Павло Ребенок

Тренер:
Василь Сачко

Заміни:
46 хв  БернардТайсон
67 хв  Віктор КоваленкоФакундо Феррейра
94 хв  МарлосОлександр Зубков
Заміни:
62 хв  Сергій МякушкоРоман Кунєв
81 хв  В’ячеслав ШарпарЄвгеній Зарічнюк

Онлайн трансляція

Шахтар - Ворскла
90+5 хв.Матч завершено. "Шахтар" буквально вигризає три пункти у "Ворскли" і зберігає 13-очковий відрив від "Динамо". Дякуємо, що були з нами. Всього вам найкращого, побачимось.
90+4 хв.Остання заміна в матчі: "гірника" Марлоса змінює Зубков.
90+3 хв.Зарічнюк примудрився за 10 хвилин заробити дві жовті картки та пішов відпочивати завчасно.
90+1 хв.Феррейра на радощах зняв футболку. Так робити не можна. Жовта картка.
90+1 хв.ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ. Добивається свого "Шахтар". Удар Густаво Бланко Лещука зумів взяти на себе Шуст, але на добиванні тут-як-тут був Факундо Феррейра. 2:1
90 хв.Арбітр додав 3 хвилини.
85 хв.Агресивно грає "Ворскла". На цей раз жовта картка для Одарюка.
83 хв.Зарічнюк ледь вийшов на поле, а вже встиг відмітитися попередженням.
81 хв."Ворскла" випускає досвідченого Євгена Зарічнюка. З поля сходить В'ячеслав Шарпар.
74 хв.Шуст отримує жовту картку за затримку часу.
70 хв."Шахтар" вимагав пенальті. М'яч влучив в руку Одарюку. Свисток Кутакова промовчав.
67 хв."Шахтар" ризикує. Коваленка змінює Факундо Феррейра. Фонсека вирішив грати у два форварди.
63 хв.ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛ. Добився свого "Шахтар". Ісмаїлі прострілив у штрафний майданчик, де м'яча у ворота переправив Коваленко. 1:1.
62 хв.Перша заміна у "Ворскли": автора гольової передачі Сергія М'якушка змінює Роман Кунєв.
60 хв.Дуже схожий момент, як і в матчі із "Сельтою". Однак, в цьому моменті Кутаков прийняв сторону захисту. Закономірна жовта картка для Віктора Коваленка за симуляцію.
53 хв.Тайсон значно ожив гру "Шахтаря". Хавбек увійшов в штрафний майданчик, але не зміг переграти воротаря. Шуст вдало вийшов з воріт і не дозволи Тайсону зрівняти рахунок.
49 хв.Тайсону вдався удар з носка з-за меж штрафної. М'яч пройшов біля "дев'ятки" воріт Шуста.
46 хв.Паулу Фонсека вирішив випустити на другий тайм реактивного Тайсона. На лаву запасних сів Бернард.
46 хв.Другий тайм розпочався.
45 хв.Перший тайм за "Ворсклою". Перерва. Відпочиваємо.
40 хв."Шахтар" продовжує насідати на ворота "Ворскли". Бланко зумів скористатися рекошетом. Нападник з декількох метрів пробив поруч зі стійкою.
38 хв.Перша жовта картка в матчі: Бернард жостко зустрів свого візаві.
36 хв.Бланко Лещук п'ятою переправляв м'яча у ворота після розіграшу кутового. Захисник на ближній штанзі зумів відвести загрозу від своїх воріт.
34 хв.Знову момент у Коваленка. Хавбек елегантно обіграв двох захисників. Чеснаков зумів взяти на себе удар Віктора та перевести його на кутовий.
31 хв.Бланко Лещук виграв другий поверх у захисників і головою пробивав по воротах. Шуст зумів підставити руку та перевести м'яча на поперечку.
29 хв.Шостий раз в кар'єрі Хльобас відзначився у воротах "Шахтаря"
28 хв.ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Злий геній "Шахтаря" Дмитро Хльобас забиває у ворота доннечан. Мякушко своїм пасом "прорізав" захист гірників і Хльобас, помітивши вихід Пятова, елегантно відправив шкіряного повз воротаря. 0:1. До слова, права на Хльобаса і Мякушка належать київському "Динамо"
24 хв.Знову з дальньої відстані пробивав Фред. Дещо невлучно. Здається, Шуст все контролював.
20 хв.Перший по-справжньому гольовий момент у "гірників": Фред з 20-ти метрів провірив на міцність стійку воріт "Ворскли".
18 хв.Момент у Коваленка. Віктор, після пасу Марлоса, з 11-метрової позначки пробив біля штанги.
15 хв.Міг відповісти своїм моментом і "Шахтар", але Бернард не став прострілювати в штрафну і заробив кутовий.
14 хв."Ворскла", відсидівшись в захисті, зуміла організувати свою атаку. Одарюк ледь не скористався помилкою Даріо Срни, який скидував на Пятова.
10 хв.Бернард подавав з кута поля на Степанка. Тарас в падінні не зміг головою переправити м'яча у ворота.
5 хв.Команди не форсують подій. Поки без небезпечних моментів.
1 хв.Матч розпочався.
Доброго дня шановні вболівальники! Пропонуємо Вам переглянути разом із нами заключний матч 19-го туру УПЛ між донецьким "Шахтарем" та полтавською "Ворсклою"

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол