Андрій Борячук

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
46 хв  Андрій БацулаРоман Попов
60 хв  Максим КовальовІгор Калінін
Заміни:
80 хв  Андрій БорячукФакундо Феррейра
87 хв  ФредТарас Степаненко
92 хв  ДентіньюБернард

Онлайн трансляція

Зірка - Шахтар
90+4 хв.Закінчується матч! Впевнено перемагає своїх опонентів "Шахтар" із рахунком 0:3! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+3 хв.Ракицький та Бернард заробили в кінці матчу по жовтій картці
90+2 хв.Остання заміна у "Шахтаря": Бернард замінив Дентінью
90+1 хв.4 хвилини додає арбітр до основного часу матчу
90 хв.ГОООООООООООООООООЛ! 0:3! Феррейра виходить сам-на-сам із воротарем та спокійно відправляє м'яч за призначенням!
87 хв.Фред йде з поля. Виходить замість нього Тарас Степаненко
85 хв.Фред непогано пробив зі штрафного, однак відмінно зіграв в цьому епізоді Паст
84 хв.Сітало отримує жовту карточку
83 хв.Знову обрізається Ордець в цьому матчі! Все ж підстраховує свого колегу Ракицький
80 хв.Першу заміну виконує Фонсека. Феррейра виходить замість Борячука
79 хв.Кучеренко фолить на Марлосі та отримує "гірчичник"
76 хв.Заміну у "Зірки". Полегенько міняє Щедрого
73 хв.ГОООООООООООЛ! Забиває Борячук після подачі Фреда! 0:2!
69 хв.Ордець пробив головою після подачі з кутового! Дещо неточним вийшов удар захисника "гірників"
67 хв.Борячуку не вистачило декілька сантиметрів для того, щоб обробити м'яч після чергового відмінного пасу Марлоса
62 хв.Все ще продовжує атакувати "Шахтар". Близькі "гірники" до того, щоб подвоїти свою перевагу!
57 хв.Перекладина рятує "Зірку"! Хотів Борячук виправитись за попередній момент, однак влучив у каркас воріт!
56 хв.Борячук незрозумілим чином зупиняє м'яч, який летів у порожні ворота! Падає молодий форвард і не дає круглому спокійно залетіти у сітку
55 хв."Шахтар" впевнено контролює м'яч. Не вдається "Зірці" забрати м'яч вже от декілька хвилин
51 хв.Малишев не по правилах грає проти Щедрого та бачить перед собою жовту карточку
49 хв.Марлос подавав кутовий. Легко відбивається "Зірка"
46 хв.Заміну в перерві зробили господарі! Попов замінив Бацулу
46 хв.Розпочався 2 тайм!
45+2 хв.Перерва!
44 хв.Баєнко побачив перед собою жовте світло за фол на Ісмаїлі. Перед цим отримав "гірчичник" також і Ковальов!
42 хв.Тайсон не влучає у порожні ворота! Відскочив м'яч до бразильця після того, як Паст відбив удар Ісмаїлі, однак над поперечкою летить круглий після удару хавбека
40 хв.Борячук отримав "гірчичник" за фол в нападі
39 хв.Заспокоїлась гра після забитого м'яча. Перестав "Шахтар" атакувати так інтенсивно, як робив це до голу
35 хв.ГООООООООООООООООООООЛ! Відкриває рахунок у матчі "Шахтар"! Борячук вийшов віч-на-віч із Пастом, однак пробив прямо у воротаря! Все ж м'яч після цього влучив у Перейру та залетів у порожні ворота! 0:1!
31 хв.Мойя "заробляє" жовту карточку
29 хв.Фред отримує першу жовту карточку за зрив контратаки "Зірки"
28 хв.ПАААААААСТ! Рятує голкіпер "Зірку" зараз чудовим сейвом! Відмінно зіграв зараз Євген у рамці воріт, відбивши удар Тайсона!
24 хв.Небезпечно було зараз біля воріт "Шахтаря"! Ордець помилився, після чого Бацула подавав на Мойя, але останній не зумів добре підлаштуватись для того, щоб пробити
22 хв.Продовжує атакувати "Шахтар", однак захист господарів після стартових 5 хвилин став виглядати значно надійнішим.
20 хв."Зірка" вибігла в одну із нечисленних атак, однак нічого небезпечного не вдалось створити господарям біля чужих воріт
16 хв.Дентінью небезпечно подавав на Борячука! Сантиметрів не вистачило молодому українцю для того, щоб переправити м'яч у сітку
12 хв.Щедрий пробив щойно злету із лінії штрафної! Все ж значно вище полетів м'яч після удару українця
9 хв."Шахтар" з перших хвилин одразу ж перебрав ініціативу. Все ж поки що дотиснути господарів "гірникам" не вдається
5 хв.Ісмаїлі пробивав щойно по воротам дещо з гострого кута! Ногами парирує цей удар Паст!
1 хв.Вже у першій своїй атаці "Шахтар" міг відкривати рахунок! Борячук отримав м'яч на вбивчій позиції, однак не зумів як слід влучити по ньому
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, дорогі читачі! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію заключного матчу 12 туру УПЛ, в якому кропивницька "Зірка" прийматиме донецький "Шахтар". Її, до слова, для вас проведе Павло Добровольський.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол