Динамо - Зірка. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Динамо - Зірка
90+4 хв.І ВСЕ! "Динамо" впевнено обіграло "Зірку" і повернулось на друге місце чемпіонату України.
90+3 хв.Баєнко отримав пошкодження, а гра відновлюється. Ненадовго.
90+1 хв.Третій шанс у грі для Сітала! 14-го номера кропивничан залишили на дальній стійці при штрафному, але він зарядив повз ворота.
90 хв.До другого тайму додано чотири хвилини.
89 хв.Гру рукою Гонсалеса помітили судді.
87 хв.Неймовірні 80% володіння на користь "Динамо" тримаються ще з першого тайму.
84 хв.Момент у "Зірки"! Сітало відкрився під передачу Фаворова, обіграв захисників і пробив над поперечкою. А віддай на Загальського, який йшов паралельним курсом…
83 хв.Мораес замість Гладкого, котрий зіграв у своєму стилі.
81 хв.Ярмоленко накрутив трьох та пробив сходу - сейв Паста.
78 хв.Удар гонсалеса низом проходить у сантиметрах від цілі.
77 хв.Рибалка змінює Гармаша.
75 хв.Циганков поступився місцем на полі Дерлісу.
73 хв.Стійка! Гармаш замикав стандарт, проте невдало.
71 хв.Фаворов першим ж дотиком отримує попередження. Підкат ззаду.
70 хв.Друді зняв захисника Екісу, випустивши чистого нападника Фаворова. Бельше замін у нього немає, тоді як Ребров ще не використав жодної.
68 хв.Ярмоленко навіть спиною до опікуна може прокинути м'яч йому між ніг та відірватись. На подачу ніхто не пішов.
66 хв."Динамо" продовжує атакувати, усе ближче розгром.
63 хв.Ярмоленко нарешті пробив сам - точно в руки голкіперу.
62 хв.Загальський виходить замість Зубкова.
59 хв.Гол "Динамо" з офсайду! Це Гладкий був ближче до воріт за останнього захисника і все одно не переграв Паста. Сидорчук з точним ударом на добиванні радів недовго.
57 хв.ГООООООЛЛЛ!!! Циганков - 2:0! Заштовхали таки. Ярмоленко проніс м'яч до воротарської, скинув на Циганкова, і разом вони подвоїли перевагу.
56 хв.Жовта картка й Екісі. Обидві за фоли на Циганкові.
55 хв.Баєнко отримав "гірчичник".
53 хв.Новий змарнований момент від Циганкова. Сидорчук прийняв дальню передачу і знайшов того біля стійки. Віктор пробив повз.
50 хв.Сидорчук б'є низом, а Паст знову не фіксує м'яч. Цього разу обійшлось.
48 хв.Ярмоленко в черговий раз прострілив у штрафний, де захисники "Зірки" були першими.
47 хв.Після невдалої скидки Ярмоленка Мойя відтиснув опікуна і дав пробити Сіталу. Вище воріт, але вже щось.
46 хв.Другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45 хв.+1.
43 хв.Хачеріді виграв другий поверх після скидання, втім пробив неточно.
42 хв.Морозюк перевірив Паста несильним ударом низом.
41 хв.Ярмоленко з нічого створює момент для Гармаша, але той не зміг пробити.
38 хв."Зірка" не соромиться фолити багато і грубо.
36 хв.Макаренко отримав по обличчю від Зубкова. Продовжуємо.
35 хв.Ярмоленко пролетів повз опікуна, гостро прострілював, але Гладкий не встигає до м'яча.
33 хв.І знову Циганков! Вийшов на побачення з Пастом, але пробив надто просто.
30 хв.Вимушена заміна: Кочура міняє Щедрого.
29 хв.Дальній постріл Циганкова - дуже неточно
27 хв.На матчі присутній Артем Карвець, який лише вчора грав у Прімері.
25 хв.Попередження Мойї за поштовх Хачеріді.
24 хв."Динамо" контролює хід подій.
21 хв.Небезпечно! Ярмоленко у своєму стилі пробив з-під захисника, а Циганкову не вдалось зорієнтуватись. Паст вже був безсилим.
20 хв.Ферейра договорився до жовтої, сигналізуючи про неіснуючий офсайд.
20 хв.ГОООООЛ!! Сидорчук - 1:0! Ніким не прикритий він зумів правильно розпорядитись відскоком і пробив Паста.
19 хв.Ферниндс збив Макаренка на лівій бровці і це небезпечний стандарт.
17 хв.Бацулі дісталось у верховій боротьбі.
15 хв.Паст відбив три удари за одну хвилину, хоча жоден не назвеш складним.
13 хв.Кияни активно пресингують.
11 хв.І одразу контратака "Динамо". Ярмоленко прорвався до штрафного, віддав на Гармаша, котрий перевів на вільного Циганкова. Удар в дотик того заблокували.
10 хв."Зірка" збила темп, гра проходить без воріт.
7 хв.Циганков невдало виконує кутовий.
6 хв.Гармаш! Відкрився під закидання Ярмоленка Денис, після чого пробив. Паст на місці, а підбирання за захисниками гостей.
4 хв.Жорсткий фол проти Щедрого і без допомоги медиків тут не обійтись.
2 хв.Ярмоленко втратив м'яч на фланзі.
1 хв.Починаємо!
Команди вже на полі, усе готово до початку.
Доброго вечора усім! Запрошуємо на останній матч 10-го туру УПЛ, в якому "Динамо" прийме "Зірку".

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол