Беньямін Вербіч

Тренер:
Олександр Хацкевич

Заміни:
57 хв  Максим ЗадеракаЄвген Протасов
77 хв  Дмитро ШасталПавло Пашаєв
88 хв  Кирило КовалецьОлексій Довгий
Заміни:
64 хв  Сідклей Назарій Русин

Онлайн трансляція

Олександрія - Динамо
90+5 хв.Завершується матч перемогою "Олександрії", яка тепер піднімається на друге місце в турнірній таблиці, обганяючи "Динамо"!
90+4 хв.Паньків на місці після удару Кадара головою!
90+1 хв.Жовта Запорожану за розмови до арбітра!
90 хв.+5!
88 хв.Остання заміна у олександрійців: Довгий міняє Ковальця.
82 хв.Запорожан не влучно пробиває з-за меж штрафної!
80 хв."Олександрія" притиснула "динамівців" біля власних воріт у останні хвилини.
77 хв.Друга заміна у господарів: Пашаєв міняє Шастала.
75 хв.Паньків виручає після небезпечного прострілу Буяльського!
74 хв.Вербіч накрутив захисника, після чого не зумів точно пробити!
70 хв.По жовті встигли заробити спочатку Ковалець, а вже потім Кадар.
69 хв.Вербіч класно пробив під стінкою зі штрафного, але м'яч пролетів повз бокову стійку воріт господарів!
67 хв.Паньків кінчиками пальців переводить м'яч у перекладину після удару головою Миколенка!
66 хв.Вербіч пробив вище воріт головою після передачі Кендзьори!
64 хв.Заміна в киян: Сідклея міняє Русин.
62 хв.Гречишкін пробив у ближній кут - Бойко грає надійно!
60 хв.Циганков неточно пробиває зі штрафного!
59 хв.Сітало отримав жовту за те, що не дав розіграти штрафний "Динамо"!
57 хв.Заміна в господарів: Протасов замінив Задераку.
56 хв.ГООООООООООЛ!!! 2:1! Запорожан влучно б'є з одинадцятиметрової позначки!
55 хв.Бойко збив Цурікова у власній штрафній! Пенальті у ворота "Динамо"!
54 хв.Сидорчук отримав жовту картку за зрив небезпечної атаки господарів!
53 хв.Паньків забирає м'яч до рук після прострілу Шапаренка!
51 хв.Спокійно розпочинають обидві команди.
46 хв.Розпочався другий тайм!
45 хв.Перерва!
41 хв.Бойко надійно грає після ще одного небезпечного удару Запорожана!
40 хв.Задерака вийшов віч-на-віч з Бойком, однак не зумів точно пробити!
38 хв.Кендзьора отримав жовту за агресивну реакцію.
33 хв.ГОООООООООООЛ!!! 1:1! Вербіч зрівнює рахунок у грі, замикаючи головою передачу Кендзьори!
31 хв.Задерака зрізав Шепелєва, за що побачив перед собою жовте світло!
29 хв.Паньків надійно грає, без проблем забираючи м'яч після удару Циганкова зі штрафного!
26 хв.Паньків витягує м'яч з-під перекладини після класного удару Шапаренка здалеку!
25 хв.Циганков не зумів влучити у ствір воріт, опинившись на вбивчій позиції!
21 хв.Шепелєв отримує гірчичник за фол поблизу штрафної!
19 хв.Бойко витягує м'яч з верхнього кута після удару Запорожана!
18 хв.Небезпечно було біля воріт олександрійців після "панічних" дій захисників!
17 хв.Банада пробиває головою вище воріт після кутового!
15 хв.Миколенко класно прострілював вздовж воротарської, однак його передача не знайшла адресата.
14 хв.Ковалець пробиває вище воріт після виконання перспективного штрафного!
9 хв.Побігли кияни відігруватись, але поки що до гостроти не доходить.
4 хв.Шапаренко отримав жовту за те, що намагався активно довести щось арбітру.
4 хв.ГООООООООООЛ!!! 1:0! Цуріков класним ударом злету відкриває рахунок у матчі та відкриває рахунок у грі!
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Сьогодні закриватиме 16 тур української Прем'єр ліги поєдинок між "Олександрією" та київського "Динамо", текстова трансляція якого до вашої уваги!

