Олексій Хобленко

Тренер:
Олександр Бабич

Заміни:
57 хв  БернардТайсон
70 хв  Факундо ФеррейраАндрій Борячук
80 хв  Максим МалишевТарас Степаненко
Заміни:
38 хв  Олександр АзацькийВладислав Кабаєв
69 хв  Олексій ХобленкоМикола Мусолітін
76 хв  Євген СмирновКирило Ковалець

Онлайн трансляція

Шахтар - Чорноморець
90+4 хв.Закінчується матч перемогою "Шахтаря"! Впевнено сьогодні перемагають "гірники" із рахунком 2:0! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+4 хв.Філімонов пробив зі штрафного. Надійно грає П'ятов
90+3 хв.Борячук вийшов сам-на-сам, однак не зумів влучити по воротам!
90+1 хв.Кабаєв сфолив на Марлосі та отримав жовту картку
90 хв.3 хвилини додає арбітр до основного часу матчу
89 хв.Втікав "Шахтар" в небезпечну контратаку, однак Марлос послизнувся та втратив м'яч
86 хв.Борячук опинився на ударній позиції та пробив головою після подачі з кутового! Все ж добре обрав позицію голкіпер "Чорноморця" та зумів зреагувати на цей удар
83 хв.Втікали гравці "Чорноморця" у контратаку, однак не змогли навіть довести справу до удару
81 хв.Дограють матч команди немов останні 10 хвилин. Зменшив свої швидкості "Шахтар", і тому гра стала дивитись млявою
80 хв.Йде з поля Малишев, виходить замість нього Степаненко
79 хв.Малишев отримує жовту
76 хв.Остання заміна у "моряків". Смирнова замінив Ковалець
75 хв.Мусолітін грубо грає та бачить перед собою жовте світло
70 хв.Відповідає заміною також і "Шахтар". Борячук замінив Феррейру
69 хв.Ще одна заміна в "Чорноморця". Хобленка замінив молодий Мусолітін
68 хв."Чорноморець" нарешті створив щось біля воріт "Шахтаря"! Коркішко зробив чудову передачу на Хочолаву, однак той не зумів влучити у ворота із вбивчої позиції!
66 хв.Люлька та Хочолава отримали "гірчичники" за грубі фоли
62 хв.Продовжують "гірники" йти вперед та з кожною атакою стають все ближчими до голу
57 хв.Перша заміна у "Шахтаря". Тайсон замінив Бернарда
55 хв.Дентінью марнує чергову нагоду! Вийшов віч-на-віч із воротарем бразилець, однак не зумів того переграти!
53 хв.Проходить гра у тому ж руслі, що і в першому таймі. "Шахтар" контролює м'яч і, зрештою, весь матч
48 хв.Бернард пробив у дальній кут, однак цього разу гостей врятувала стійка!
47 хв.Дентінью неймовірним чином не зміг влучити у практично порожні ворота після передачі Марлоса!
46 хв.Розпочався 2 тайм!
45+2 хв.Перерва!
45 хв.Бернард бив красиво злету, однак не зумів влучити у площину воріт
44 хв.Смирнов отримав жовту картку за фол на Дентінью
43 хв.Закінчується перший тайм при абсолютній перевазі "Шахтаря". Відверто на голову сильнішими виглядають "гірники"
38 хв.Заміна в "Чорноморця": Кабаєв замінив Азацького
35 хв.Не може нічого все ще зробити в атаці "Чорноморець". Одна з рідкісних атак "моряків" не змогла закінчитись навіть ударом по воротам
30 хв.ГООООООООООООООООЛ! Дентінью подвоює перевагу "гірників" після передачі Ісмаїлі! 2:0!
28 хв.Продовжують господарі впевнено контролювати м'яч. Нічого не виходить у "Чорноморця"
24 хв.ГОООООООООООЛ! Привозить гол у власні ворота собі "Чорноморець"! Феррейра скористався помилкою в обороні "моряків" та відкрив рахунок в матчі! 1:0!
21 хв.Феррейра опинився на ударній позиції та пробив, однак його удар вийшов занадто слабким та воротар без проблем знову забрав м'яч у руки
20 хв.Дентінью змістився в центр та пробив по воротам! Надійно грає голкіпер гостей в цьому епізоді та забирає м'яч в руки
17 хв.Закручував в дальній кут зараз м'яч Марлос! Не вистачило декількох сантиметрів бразильцю для того, щоб влучити у ворота
14 хв.Татарков побачив перед собою "гірчичник" за фол на Малишеві
13 хв.Бернард отримує жовту за розмови із арбітром
12 хв.Забрав м'яч під свій контроль донецький "Шахтар". Довго тримають м'яч в своїх ногах "гірники", однак поки що не небезпечно
8 хв.Ледь не помилилась зараз оборона "Шахтаря". Віддавав Кучер необачно своєму голкіперу та ледь не дозволив нападнику гостей перехопити цей пас
4 хв.Обережно розпочали обидві команди. Не доходить поки що до гостроти біля чиїхось воріт
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію поєдинку між донецьким "Шахтарем" та одеським "Чорноморцем"! Її, до слова, для вас проведу я, Павло Доровольський:)

