Арсенал - Челсі . Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Арсенал - Челсі
98 хв."Арсенал" - володар Суперкубка Англії-2017/18!
97 хв.Можливо, вирішальний пенальті випав Олів'є Жиру. Є, він забиває і приносить "канонірам" титул!!!
96 хв.Окслейд-Чемберлен впорався з нервами збільшив перевагу команди!
95 хв.Мората також не забив - його постріл накрив Чех!
94 хв.Хммм… Сам ж воротар "Челсі" йде виконувати наступний удар - вище цілі!
93 хв.Монреаль розвів м'яч та Куртуа по різних кутах!
92 хв.Волкотт також точно!
91 хв.Кейхілл реалізує перший удар!
90+5 хв.І ВСЕ! Екстра-таймів не буде, нас чекають пенальті за новою схемою ABBA!
90+3 хв.Удар у Морати не виходить.
90+1 хв.Волкотт б'є поруч зі стійкою.
90 хв.Арбітр компенсував до другого тайму п'ять хвилин.
88 хв.18-річний Нельсон виходить замість Веллбека.
85 хв.Конте досі сперечається з резервним арбітром, а його "Челсі" у меншості треба відбиватись.
82 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Колашінац - 1:1! Джака довго вичікував і подав прямо у боснійця. Оце так перший матч!
81 хв.Тим часом Мусонда поміняв Віллаіна.
81 хв.Вилучення! Педро пішов двома ногами ззаду у підкат, за що отримує пряму червону картку. Сперечатись не варто.
79 хв.Алонсо поступається місцем на полі іншому новачку Рюдігеру.
76 хв.Куртуа кінчиками пальців витягнув постріл Джаки. Оплески на трибунах.
75 хв.Сольний прохід Волкотта завершився нічим.
74 хв.Мората дебютує за "Челсі", змінюючи Бачуаї.
71 хв.Колашінац порушує правила проти Мозеса.
69 хв.Луїз не найкращим чином розіграв дальній стандарт.
66 хв.Подвійна заміна в "Арсеналу": Жиру та Волкотт замість Ляказетта й Івобі, відповідно.
64 хв.Івобі увірвався до штрафного майданчика і прострілив, але Ляказетта там вже накрили.
62 хв.Холдінг нейтралізував навіс Вілліана.
59 хв.Куртуа рятує команду після гострого удару Ельнені з кута карної.
57 хв.Тоді ж постраждав і Давід Луїз. Обидва покидають поле, але вдев'ятьох "Челсі" грає недовго. Тепер усі в строю.
56 хв.Кейхілл отримав ліктем в лице, подібно до свого моменту з Мертезакером.
53 хв.Незграбний фол Педро на чужій половині.
51 хв.Ельнені вивели на вільний простір, але пробив він дуже невдало.
49 хв.Чех бере непоганий удар Бачуаї з навісу Сеска.
46 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Мозес - 0:1! Уник офсайду і підстеріг скидку Кейхілла на хід. Обіграти ж Чеха було справою техніки.
46 хв.Другий тайм!
45+4 хв.Перерва.
45+2 хв.Бачуаї та Холдінг обмінялись фолами.
45+1 хв.У Веллбека не вийшов удар зльоту, а могло бути небезпечно.
45 хв.До першого тайму додано три хвилини.
44 хв.Іваобі таки пробив з воротарського майданчика - Куртуа реагує.
42 хв.Канте опинився у хорошій позиції, проте його передачу уперед блокують.
40 хв.Ельнені допомагає Джаці, який змістився у центр захисту на місце травмованого капітана.
37 хв.Вілліан малював пенальті, а на виході отримав жовту. Правила щодо симуляцій вимагають.
35 хв.Маркос Алонсо отримує чистий "гірчичник" за блокування Бельєріна.
35 хв.Гостро! Контратака "Синіх" завершилась ударом Педро з кута штрафного - Чех відбиває.
33 хв.Так, Мертезакер не зможе продовжити гру. Замість нього дебютант Колашінац.
31 хв.Чех впорався з ближнім прострілом Мозеса.
28 хв.Кров на полі. Кейхілл Лукітем зарядив Мертезакеру в обличчя, розсікши брову. Це дуже серйозно.
27 хв.Техніка Мозеса допомогла йому на фланзі - корнер.
24 хв.Фабрегас змусив Чеха виходити з воріт і грати головою.
22 хв.Стійка! Ляказетт прийняв м'яч на лінії карної зони і пробив з-під захисника. Куртуа стрибнув, але був нічим не зміг би допомогти.
21 хв.Розіграші від Сеска та Алонсо вийшли невдалими.
20 хв.Вілліан відкрився під розрізний пас у штрафний і заробив кутовий.
18 хв.Бачуаї в атаці допомагає собі руками.
15 хв.Попередження Бельєріну за грубий підкат в середині поля.
13 хв.Аспілікуета грамотно зірвав контратаку суперника два в два - це жовта картка.
12 хв."Челсі" немає чим відповісти. Довгий пас Вілліана - Педро в офсайді.
10 хв.Івобі вивели на зустріч з Куртуа і воротар вийшов переможцем.
8 хв.Веллбек "відклеївся" від захисника і пробив головою - Куртуа на місці.
7 хв.Момент! Веллбек прорвався до лицевої лінії і віддав м'яч під удар Ляказетту з кількох метрів. А він у новачка не вийшов.
5 хв.Куртуа читає подачу Бельєріна у штрафний.
3 хв.Герой матчу-2015 Окслейд-Чемберлен знайшов вільного Монреаля, але той помилився на прийомі.
1 хв.Стартовий свисток!
Усім доброго дня! Вітаємо на відкритті футбольного сезону в Англії. Сьогодні "Арсенал" і "Челсі" визначать між собою володаря Суперкубка.

17:30   Товариський матч. "Динамо" - "Санкт-Галлен". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:11   Кубок світу. Семаков ставить рекорд у спринті, невдача українок  // Інші види
   17:05   Формула-1 повертається на українське ТБ  // Автомото
   16:38   Провокація чи принцип? Чому Усик знову відмовився визнати Крим українським  // Блоги та авторські матеріали
   11:26   Український форвард готовий піти з "Шахтаря"  // Футбол
   11:09   УХЛ. 30 тур. "Донбас" побив історичний рекорд, "Кременчук" відсвяткував повернення  // Хокей
   10:38   Циганков перейде в Бундеслігу  // Футбол
   10:13   "Шахтар" втратив зимового новачка  // Футбол
   09:50   Коноплянку вмовляють на перехід  // Футбол
   09:25   Australian Open. Світоліна виграла українське дербі, поразки Долгополова і Бондаренко  // Теніс
   09:00   "Динамо" віддає Шапаренка та затримує трансфер, зміни в "Шахтарі"  // Футбол
   08:00   Наставник "Боруссії" сказав все, що думає про Ярмоленка  // Футбол
   06:30   "Зоря" дала добро на продаж Луніна в Іспанію за 2,5 млн євро  // Футбол
   00:30   Циганик розгромив трансферну кампанію "Динамо"  // Футбол
   23:52   Кубок Іспанії. "Барселона" поступилась сусідам, успіх "Реала" та "Севільї"  // Футбол
   22:30   Наставник "Шахтаря": УПЛ для нас важливіша за Лігу чемпіонів  // Футбол
   21:16   Australian Open. Еліна Світоліна - Марта Костюк. ОНЛАЙН  // Теніс
   21:00   "Динамо" гальмує з трансфером легіонера через певні нюанси  // Футбол
   17:48   Талантом "Динамо" зацікавилась італійська "Аталанта"  // Футбол
   17:14   Львівський "Верес" і бучацька "Сталь". Чому клуби УПЛ змінюють прописку  // Блоги та авторські матеріали
   16:40   Кравець натякнув на повернення в "Динамо"  // Футбол
   16:27   Як до літа набрати спортивну форму  // Інші види