Євгеній Зубейко, 59 хв

Тренер:
Олег Дулуб

Заміни:
13 хв  Тарас СтепаненкоМаксим Малишев
65 хв  БернардТайсон
65 хв  Віктор КоваленкоДентінью
Заміни:
78 хв  Дмитро КльоцАмбросій Чачуа
80 хв  Володимир КостевичМаксим Грисьо

Онлайн трансляція

Шахтар - Карпати
90+4 хв.ВСЕ! "Гірники" важко обіграли "Карпати" у Харкові, скориставшись чисельною перевагою.
90+3 хв."Шахтар" розіграв кутовий і просто тримає м'яч у себе.
90+2 хв.Кадимян змінює Худоб'яка.
90 хв.+3.
89 хв.Підківка за межами штрафного майданчика випередив Феррейру, якому продовжують створювати на моменти.
87 хв.Ісмаїлі вивели під удар, однак він б'є поруч зі стійкою.
85 хв.На простріл Грися з правого флангу ніхто не відгукнувся.
82 хв."Карпати" пішли уперед і пропустили дві гострі контратаки. "Гірникам" не вистачило останнього пасу.
80 хв.Костевич поступається місцем на полі Грисьо.
78 хв.Тим часом Чачуа змінює Кльоца.
77 хв.ГОООООЛ!!! Феррейра - 2:1! І одразу він забиває, вигравши другий поверх на подачі Срни.
76 хв.Подача, Підківка не встигає, але Феррейра ударом головою хибить повз порожні ворота. Такий у нас кращий бомбардир чемпіонату…
73 хв."Карпати" відбиваються після навали стандартів та навісів.
70 хв.Ракицький в куті штрафного не зміг зловити м'яч на ногу.
69 хв.Підківка тягне класний удар Фреда під стійку, а також добивання від Феррейри.
66 хв.Марлоса збивають при контратаці, але тепер без попереджень.
65 хв.Жовта картка Срні за розмови.
65 хв.Тайсон і Дентінью виходять на поле замість Бернарда та Коваленка.
62 хв.Феррейра фолить в атаці проти Лобая.
59 хв.Відкладений "гірчичник" для Зубейка за фол на Фреді.
57 хв.Офсайд у Феррейри зриває новий випад "гірників".
55 хв.Бернард зльоту приклався до м'яча - надто високо.
53 хв.Малишева залишили самого при подачі корнера, але з його ударом Підківка впорався.
51 хв."Карпати" у меншості забули про контргру.
50 хв.Срна навісив зі штрафного, Коваленко головою відкинув далі, а Феррейра знову не зміг забити.
47 хв.Вилучення! Ксьонз отрмиав другу жовту за підкат проти Коваленка.
46 хв.Другий тайм!
45+4 хв.Перерва.
45+2 хв.І сам ж Срна не забиває з 11-ти метрів! Підківка відгадав кут, не пустивши нікого на підбір.
45+2 хв.Пенальті! Костевич зіграв рукою при подачі Срни - без питань.
45+1 хв.Ксьонз не зміг знайти можливість для удару, м'яч відлетів до Кльоца, проте той б'є по горобцях.
45 хв.До першого тайму додано три хвилини.
43 хв.Бойко показав жовту Бернарду, чим викликав гнів Фонсеки.
40 хв.Коваленко не зміг завершити небезпечну атаку.
39 хв.Попередження Ксьонзу, який збив Фреда.
36 хв.Лайнсмен помиляється проти "Карпат" з офсайдом.
35 хв.Удар Фреда на підбиранні йде вище воріт.
32 хв.Феррейра погано прийняв м'яч від Марлоса, а могло бути гостро.
30 хв.Вербний падає у боротьбі з Коваленком і це фол.
28 хв.Бернард наступив Худоб'яку на гомілкостом, швидко вибачившись опісля.
25 хв.Положення "поза грою" у Срни.
24 хв.Марлос обіграв Кравця біля лицевої, впав - суддя розводить руками.
22 хв.Закидання на Феррейру в штрафний, але аргентинець не встигає.
19 хв.ГОООООЛ!!! Ксьонз - 1:1! Точно у лівий кут і рахунок рівний.
18 хв.Пенальті! Пятов врізався у Бланко-Лещука при навісі, за що отримав також "гірчичник".
16 хв.Жовта Малишеву за зрив контратаки "левів".
14 хв.Худоб'як забиває з навісу Бланко-Лещука, але гол не зараховано через офсайд. Суперечливий, до слова.
13 хв.Таки вимушена заміна: Тараса міняє Малишев.
11 хв.Степаненку потрібна допомога медиків. Вже за межами поля він продовжує триматись за обличчя.
10 хв.ГОООООЛ!!! Срна - 1:0! Бланко-Лещук обрізався у центрі, Бернард знову прострілив, а капітан "Шахтаря" відкрив рахунок. Перший м'яч Срни у сезоні.
9 хв.Підківка двічі поспіль вдало зіграв на виході.
6 хв."Карпати" усім складом на своїй половині.
5 хв.Забігання Бернарда по флангу завершується подачею - Феррейра до м'яча не дотягнувся.
3 хв.Як і очікувалось, господарі почали активніше.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Сьогодні у нас в програмі матч 15-го туру УПЛ між "Шахтарем" та "Карпатами".

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол