Жуніор Мораес

Тренер:
Олександр Хацкевич

Заміни:
59 хв  Станіслав КулішАртем Сітало
92 хв  Віталій ПономарМихайло Козак
96 хв  Олексій ДовгийМаксим Каленчук
Заміни:
46 хв  Євген ХачерідіАлександар Пантіч
62 хв  Микола ШапаренкоАртем Бєсєдін
74 хв  Томаш КендзьораДенис Гармаш

Онлайн трансляція

Олександрія - Динамо
90+7 хв.І ВСЕ! "Динамо" втрачає очки в Олександрії.
90+6 хв.Каленчук поміняв Довгого.
90+5 хв.Бущан парирував удар Запорожана, і швидко вводить м'яч у гру.
90+2 хв.Пономар поступився місцем на полі Козаку.
90+1 хв.Постріл Морозюка пройшов над поперечкою.
90 хв.Грати залишається ще 4 хвилини компенсованого часу.
89 хв.Вболівальники задимили стадіон фаєрами, тому суддя зупинив гру.
89 хв.Морозюк не встиг на розрізний пас Гармаша. Паньків відверто тягне час.
86 хв.Навіть вдесятьох "Динамо" атакує.
84 хв.Гармаш потрапив в офсайдну пастку "Олександрії".
83 хв.Пашаєв руками затримав Буяльського і це теж попередження.
82 хв."Гірчичник" Шепелєву за зрив контратаки.
81 хв.Супершанс! Циганков виходив віч-на-віч із голкіпером, але не переграв його.
80 хв.Окрім того, Можаровський показав червону картку помічнику Володимира Шарана.
78 хв.Вилучення! Бєсєдін отримує другу жовту за симуляцію у штрафному. "Динамо" залишилось у меншості.
77 хв.Циганков пробив зі стандарту - Паньків усе контролює.
76 хв.Цуріков не зумів заробити навіть корнер під час непоганого випаду.
74 хв.Хацкевич випускає в атаку Гармаша, а завершено матч для Кендзьори.
71 хв.Морозюк в офсайді.
69 хв.М'яч знову опинився у Морозюка біля штрафного, проте до пострілу справа не дійшла.
68 хв.Гаряче на полі, попри снігопад. Бєсєдін атакував Паньківа, після чого почалась масова сутичка. Жовта самому форварду, а також Буяльському та Гітченку, як найбільш активним героям.
66 хв.А тепер Жуніор пішов в обіграш проти Шеботаєва і втратив м'яч.
64 хв.Паньків впорався із несильним пострілом Мораеса.
62 хв.Тим часом Бєсєдін змінює Шапаренка.
61 хв.Морозюк з кутового закрутив м'яч у ворота, але Паньків не спав.
60 хв.Банада наважився на дальній удар, який йде вище цілі.
59 хв.Замість Куліша виходить Сітало.
57 хв.Шапаренко завершував командну комбінацію - повз ворота.
54 хв.Мораеса постійно опікають двоє суперників, і поки це працює.
51 хв.Куліш хибить фактично з воротарського майданчика. Таких моментів буває не так вже й багато.
50 хв.Після перерви тренер киян Олег Лужний не стримував емоцій, тому рефері довелось його вилучити з лави для запасних на трибуну.
48 хв.Гостро! Циганков у відриві пробив під поперечку - браво Паньківу.
47 хв.І одразу серб отримує попередження.
46 хв.Пантіч поміняв Хачеріді.
46 хв.Другий тайм!
45 хв.Перерва.
45 хв.Куліш завдав таки удару після подачі з флангу - неточно.
42 хв.На виході Паньківу немає рівних. Бондаренко, звичайно, тягнув Кадара за футболу, але для 11-метрового цього замало.
40 хв.Заспокоїлась гра, адже ніхто не хоче пропускати в роздягальню.
37 хв.Положення "поза грою" у Мораеса.
36 хв.Шапаренко побачив вбігання Морозюка у карну зону, втім той погано прийняв м'яч і втратив нагоду забити.
34 хв.Пономарю знову не вистачило точності прицілу.
33 хв.Небезпечний штрафний заробили господарі, але Запорожан не зумів його реалізувати. Над поперечкою.
31 хв."Динамо" починає додавати, вмикаючи пресинг.
29 хв.Буяльський відповідає своєю хибною спробою зльоту після подачі Піваріча.
28 хв.Куліш у контратаці пробив дуже неточно.
25 хв.До крученого навісу Морозюка Паньків був готовий.
24 хв.У штрафному Шепелєв ледь не забив автогол, але Бущан реагує на зрізку.
22 хв.Гра на зустрічних курсах - хто б міг подумати?
20 хв.А Цуріков б'є значно гостріше. Після помилки Морозюка м'яч просвистів поруч із правою дев'яткою воріт.
19 хв.Постріл Довгого для Бущана став легкою здобиччю.
16 хв.Паньків впорався із верховим ударом від Мораеса
15 хв.Жовта картка Банаді за фол проти Циганкова.
13 хв.Бущан прочитав простріл Пономаря з розвороту.
11 хв.Момент! Мораес впав у штрафному, звільнившись від опіки Гітченка під час стандарту. Без пенальті, вважає арбітр.
10 хв.Тепер ж Пономар не встиг замкнути передачу Цурікова з флангу.
8 хв.Бондаренко навісив у штрафний "Динамо" - Бущан випереджає усіх.
6 хв.Доволі рівна гра у нас, а єдиноборств якось занадто багато.
5 хв.Хороша подача Циганкова не дійшла до Мораеса.
3 хв.Гості захопили ініціативу, але уперед не рвуться.
1 хв.Стартовий свисток!
Привіт усім! Запрошуємо на матч 19-го туру УПЛ між "Олександрією" та "Динамо", який для обох стане останнім у році.