14:25   Люксембург подасть протест на Україну в УЄФА  // Футбол
   13:50   Екс-гравець збірної України запропонував натуралізавати люксембурзького гравця  // Футбол
   13:16   Коноплянка попросив не критикувати збірну  // Футбол
   12:42   Шевченко пояснив зворотню заміну в матчі з Люксембургом  // Футбол
   12:18   Україна уникне позбавлення очок у відборі Євро-2020  // Футбол
   11:40   Мораес: Слава Україні  // Футбол
   11:12   Україні зарахують дві технічні поразки через натуралізацію Мораеса  // Футбол
   10:41   МакГрегор шокував заявою стосовно свого майбутнього  // Бокс
   10:14   Венглинський засудив натуралізацію бразильців збірної України  // Футбол
   09:48   За грою збірної України спостерігали скаути клубів АПЛ та Бундесліги  // Футбол
   09:24   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного захисника  // Футбол
   09:00   "Динамо" підписує бразильця, Лунін та Шахов змінюють клуби  // Футбол
   08:00   Шевченко: Ми втратили контроль над грою  // Футбол
   06:00   Дуелунд: Слухаю тактичні заняття без перекладача  // Футбол
   00:48   Чемпіонська перемога. Чому результат України в Люксембурзі - це дуже круто  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Циганков: Везе сильнішим  // Футбол
   23:40   Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурга  // Футбол
   23:39   Відбір Євро-2020. Сербія зіграла внічию з Португалією, розгромні перемоги Франції та Англії  // Футбол
   22:30   Зінченко розповів про зриви Гвардіоли  // Футбол
   21:45   Відбір Євро-2020. Люксембург - Україна. ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   "Рома" підпише екс-захисника "Динамо"  // Футбол
   20:00   Шахов відмовився продовжувати контракт з ПАОК  // Футбол
   19:00   Новачок "Зорі": Грати в Східній Європі - хороший початок  // Футбол
   17:48   "Реал" може повернути Луніна  // Футбол
   17:14   "Динамо" та "Сан-Паулу" заморозили переговори щодо трансферу Че Че  // Футбол
   16:40   Усику досі не узгодили суперника та планують перенести бій  // Бокс
   16:06   "Динамо" запросило на перегляд молодого бразильця (+ФОТО)  // Футбол
   15:32   Двійника Безуса помилково придбали в інший клуб  // Футбол
   14:58   Журавльов анонсує розповісти про договірняки "Маріуполя"  // Футбол
   14:24   Рейтинг WTA: Світоліна покидає топ-5  // Теніс
   13:57   Відбір Євро-2019 (U-17). Україна перемогла на виїзді однолітків з Косово  // Футбол
   13:16   В збірній України відбулись дві заміни напередодні матчу з Люксембургом  // Футбол
   12:42   Легіонер "Динамо" не спілкується з головним тренером  // Футбол
   12:18   Французький клуб провалив трансфер українця  // Футбол
   11:41   Кадар сказав все, що думає про зраду Мораеса  // Футбол
   10:40   УХЛ. "Дніпро" зрівняв рахунок у серії, здобувши вольову перемогу над "Кременчуком"  // Хокей
   10:14   Наставник португальців ще раз похвалив збірну України  // Футбол
   09:48   Шевченко розповів, як обиратиме склад на гру проти Люксембурга  // Футбол
   09:24   Збірна України втратила ще одного футболіста  // Футбол
   09:00   З "Динамо" тікає легіонер, новий контракт Срни та інші новини дня  // Футбол