробив мимо воріт Шевченка.
59 хв.Дуже грамотно будують свою оборону обидва клуби, тому важко забити гол. Справжня шахова партія від тренерів.
55 хв.Макаренко також пробивав здалеку, але знову вище. Не вдається киянам розірвати захист луганців, тому часто завдають ударів здалеку.
51 хв.Циганков дуже класно розібрався із захисниками "Зорі" та в стилі Ярмоленка пробивав по воротам Шевченка, одначе трішки вище воріт.
49 хв."Зоря" надзвичайно активно розпочала другий тайм та двічі небезпечно атакувала флангом Петряка, який з'явився на полі.
46 хв.Розпочався другий тайм!
45 хв.Кінець першого тайму!
43 хв.Гонсалес знову активний на фланзі та завдав удар, але рикошет від захисників допоміг Шевченку легко спіймати шкіряного.
40 хв."Зоря" пробує знайти щастя на половині поля киян, проте там все під контролем оборонців "Динамо".
36 хв.Гречишкін небезпечно виконав штрафний, але м'яч пролетів біля стійки воріт Шовковського.
34 хв."Зоря" намагається підчатувати киян та провести контратаку, одначе господарі впевнено обороняються.
30 хв.Форстер небезпечно виконав штрафний з 30 метрів.
27 хв.Жорстка боротьба точиться на футбольному полі.
23 хв."Зоря" ледь не покарала "Динамо", одначе Караваєв забіг у офсайд після чудового розрізного пасу Кулача.
18 хв.Дещо вирівнялася гра, хоча "біло-сині" володіють ініціативою.
14 хв.Стійка рятує "Динамо" після удару Соболя, хоча допоміг рикошет від Макаренка. Перший дзвіночок для киян.
13 хв.Впевнено атакує "Динамо" і луганці змушені тільки оборонятися без натяку на атаку.
9 хв.Гонсалес пробив здалеку, але рикошет пом'якшив удар, тому тільки кутовий.
7 хв.Ще один прекрасний момент в "Динамо". Гармаш вивів Макаренка на удар, однак захисники "Зорі" врятували ворота Шевченка.
5 хв.Супер-момент в "Динамо". Гонсалес пронісся лівим флангом і робив простріл на Гладкого. До нападника шкіряний не дійшов, одна пробивав Буяльський, проте шкіряний після рикошету полетів на кутовий.
4 хв."Динамо" від стартового свистка пішло вперед та високо пресингує. Поки господарі рухаються досить швидко, особливо правим флангом.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники. Запрошуємо вас на перегляд центрального матчу 8 туру УПЛ. Київське "Динамо" вдома приймає непоступливу луганську "Зорю". Текстову трансляцію гри для вас проведу я, Михайло Гема!

Результати онлайн

11:12   Наставник "Динамо" змішав з лайном кращого арбітра України  // Футбол
   00:30   Палкін розповів, проти яких команд "Шахтар" не має шансів  // Футбол
   23:51   Ліга 1. 17 тур. "Марсель" розгромив "Сент-Етьєн"  // Футбол
   23:49   Чемпіонат світу з хокею U-20. Україна програла другий матч поспіль  // Хокей
   23:39   Серія А. 16 тур. Гатуззо здобув першу перемогу з "Міланом"  // Футбол
   23:37   Прімера. 15 тур. "Барселона" впевнено обіграла "Вільяреал"  // Футбол
   22:30   Леоненко знову "проїхався" по Реброву та Ріанчо  // Футбол
   22:18   Бундесліга. 15 тур. "Герта" вирвала нічию, шалений камбек "Фрайбурга"  // Футбол
   22:11   РФПЛ. 20 тур. "Спартак" розгромив ЦСКА, перемоги "Краснодара" та "Ростова"  // Футбол
   21:40   "Шахтар" увісьмох програв "Зорі", Фонсека ледь не побив арбітра  // Футбол
   21:00   Бразильський клуб перехоплює легіонера в "Динамо"  // Футбол
   20:30   АПЛ. 16 тур. "Сіті" виграв дербі у МЮ  // Футбол
   19:39   "Зоря" - "Шахтар". ОНЛАЙН  // Футбол
   18:30   АПЛ. МЮ - "Ман Сіті". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:48   Дулуб: "Чорноморець" втратить практично півкоманди  // Футбол
   16:40   Ярмоленко отримав "на горіхи" від німецьких журналістів  // Футбол
   16:30   Кубок світу з біатлону. Українки здобули друге місце у естафеті  // Інші види
   16:06   "Динамо" в меншості втратило очки в Олександрії  // Футбол
   15:32   Леоненко: Говорив до Лобановського на "ти"  // Футбол
   14:58   Офіційно. Ярмоленко отримав нового тренера в "Боруссії" Д  // Футбол
   14:00   "Олександрія" - "Динамо". ОНЛАЙН  // Футбол
   13:50   "Динамо" втрачає ще одного ключового гравця  // Футбол
   13:16   Рігондо прокоментував поразку від Ломаченка  // Бокс
   12:42   Яремчук видав гол+пас проти команди Макаренка та Будківського (+ВІДЕО)  // Футбол
   12:21   Непотріб "Бешикташа" продовжить кар'єру в одному із українських грандів  // Футбол
   11:08   Бабло перемагає зло. Як власник "Карпат" відкупився за смерть дівчини  // Блоги та авторські матеріали
   11:00   Кубок світу з біатлону. Естафета. Чоловіки та жінки. ОНЛАЙН  // Інші види
   10:42   Турецький клуб заманює колишнього українця "Шахтаря"   // Футбол
   10:16   Порошенко привітав Ломаченка після бою (+ФОТО)  // Бокс
   09:48   Тренер "Альбасете" в екстазі від гри Зозулі  // Футбол
   09:38   Чемпіонат світу з хокею U-20. Українці поступились одноліткам із Словенії  // Хокей
   09:24   Ломаченко: Це не велика перемога для мене  // Бокс
   09:00   "Шахтар" відпустить легіонера, українець перейде в один із лондонських грандів  // Футбол
   08:00   Палкін розповів про наступні трансферні кроки "Шахтаря"  // Футбол
   07:30   "Зоря" - "Шахтар". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   07:00   "Олександрія" - "Динамо". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:41   Бокс. Рігондо здався після шести раундів проти Ломаченка  // Бокс
   06:30   АПЛ. "Манчестер Юнайтед" - "Манчстер Сіті". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:00   Екс-гравець "Фіорентини" та "Малаги" наїхав на "Динамо"  // Футбол
   05:14   Бокс. Василь Ломаченко - Гільєрмо Рігондо. ОНЛАЙН  // Бокс