Андрій Ярмоленко, 90+1 хв

Тренер:
Сергій Ребров

Заміни:
88 хв  МорісЮрій Батюшин
Євген Морозов
Заміни:
63 хв  Віктор ЦиганковТамаш Кадар
65 хв  Сергій СидорчукВіталій Буяльський
70 хв  Віторіну АнтунешМикита Кравченко

Онлайн трансляція

Миколаїв - Динамо
90+2 хв.Закінчується матч впевненою перемогою "Динамо" з рахунком 0:4, що свідчить про те, що кияни стають першими фіналістами Кубка України! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+1 хв.ГОООООООООООЛ!!! Ярмоленко добиває суперників! 0:4!
90 хв.Дві хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу
88 хв.Ще одна заміна в "Миколаїва": Морозов виходить замість Моріса
87 хв.Чумак робить подвійний сейв! Спочатку руками відбиває ще один удар Гармаша, а потім ногою - удар Кадара!
86 хв.Чумак тягне важкий удар Гармаша!
85 хв.Кулішенко класно пробивав злету, але його удар заблокували!
81 хв.ГОООООООООООООЛ!!! Ярмоленко впевнено реалізовує пенальті, розводячи воротаря та м'яч по різним кутам! 0:3!
80 хв.Пенальті! Ярмоленка збили в штрафній!
77 хв.Гармаш завдає неточного дальнього удару
75 хв.Заміна в "Миколаїва": Батюшин міняє Куценка
75 хв.Заспокоїлась гра в останні хвилини
70 хв.Остання заміна у "Динамо": Кравченко міняє Антунеша
65 хв.Ще одна заміна в гостей: Буяльський виходить замість Сидорчука
63 хв.Заміна в "Динамо": Гармаш замінив Циганкова
62 хв.ГОООООООООООЛ!!! Кадар подвоює перевагу своєї команди фантастичним ударом через себе! 0:2!
58 хв.Знову Рудько рятує "Динамо"! Чудовий сейв робить голкіпер "біло-синіх" після удару Куценка в дев'ятку!
54 хв.Не фартить знову Яремчуку! Знову летить м'яч поруч зі стійкою після удару нападника!
52 хв.Рудько рятує "Динамо" після удару головою Ковальова з вбивчої позиції!
51 хв.Сидорчук потужно пробив після скидки Яремчука, але його удар вийшов доволі неточним!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+3 хв.Перерва!
45+1 хв.ГООООООООООООООЛ!!! Ярмоленко забиває м'яч у порожні ворота після помилки Чумака на виході! 0:1!
44 хв.Чумак вкотре у грі! Двічі рятує голкіпер свою команду після небезпечного кутового від "Динамо"!
42 хв.Чумак переводить м'яч на кутовий після потужного пострілу Рибалки!
38 хв.Моріс пішов на двох захисників "Динамо" та пробив здалеку! Вище летить м'яч після удару нападника "Миколаїва"!
37 хв.Чумак відбиває неприємний удар Циганкова зі штрафного!
32 хв.Чумак знову в грі! Цього разу забирає голкіпер м'яч до рук після кволого удару Циганкова
30 хв.Тиснуть "динамівці" своїх суперників та близькі до того, щоб відкрити рахунок в матчі!
25 хв.Чумак рятує команду після несподіваного рикошету від Циганкова!
23 хв.Яремчук опинився на вбивчій позиції та мітив у дальній кут! В декількох сантиметрах від штанги летить м'яч після удару нападника!
19 хв.Очігава б'є неточно з-за меж штрафної!
17 хв.Рукою грає Назаренко у власній штрафній, але не бачить цього арбітр!
13 хв."Динамо" контролює гру на початку матчу. Господарі намагаються втікати у контратаки, але поки що до гостроти не доходить
8 хв.Циганков наважився на дальній удар! Неточно летить м'яч після удару хавбека "Динамо"!
6 хв."Миколаїв" відповідає своїм моментом: Кадар дав занадто легку передачу на Рудька, чим скористався Моріс, який ледь не відкрив рахунок в матчі, але не зумів вдало обробити м'яч!
2 хв.Морозюк ледь не забив красивий м'яч зі штрафного, закинувши голкіперу господарів "за комірець"! Все повезло зараз "Миколаїву"!
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас на текстову трансляцію першого півфінального матчу Кубку України, в якому "Миколаїв" приймає київське "Динамо"!