22:46   Ліга 1. 21 тур. "Марсель" переміг, "Бордо" програло "Кану"  // Футбол
   22:30   Віце-президент "Динамо": Ярмоленко допомагав АТО, а Блохін хотів розігнати Майдан  // Футбол
   21:00   Легіонер "Динамо" надумав грати у чемпіонаті Росії  // Футбол
   18:55   Australian Open. Марта Костюк - Олівія Роговська. Анонс, ставки, трансляція  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   "Рух" націлився на колишнього фіналіста Ліги Європи  // Футбол
   17:14   Стало відомо, хто взяв собі "десятку" в "Динамо" після Ярмоленка  // Футбол
   16:40   Вернидуб: "Зоря" працює над трансфером іноземного форварда  // Футбол
   16:06   Німецькі ЗМІ: Коноплянка цього сезону сильніший за Ярмоленка  // Футбол
   15:32   Хацкевич пояснив зимові трансфери "Динамо"  // Футбол
   14:58   Новачок "Динамо" за тиждень подорожчав удвічі (+ФОТО)  // Футбол
   14:24   "Динамо" безкоштовно підписало гравця збірної України  // Футбол
   13:50   "Шахтар" заплатив за воротаря "Карпат" 1,2 млн доларів  // Футбол
   13:16   Європейська преса: 15-річна Марта Костюк - нова Анна Курнікова  // Теніс
   12:42   Український талант відмовив "Динамо", "Шахтарю" і "Зорі"  // Футбол
   11:40   Гравець "Тосно" сказав все, що думає про Мілевського  // Футбол
   11:12   Кращий снайпер "Шахтаря" переїде на інший континент  // Футбол
   10:42   Australian Open. Цуренко здобула вольову перемогу над росіянкою  // Теніс
   10:16   Найкращий гравець "Карпат" виступатиме в Португалії  // Футбол
   09:48   "Динамо" віддало топ-форварда за нуль гривень  // Футбол
   09:20   "Бешикташ" сказав, кому продадуть Дениса Бойка  // Футбол
   09:00   "Динамо" втрачає Кравця і бере двох українців, "Шахтар" продасть українця і бразильця  // Футбол
   08:00   "Динамо" підсилилось українським нападником  // Футбол
   06:30   Зінченка принизили на тренуванні "Ман Сіті" (ВІДЕО)  // Трибуна
   01:17   Прімера. 19 тур. "Барселона" та "Атлетіко" перемогли, "Реал" поступився  // Футбол
   01:14   АПЛ. 23 тур. 7 голів у матчі "Ліверпуля" та "Ман Сіті", поразка "Арсеналу", успіх МЮ  // Футбол
   00:30   "Зоря" переманює гравця з клубу плей-офф Ліги чемпіонів  // Футбол
   22:30   Ультрас "Альбасете" співають про Зозулю (ВІДЕО)  // Футбол
   21:00   Німецька преса розтрощила Ярмоленка за матч проти "Вольфсбурга"  // Футбол
   17:27   Дурість "Динамо". Чому Кравця віддали туркам цілком безкоштовно  // Блоги та авторські матеріали
   17:14   Експерт: Караваєв перейде в "Динамо" влітку  // Футбол
   16:06   Кравець прокоментував свій перехід в "Кайсеріспор"  // Футбол
   15:32   Ломаченко став героєм пісні репера зі США (ВІДЕО)  // Бокс
   14:58   Експерт сказав, хто замінить в "Динамо" Мбокані  // Футбол
   13:50   Офіційно. Кравець проміняв "Динамо" на "Кайсеріспор"  // Футбол
   13:16   НБА. Лень оформив дабл-дабл і був розбитий "Індіаною" (+ВІДЕО)  // Баскетбол
   12:42   Два неймовірні промахи Ярмоленка у грі проти "Вольфсбурга" (ВІДЕО)  // Трибуна
   12:22   Australian Open. 15-річна Костюк обіграла 25-ту сіяну, перемоги Світоліної, Бондаренко та Долгополова  // Теніс
   12:08   Суперліга. "Дніпро" обіграв "Хімік", БІПА програла "Політехніку"  // Баскетбол
   11:40   Сьогодні Кравець пройде медогляд у новому клубі  // Футбол
   11:12   Український хавбек "Шахтаря" потрібен "Челсі" та "Ліверпулю"  // Футбол