07:00   "Динамо" - "Сталь". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Функціонер "Шальке": Я не хочу возвеличувати Коноплянку до небес  // Футбол
   00:33   Серія А. 1 тур. "Ювентус" та "Наполі" відвантажили суперникам про три  // Футбол
   00:30   Маркевич: "Динамо" просто зарахують 0:3, та й по всьому  // Футбол
   23:14   Прімера. 1 тур. "Атлетіко" ледь врятувався від поразки проти "Жирони"  // Футбол
   23:11   Ліга 1. 3 тур. "Монако" та "Ніцца" перемагають, драматична осічка "Ліона"  // Футбол
   23:00   РФПЛ. 7 тур. "Локомотив" перемолов "Спартак", розгром від "Рубіна"  // Футбол
   22:56   Бундесліга. Розкішний гол Коноплянки у ворота "Лейпцига" (ВІДЕО)  // Трибуна
   22:39   Бундесліга. 1 тур. Коноплянка забив за "Шальке", перемоги "Баварії" і "Боруссії"  // Футбол
   22:30   Брат загиблої в ДТП: Димінський - потвора, яка вбила мою сестру  // Футбол
   22:29   АПЛ. 2 тур. Несподівана поразка "Арсеналу", успіх МЮ та "Ліверпуля"  // Футбол
   22:15   "Шахтар" та "Верес" відзначились "сухими" перемогами  // Футбол
   21:00   "Бешикташ" плюнув на "Динамо" в питанні трансферу Віди  // Футбол
   18:54   "Шахтар" - "Олімпік". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:48   Кубок Девіса. Україна назвала фантастичний склад на Ізраїль  // Теніс
   17:14   "Динамо" не віддало українця в клуб з Ліги чемпіонів  // Футбол
   16:40   Джошуа: Хочу, щоб ми з Кличком зустрілись, як джентльмени  // Бокс
   16:06   В ОБСЄ пояснили, для чого вони будуть на матчі "Маріуполь" - "Динамо"  // Футбол
   15:32   Фьюрі звинуватив Кличка у грі на букмекерів  // Бокс
   14:58   Шеф УПЛ: Юнацьку команду "Динамо" покарають за неявку в Маріуполь  // Футбол
   14:24   Бокс. Олександр Гвоздик - Крейг Бейкер. ОНЛАЙН  // Бокс
   13:50   Севідов: "Маріуполь" зіграє з "Динамо" або вдома, або ніде  // Футбол
   13:16   Гравці збірної України "здали" матч ЧС з хокею (+ФОТО)  // Хокей
   12:42   Бойка кличе до себе клуб з Ліги Європи  // Футбол
   12:08   Шовковський напав на знаменитого вампіра (ФОТО)  // Футбол
   11:52   Франков пропонує запросити "главу" "ДНР" на гру "Маріуполь" - "Динамо"  // Футбол
   11:40   Леоненко сказав все, що думає про гру "Динамо" проти "Марітіму"  // Футбол