Паулінью

Тренер:
Юрій Вернидуб

Заміни:
74 хв  ТайсонАлан Патрік
84 хв  Факундо ФеррейраГуставо Бланко-Лещук
92 хв  МарлосОлександр Зубков
Заміни:
56 хв  Михайло ШершеньАртем Сухоцький

Онлайн трансляція

Шахтар - Зоря
90+6 хв.І ВСЕ! "Шахтар" - чемпіон України сезону 2016/17! Тепер офіційно.
90+5 хв.Пилявський зніс Бланко-Лещука і також заносить в пасив жовту.
90+2 хв.Зубков змінює Марлоса.
90+1 хв.Жовта картка Бонавентуре не так за порушення, як за розмови із арбітром.
90 хв.До другого тайму додано 4 хвилини.
90 хв.Марлос завершував контратаку крученим ударом - поперечка!
88 хв.ГООООООООООЛЛЛ!!! Бонавентуре - 3:2! Луганці швидко вкинули м'яч з ауту, Денніс прорвався до штрафного і переграв Пятова. У нас ще нічого не вирішено!
86 хв.Бабенко отримав "гірчичник" за фол на Марлосі.
84 хв.Бланко-Лещук вийшов замість Феррейри.
82 хв.Патріку надають медичну допомогу.
80 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! Харатін - 3:1! Після кутового від Калитвинцева м'яч опинився в ногах Ігоря, який сповна використав нагоду.
78 хв.Бонавентуре пройшов трьох опонентів і прострілив з лицевої. Ракицький розрядив ситуацію.
76 хв.Бабенко красивим пасом знайшов Сухоцького, але той перекинути Пятова не зміг.
74 хв.Алан Патрік поміняв Тайсона.
73 хв.Пятов виходить зі штрафного і випереджає Ліпартію.
70 хв.І знову супершанс у "Шахтаря"! Степаненко розстрілював ворота з кількох метрів, але влучив Шевченку у ногу.
69 хв."Гірники", які не потрапили до заявки, вже готуються святкувати чемпіонство.
67 хв.Вихід господарів 4 в 3 завершився неточним ударом-прострілом Ісмаїлі.
66 хв.Степаненко з порушенням правил відібрав м'яч у Бабенка.
64 хв.Ордець надійно грає проти Бонавентуре у штрафному.
61 хв.Шевченко випередив Феррейру після класного пасу Марлоса.
59 хв.Паулінью заліз у положення "поза грою".
57 хв.Степаненку потрібна допомога медиків.
56 хв.Шершень йде з поля, а замість нього виходить Сухоцький.
55 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Ордець - 3:0! Атака "гірників" другим темпом завершилась прострілом Ракицького і точним ударом його напарника на стійці.
52 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Ісмаїлі - 2:0! Шершень виніс м'яч точно на Бернарда, а удар того Шевченко відбив. Втім першим на добивання опинився суперник.
50 хв.Опанасенко сфолив на Тайсоні.
48 хв."Зоря" уперед не поспішає і суперники починають тиснути.
46 хв.Другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Бернард отримав пас від Срни та вирвався на оперативний простір. Шевченко парирує його удар з лівої!
43 хв.Харатін отримав попередження за підкат проти Степаненка.
40 хв.Марлос втратив можливість для удару.
38 хв.ГООООООЛЛЛ!!! Феррейра - 1:0! Срна подав зі своєї половини, а аргентинець в падінні відправив м'яч у сітку. Не допрацювали Пилявський із Форстером.
37 хв.Опанасенко знітився під пресингом Бернарда і змушений був порушувати правила. Це жовта.
36 хв.Суперечливий офсайд у Бабенка.
34 хв.Степаненко фолить у нападі.
31 хв.Прокидання Бернарда по лицевій пройшло, але забити з нульового кута куди важче.
28 хв.Передачу у штрафний Ліпартії забирає Пятов.
27 хв.Бернард не зміг підлаштувались під подачу Срни і пробив повз.
25 хв.Гостро! Пилявський відібрав м'яч і закинув уперед на Бонавентуре. Там підслизнувся Ордець і дав йому пробити низом - поруч зі стійкою.
23 хв.Дарма, Бернард влучив у стінку.
22 хв.Опанасенко сфолив на Ісмаїлі перед карною зоною. Вернидуб дуже незадоволений і навіть перехрестився.
19 хв.Феррейра потужно б'є з 23-х метрів - вище воріт.
18 хв.Кутовий від Бернарда знову неточний.
16 хв.Ісмаїлі без перешкод прострілив у воротарський майданчик, де Рафаель лежачи зупиняє м'яч рукою. Без пенальті.
15 хв.Непоганий удар Бонавентуре йде над поперечкою.
13 хв.Форстер встигає заблокувати гострий простріл Тайсона.
10 хв.Тайсон заробив черговий стандарт проти дебютанта Шершеня.
8 хв.Навіс Владислава винесли захисники.
7 хв.Калитвинцев програє боротьбу Срні і довго не міг підвестись. Зараз усе гаразд.
4 хв.Ордець відгукнувся на подачу Бернарда, але пробив неточно.
3 хв.Форстер жорстко зустрів Марлоса і це штрафний.
1 хв.Стартовий свисток!
Усім привіт! Сьогодні в рамках 28-го туру УПЛ "Шахтар" прийме "Зорю" і може за чотири тури до кінця оформити чемпіонство. Пропонуємо слідкувати за подіями матчу разом.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол