Зоря - Динамо. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Зоря - Динамо
90+3 хв.І ВСЕ! "Динамо" втримало перемогу над "Зорею" на виїзді.
90+1 хв.Соболь зробив перехоплення і подав у штрафний. Офсайд у Бонавентуре.
90 хв.+2.
90 хв.Контратака Динамо" 4 в 3 завершилась прострілом Рибалки. Левченко на місці.
88 хв.Корзун виходить замість Гармаша.
86 хв.Яремчук пробив зльоту і Левченко переводить м'яч на кутовий.
85 хв.Бєсєдін поступився місцем на полі Яремчуку.
84 хв.Хороша гра Коваля на виході під час стандарту.
81 хв.Активний Бонавентуре відгукнувся на закидання, але Коваль його випереджає.
79 хв.Форстер завалив на газон Бєсєдіна, який вже прокинув м'яч собі на хід. Заслужений "гірчичник".
77 хв.Тим часом Рибалка міняє Шепелєва.
76 хв.Фол Бонавентуре в атаці, Віда добре підставився.
73 хв.Бонавентуре обіграв двох захисників "Динамо" і пробив з гострого кута. Невдало.
70 хв.Пантіч небезпечно зіграв проти Харатіна і також попереджується.
68 хв.Перша жовта - Шепелєву, за відмашку ліктем в єдиноборстві.
67 хв.Сидорчук завдав чергового удару - надто слабко.
65 хв.Тепер Чечер блокує постріл Антунеша.
63 хв.Подачі на Бонавентуре йдуть одна за іншою.
62 хв."Динамо" старається не притискатись до власних воріт, але виходить не завжди.
59 хв.У штрафному майданчику Соболь влучив в руку Гармашу. На думку арбітра, пенальті немає.
57 хв.Знову Денніс, і знову відмінна гра Коваля рятує "Динамо" від неприємностей.
56 хв.Бонавентуре зачепився за навіс, проте Коваль нейтралізує його.
53 хв.Ярмоленко програв боротьбу Чечеру.
51 хв.Фол Чайковського у центрі поля.
48 хв.Луганчани ожили і встигли зробити кілка закидань уперед.
46 хв.Ліпартія міняє Петряка. А тут вже справа у травмі.
46 хв.Другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45+2 хв.Оце так момент! "Зоря" дивом уникла голу у роздягальню. Це Гармаш виклав класний пас Сидорчуку, який влучив у стійку.
45 хв.До першого тайму додано хвилину.
44 хв.І знову сумнівний офсайд у Бєсєдіна.
42 хв."Динамо" продовжує атакувати, "чорно-білі" просто відбиваються.
39 хв.ГОООООООЛЛЛЛ!!! Гармаш - 0:1! Морозюк виконав передачу зі своєї половини, Денис виграв позицію у Гордієнка, а потім обвів його. Удар в падінні був точним.
37 хв.Петряк отримав по ногах від Шепелєва і це гострий штрафний.
35 хв.Шепелєв вивів Сидорчука на хорошу позицію, однак того встигли накрити.
33 хв.Кадар збив Петряка, втім розіграно штрафний невдало.
31 хв.Походить на план Вернидуба, адже серб не отримував якихось пошкоджень.
30 хв.Швидка заміна: Петряк виходить на поле замість Любеновіча.
27 хв.Відповідь "Динамо"! Ярмоленко подав, Гармаш скинув, а Сидорчук бив. Над поперечкою.
25 хв.На полі було два м'ячі, "Зоря" виконає вільний.
22 хв.Подачу на Ярмоленка перехоплює Левченко.
20 хв.Цього разу Любеновіч точно заліз у положення "поза грою".
18 хв.Супершанс! Опанасенка вивели на рандеву з Ковалем, проте його удар пішов вище воріт.
17 хв.Ярмоленко пробив метрів з 25-ти - неточно.
14 хв.А от офсайду в Любеновіча, схоже, не було…
13 хв.Прохід Паулінью по флангу зупинено в рамках правил.
10 хв.Морозюк! Заробив гострий стандарт і сам же його виконав - хрестовина!
8 хв.Бонавентуре тікав у контратаку, тому Сидорчук змушений був фолити. Без карток.
5 хв.Небезпечно! Коваль відбив удар Форстера перед собою, але Гордієнко на добивання не встигає.
3 хв.Старт за "Зорею", яка контролює м'яч на половині поля гостей.
1 хв.Почали!
Доброго вечора усім! Запрошуємо на центральний матч 25-го туру УПЛ між "Зорею" та "Динамо".

07:00   "Динамо" - "Сталь". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Функціонер "Шальке": Я не хочу возвеличувати Коноплянку до небес  // Футбол
   00:33   Серія А. 1 тур. "Ювентус" та "Наполі" відвантажили суперникам про три  // Футбол
   00:30   Маркевич: "Динамо" просто зарахують 0:3, та й по всьому  // Футбол
   23:14   Прімера. 1 тур. "Атлетіко" ледь врятувався від поразки проти "Жирони"  // Футбол
   23:11   Ліга 1. 3 тур. "Монако" та "Ніцца" перемагають, драматична осічка "Ліона"  // Футбол
   23:00   РФПЛ. 7 тур. "Локомотив" перемолов "Спартак", розгром від "Рубіна"  // Футбол
   22:56   Бундесліга. Розкішний гол Коноплянки у ворота "Лейпцига" (ВІДЕО)  // Трибуна
   22:39   Бундесліга. 1 тур. Коноплянка забив за "Шальке", перемоги "Баварії" і "Боруссії"  // Футбол
   22:30   Брат загиблої в ДТП: Димінський - потвора, яка вбила мою сестру  // Футбол
   22:29   АПЛ. 2 тур. Несподівана поразка "Арсеналу", успіх МЮ та "Ліверпуля"  // Футбол
   22:15   "Шахтар" та "Верес" відзначились "сухими" перемогами  // Футбол
   21:00   "Бешикташ" плюнув на "Динамо" в питанні трансферу Віди  // Футбол
   18:54   "Шахтар" - "Олімпік". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:48   Кубок Девіса. Україна назвала фантастичний склад на Ізраїль  // Теніс
   17:14   "Динамо" не віддало українця в клуб з Ліги чемпіонів  // Футбол
   16:40   Джошуа: Хочу, щоб ми з Кличком зустрілись, як джентльмени  // Бокс
   16:06   В ОБСЄ пояснили, для чого вони будуть на матчі "Маріуполь" - "Динамо"  // Футбол
   15:32   Фьюрі звинуватив Кличка у грі на букмекерів  // Бокс
   14:58   Шеф УПЛ: Юнацьку команду "Динамо" покарають за неявку в Маріуполь  // Футбол
   14:24   Бокс. Олександр Гвоздик - Крейг Бейкер. ОНЛАЙН  // Бокс
   13:50   Севідов: "Маріуполь" зіграє з "Динамо" або вдома, або ніде  // Футбол
   13:16   Гравці збірної України "здали" матч ЧС з хокею (+ФОТО)  // Хокей
   12:42   Бойка кличе до себе клуб з Ліги Європи  // Футбол
   12:08   Шовковський напав на знаменитого вампіра (ФОТО)  // Футбол
   11:52   Франков пропонує запросити "главу" "ДНР" на гру "Маріуполь" - "Динамо"  // Футбол
   11:40   Леоненко сказав все, що думає про гру "Динамо" проти "Марітіму"  // Футбол