08:00   Наставник "Шахтаря" зізнався, що хоче покинути клуб  // Футбол
   07:00   Ліга чемпіонів. "Фейєнорд" - "Шахтар". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Хачеріді круто змінив свою трансферну долю  // Футбол
   00:30   Два легіонери "Динамо" погодились грати за збірну України  // Футбол
   00:03   Прімера. 8 тур. "Валенсія" познущалась над "Бетисом", "Атлетико" і "Барселона" поділили очки  // Футбол
   00:01   Серія А 8 тур. "Інтер" переміг "Мілан" завдяки хет-трику Ікарді  // Футбол
   00:00   АПЛ 8 тур. "Евертон" врятувався в грі проти "Брайтона", "Ньюкасл" і "Саутгемтон" розписали мирову  // Футбол
   22:30   Леоненко: Скоро в Дортмунді зрозуміють, що Ярмоленко - слабкий  // Футбол
   21:46   Відбір Євро-2018 (U-17). Україна програла Ірландії, але вийшла з групи  // Футбол
   21:08   РФПЛ. 13 тур. "Зеніт" поступився "Арсеналу", "Динамо" і ЦСКА здобули перемоги  // Футбол
   21:00   Вацко: Таке враження, що "Динамо" забуло вийти на поле  // Футбол
   18:26   WTA Москва. Цуренко спокійно обіграла американку  // Теніс
   18:09   ATP Антверпен. Стаховський стартує із впевненої перемоги  // Теніс
   17:14   Леоненко розгромив "Динамо" в пух і прах  // Футбол
   16:40   Ребров: Зараз всі проблеми збірної намагаються повісити на Ріанчо  // Футбол
   11:12   НХЛ. "Вегас", "Баффало" та "Лос-Анджелес" здобули перемоги  // Хокей
   11:04   Хацкевич сипав жартами після поразки "Динамо" від "Чорноморця"  // Футбол
   11:04   Франков: Хацкевича звільнять лише коли "Динамо" пропустить п'ять?  // Футбол
   09:48   Як Ярмоленко грав проти "Лейпцига". Всі дії українця (ВІДЕО)  // Футбол
   09:20   Діамант Реброва спалив з "Динамо" всі мости  // Футбол
   09:00   Наш талант не захотів йти в "Зеніт", Ярмоленка хвалять в Німеччині та інші новини дня  // Футбол
   08:00   Тренер "Карпат" ніяк не може зрозуміти одну річ  // Футбол
   06:30   Німецькі ЗМІ: Ярмоленко був кращий з гірших  // Футбол
   00:30   Екс-гравець "Динамо" обрав нестандартний шлях продовження кар'єри  // Футбол
   22:30   Воротар "Зорі": Тренування з Ярмоленком і Коноплянкою даються в знаки  // Футбол
   21:53   Ліга 1. 9 тур. "Страсбург" і "Марсель" забили на двох 6 голів, ПСЖ здолав "Діжон"  // Футбол
   21:22   "Чорноморець" перемагає "Динамо", "Олімпік" зміг зламати "Олександрію"  // Футбол
   21:00   Тренер "Чорноморця" пояснив чому до них не перейшов екс-гравець "Барселони"   // Футбол
   20:59   Бундесліга. 8 тур. "Байер" і "Вольсбург" поділили очки, Ярмоленко вперше програє в Бундеслізі,   // Футбол
   19:06   "Чорноморець" - "Динамо". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:46   Шевченко вирішив згадати молодість в Китаї (ФОТО)  // Футбол
   17:30   "Зірка" - "Карпати"- 0:0 (ВІДЕО)  // Відео
   17:14   Український легіонер вибув на невизначений термін  // Футбол
   16:48   Суперліга. "Хімік" розгромив "Запоріжжя", "БІПА" перекидала "Миколаїв"  // Баскетбол