Володимир Барілко

Тренер:
Олександр Бабич

Заміни:
60 хв  Максим МалишевАлан Патрік
70 хв  МарлосФакундо Феррейра
83 хв  Олександр КучерВіктор Коваленко
Заміни:
46 хв  СільвіоКирило Ковалець
59 хв  Володимир БарілкоЕліас
72 хв  Микола МусолітінОлександр Машнін

Онлайн трансляція

Шахтар - Чорноморець
90+6 хв.І ВСЕ! "Шахтар" зазнає першої поразки в чемпіонаті України цього сезону. Вольові якості "Чорноморця" зробили сенсацію реальною.
90+5 хв.Феррейра малював пенальті на останніх секундах, за що також попереджується картою.
90+4 хв."Гірчичник" для Машніна, а також Бернарда із Ковальцем. Емоції вийшли на перший план.
90+1 хв.Коваленко зачепився за м'яч та зумів пробити. Недостатньо сильно.
90 хв.До другого тайму додано 5 хвилин.
88 хв.Срна заробив гострий штрафний і сам виконає подачу. Перед Феррейрою нікого не було, але він таки схибив.
86 хв.Гості відбиваються усіма силами.
83 хв.Остання заміна: Коваленко міняє Кучера.
81 хв.А "Шахтар" не може створити хоч якусь нагоду - сенсація вже близько.
78 хв."Гірчичник" і Каневцеву за затримку часу, якого залишається усе менше.
76 хв.Андрієвський зрубав Тайсона на підступах до штрафного і заслужено бачить перед собою жовте світло.
74 хв.Ордець знову пробив - вище воріт.
72 хв.Бабич випускає Машніна замість Мусолітіна.
71 хв.Жовта картка Степаненку за зрив контратаки.
70 хв.Феррейра міняє саме Марлоса.
68 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! Еліас - 1:2! Марлос обрізався у центрі, Третьяков розігнав атаку, а свіжий нападник завершив її. "Чорноморець" веде у рахунку.
67 хв.Бланко-Лещук у положенні "поза грою".
65 хв.Подачі Срни та Ісмаїлі стають усе гостріше.
62 хв.Момент! Ордець з лінії воротарської поцілив у Татаркова.
60 хв.А у господарів Малишев поступається місцем на полі Алану Патріку.
59 хв.Тим часом Еліас виходить замість Барілка.
58 хв.Каневцев вдало зіграв на виході.
56 хв.Закидання від капітана приймає Тайсон, але не обійшлось ебз рикошету. Знову корнер.
53 хв.Срна не втомлюється шукати Бланко-Лещука, заробляючи кутовий.
50 хв.Навіс Марлоса у штрафний читається.
48 хв."Шахтар" кинувся у бій, проте одесити були готові до цього.
46 хв.Ковалець поміняв Сільвіо.
46 хв.Другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+1 хв.Степаненко! Відгукнувся на подачу Марлоса і пробивав головою з кількох метрів - прямо у руки Каневцеву.
45 хв.+2.
44 хв.Простріли з флангів у "гірників" не проходять.
41 хв.Сільвіо також отримує "гірчичник", але після грубості фізичної.
40 хв.Ісмаїлі таки виграв боротьбу на фланзі і віддав м'яч на Бланко-Лещука. Той спиною до воріт переправив його Бернарду, удар у котрого не вдався.
39 хв.Попередження Хобленку за розмови після офсайду.
37 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Андрієвський - 1:1! Хобленко скинув м'яч на вільний простір, а "динамівець" розстріляв Пятова. Шикарний м'яч.
35 хв.Перший пресинг від "Чорноморця", який вже дає свої плоди.
33 хв.Срна і Тайсон не порозумілись при розіграші стандарту.
30 хв.Еластіко Ісмаїлі призвело до його падіння в оточенні трьох суперників. Арбітр пенальті не побачив.
27 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Бернард - 1:0! Бразилець прорвався до штрафного, зіграв "у стіночку" з Бланко-Лещуком і чітко переграв воротаря. "Шахтар" попереду.
26 хв.Хочолава відверто збиває Тайсона і це жовта.
25 хв.Момент у Степаненка, але він не влучив у ближній кут.
23 хв.Поки Кучер підключається до атак, Ордець страхує його у захисті.
21 хв.Удар Марлоса зі штрафного прийшовся у стінку.
18 хв.Степаненко красиво закинув на Тайсона, який не впорався із прийомом. Удар зльоту у боротьбі ж вийшов неточним.
16 хв.Блокується і дальній постріл Степаненка - дуже щільна оборона сьогодні у "моряків".
15 хв.Хочолава збиває опонента, як тільки тільки той прокинув м'яч уперед.
12 хв.Медики на полі - Ісмаїлі отримав пошкодження.
11 хв.Гостро! Бернард віддав пас у штрафний на Ісмаїлі, який з лицевої знайшов Бланко-Лещука. М'яч після спроби аргентинського українця йде вище.
8 хв.Два поспіль постріли Тайсона з карної зони заблоковані.
7 хв.Бернард сфолив при відборі, але часу на суперечки з арбітром немає.
5 хв.Як і варто було очікувати, "Шахтар" повністю контролює гру.
3 хв.Перехоплення від Сільвіо завершується нічим.
2 хв.Бланко-Лещук завершив атаку ударом у захисника.
1 хв.Стартовий свисток!
Привіт усім! Запрошуємо на матч 24-го УПЛ, в якому "Шахтар" прийме "Чорноморець". Чемпіонська гонка продовжується.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол