Факундо Феррейра

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
63 хв  Антон ПоступаленкоВладислав Хомутов
74 хв  Володимир ЛисенкоІван Матяж
83 хв  Сергій ШестаковТемур Парцванія
Заміни:
67 хв  БернардДентінью
73 хв  Факундо ФеррейраЄвген Селезньов
83 хв  Віктор КоваленкоЕдуардо

Онлайн трансляція

Олімпік - Шахтар
90+4 хв.І ВСЕ! "Олімпік" закономірно відбирає очки у "Шахтаря".
90+1 хв.Ордець міг стати героєм зустрічі, але пробив головою невдало.
90 хв.До другого тайму додано три хвилини.
89 хв.Селезньов б'є, але тепер на місці голкіпер.
88 хв."Шахтар" насідає на ворота опонентів, але ті мають відповідь.
85 хв.Парцванія збив Ісмаїлі та отримав заслужене попередження.
84 хв.Селезньов уник офсайду, але схибив з ударом.
83 хв.Парцванія міняє Шестакова, а Едуардо - Коваленка.
81 хв."Гірники" змушені знову змінювати тактику.
79 хв.ГООООООООЛЛЛЛ!!! Матяж - 1:1! Немчанінову дали зробити діагональ низом, а свіжий Матяж її замкнув.
76 хв.Жовта картка Олійнику за грубий фол.
74 хв.Лисенко поступився місцем на полі Матяжу.
73 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Ордець - 0:1! Першим опинився на добиванні після удару Степаненка та увігнав м'яч у сітку.
73 хв.Фонсека одразу ж знімає його, випускаючи Селезньова.
73 хв.Феррейра знову не зміг пробити Махарадзе з близької дистанції.
71 хв.Марлос після дриблінгу гостро пробив - поруч зі стійкою.
70 хв.Петров класно випереджає Коваленка у штрафному.
67 хв.Дентінью поміняв Бернарда.
65 хв.Удар Степаненка йде вище воріт.
64 хв.Ордець виграв другий поверх, втім пробити точно не вдалось.
63 хв.Перша заміна: Хомутов виходить замість Поступаленка.
60 хв.Богданов закрутив кутовий - Пятов виносить.
59 хв.Гості відкриваються, але поки подібних до останнього моментів у них не було.
56 хв.Офсайд у Феррейри. Схоже, аргентинцю залишилось грати не довго.
55 хв.Супершанс "Олімпіка"! Кучер припустився обрізки з пасом назад, Поступаленко обіграв Пятова і просто не влучив у ворота. Неймовірно! Як?!
54 хв.Фред розганяв контратаку після кутового суперника, але м'яч у нього відібрали. Пас від Гошкодері не пройшов тільки через положення "поза грою".
51 хв.Лисенко програє боротьбу Кучеру біля бровки.
49 хв.Срна подав кутовий - захисники "Олімпіка" перші на м'ячі.
47 хв.Удар Танчика зльоту зірвався.
46 хв.Продовжуємо!
45+2 хв.Перерва.
45 хв.+1.
44 хв.Гошкодеря постраждав від свого ж підкату Фреду. Медики на полі.
42 хв.Чергова невдала спроба від Феррейри.
41 хв.Богданов вдарив над поперечкою.
39 хв.Махарадзе знову рятує "Олімпік", хоча удар Коваленка з лінії воротарської й був не надто сильним.
37 хв.Феррейра неправильно зупинив Богданова. Це "гірчичник".
36 хв.Офсайд у Коваленка, який вже святкував гол.
34 хв.Бернард двічі прострілив в гущу подій - результат невдалий.
33 хв.Ісмаїлі обікрали у чужому штрафному.
30 хв.Коваленко класно б'є у дотик, але Махарадзе перевів м'яч на кутовий.
28 хв.Танчик подав у руки Пятову.
27 хв.На закидання від Марлоса ніхто не встигає.
24 хв.Санжар дає окремі настанови імениннику Танчику.
23 хв.Ісмаїлі відкрився під передачу Коваленка і пробив - сейв Махарадзе.
21 хв."Олімпік" пропустив контратаку, проте один Бернард не загроза проти захисту.
18 хв.Неточно цілив Коваленко - удар від воріт
16 хв.Махарадзе кулаками вибив м'яч з корнера Бернарда.
13 хв.Фред влучає у стінку.
12 хв.Петров зіграв рукою біля штрафного і це шанс для "Шахтаря".
10 хв.Гра йде на зустрічних курсах.
8 хв.Гострий удар від Гошкодері - Пятов на місці.
7 хв.Шестаков грубо збив Срну у центрі поля. Поки без жовтої.
6 хв.Небезпечно! Після кутового м'яч відлетів на кут воротарського, але Степаненко і Феррейра рухались у протилежному напрямі.
4 хв.Прохід Лисенка по центру завершився невдачею.
2 хв.Швидко фолять на Коваленку господарі.
1 хв.Стартовий свисток!
Привіт усім! Сьогодні "Олімпік" прийме у Сумах "Шахтар", пропонуємо слідкувати за подіями матчу разом.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол