Максим Дегтярьов

Тренер:
В'ячеслав Шевчук

Заміни:
26 хв  Давид ХочолаваМикола Матвієнко
66 хв  Сергій БолбатВіктор Коваленко
70 хв  Тарас СтепаненкоАлан Патрік
Заміни:
92 хв  Максим ДегтярьовМаксім Тейшейра
94 хв  Віталій КольцовАнтон Кравченко

Онлайн трансляція

Шахтар - Олімпік
90+8 хв.І ВСЕ! "Шахтар" врятувався від домашньої поразки з "Олімпіком".
90+7 хв.Масова сутичка завершилась попередженнями для Тайсона, Патріка і Політила. Емоції на межі.
90+6 хв.Тайсон пішов у дуже грубий підкат.
90+5 хв.Тренерський штаб "Олімпіка" сперечається з рефері, адже, на їхню думку, в моменті з голом бразилець був в офсайді. Повтори підтвердили їхню правоту. А Шевчука навіть вилучають.
90+4 хв.Кравченко замість Кольцова.
90+3 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:2! Мораес головою замкнув скидку Алана Патріка. А почалось все з прицільного навісу Данченка.
90 хв.Тейшейра міняє Дегтярьова.
90 хв.Грати залишається 5 хвилин.
89 хв.Який шанс! Патрік бив точно з лінії штрафного, а Махновський відбив м'яч перед собою. На добиванні ж нікого не було.
88 хв.Ісмаїлі кволо замкнув подачу Тайсона з флангу.
87 хв.Пятов вистрибнув вище всіх при навісі від Балашова.
85 хв.Махновський не соромиться тягнути час, за що суддя вручив йому жовту.
82 хв.Передача Веллінгтона вийшла дуже неточною.
81 хв.Політило кинувся під зрячий постріл Майкона й заблокував його.
80 хв.Нем виграв повітря на подачі Данченка - Махновський рятує.
77 хв.Перший кутовий "гірників" завершується нічим.
76 хв.Тайсон б'є низом і теж повз ціль.
75 хв.Гостро! Кольцов стріляв з хорошої позиції - поруч зі стійкою.
73 хв.Ісмаїлі не встиг на діагональ Тайсона після розіграної комбінації.
71 хв.З іншого боку, Шевчук ще не міняв своїх гравців.
70 хв.Остання заміна від Фонсеки: Степаненко поступився місцем на полі Патріку.
69 хв.Мораес малював порушення правил у штрафному. Замість пенальті арбітр показує йому жовту картку.
67 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Олімпік" - 1:2! Балашов класним ударом зі штрафного виводить команду уперед. Пятов дотягнувся пальцями, але цього не вистачило.
66 хв.Тим часом Коваленко змінив Болбата.
65 хв.Балашов підставився під фол Данченка. Жовта "гірнику" і гострий стандарт на їхні ворота.
64 хв.Данченку не вдається простріл уперед.
63 хв.Падіння Болбата в карній зоні арбітр ігнорує.
62 хв.Мораес намагався зіграти красиво - захисники на місці.
60 хв.Попередження Кольцову за брудний підкат проти Нема.
59 хв.Гості марнують кутовий, який заробив Кольцов.
57 хв.Навала "Шахтаря" поки не дає результату.
54 хв.Тайсон навішує у штрафний - неточно.
52 хв.ГООООООЛЛЛ!!! "Олімпік" - 1:1! Євген Пасіч скористався невдалим виносом Степаненка після стандарту. Удар з 11 метрів, серія рикошетів і м'яч залітає у ворота Пятова.
51 хв.Майкон сфолив на Пасічі, за що отримує заслужений "гірчичник".
48 хв.Захисника перервали самовпевнений прохід Балашова.
47 хв.Пас Майкона на Мораеса вийшов занадто сильним.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+2 хв.Команди обмінялись контратаками без завершення.
45 хв.До першого тайму компенсовано 2 хвилини.
44 хв.Є перша жовтка картка. Це Степаненко руками повалив на газон Кольцова.
43 хв.Нем мав подвоювати рахунок, але з кута воротарського не зміг переграти Махновського. Відзначимо прийом м'яча і пас п'ятою Тайсона.
42 хв.Тайсон підсікав м'яч над стіною оборони, втім до Мораеса він так і не дійшов.
40 хв.Темп гри усе нижче - холод дається взнаки.
38 хв.Захисник гостей збив Тайсона під час випаду. Поки арбітр обмежується усними попередженнями.
37 хв.Простріл Ісмаїлі з меж штрафного заблоковано.
35 хв.Болбат хотів обігратись з Немом, але бразилець біг в іншу сторону.
32 хв.Пасіч збиває Данченка далеко від воріт.
30 хв.Данченко подав з флангу - це легка здобич для Махновського.
29 хв."Шахтар" знову володіє тотальною перевагою після серії напівшансів суперника.
27 хв.Момент! Нем відкрився під передачу Тайсона з глибини, але вдарив над поперечкою.
26 хв.Хочолава таки змушений піти з поля, замість нього гратиме Матвієнко.
25 хв.Ксьонз прострілив у воротарський - без гостроти.
24 хв.Після подачі кутового "гірники" розрядили обстановку.
21 хв.Дальній удар Майкона йде в руки воротарю.
20 хв.Майкон навішує в карну зону, де перший на м'ячі Махновський.
19 хв.Гришко фолить проти Тайсона на самісінькій лінії штрафного. Ні, не пенальті.
18 хв.Кривцов втримав Балашова на фланзі.
17 хв.Забігання Ісмаїлі захисники зуміли зупинити.
14 хв.Дегтярьов знайшов можливість для удару - повз ціль.
12 хв.Хочолава ставив корпус Балашову й отримав ушкодження. Після допомоги медиків грузин повертається у гру.
9 хв."Олімпійці" розвели м'яч з центру й продовжують відбиватись.
7 хв.ГООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Тайсон пасом розрізав захист суперника, а Мораес у дотик відправив м'яч у сітку воріт. Рахунок відкрито.
6 хв.Заспокоїлась гра й ми бачимо мереживо пасів у середині поля.
5 хв.Цимбалюк вибив м'яч подалі з карної зони "Олімпіка".
3 хв.Господарі почали дуже активно, але закидання на Мораеса не проходять.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Запрошуємо на "донецьке дербі" УПЛ між "Шахтарем" та "Олімпіком".

14:25   Люксембург подасть протест на Україну в УЄФА  // Футбол
   13:50   Екс-гравець збірної України запропонував натуралізавати люксембурзького гравця  // Футбол
   13:16   Коноплянка попросив не критикувати збірну  // Футбол
   12:42   Шевченко пояснив зворотню заміну в матчі з Люксембургом  // Футбол
   12:18   Україна уникне позбавлення очок у відборі Євро-2020  // Футбол
   11:40   Мораес: Слава Україні  // Футбол
   11:12   Україні зарахують дві технічні поразки через натуралізацію Мораеса  // Футбол
   10:41   МакГрегор шокував заявою стосовно свого майбутнього  // Бокс
   10:14   Венглинський засудив натуралізацію бразильців збірної України  // Футбол
   09:48   За грою збірної України спостерігали скаути клубів АПЛ та Бундесліги  // Футбол
   09:24   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного захисника  // Футбол
   09:00   "Динамо" підписує бразильця, Лунін та Шахов змінюють клуби  // Футбол
   08:00   Шевченко: Ми втратили контроль над грою  // Футбол
   06:00   Дуелунд: Слухаю тактичні заняття без перекладача  // Футбол
   00:48   Чемпіонська перемога. Чому результат України в Люксембурзі - це дуже круто  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Циганков: Везе сильнішим  // Футбол
   23:40   Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурга  // Футбол
   23:39   Відбір Євро-2020. Сербія зіграла внічию з Португалією, розгромні перемоги Франції та Англії  // Футбол
   22:30   Зінченко розповів про зриви Гвардіоли  // Футбол
   21:45   Відбір Євро-2020. Люксембург - Україна. ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   "Рома" підпише екс-захисника "Динамо"  // Футбол
   20:00   Шахов відмовився продовжувати контракт з ПАОК  // Футбол
   19:00   Новачок "Зорі": Грати в Східній Європі - хороший початок  // Футбол
   17:48   "Реал" може повернути Луніна  // Футбол
   17:14   "Динамо" та "Сан-Паулу" заморозили переговори щодо трансферу Че Че  // Футбол
   16:40   Усику досі не узгодили суперника та планують перенести бій  // Бокс
   16:06   "Динамо" запросило на перегляд молодого бразильця (+ФОТО)  // Футбол
   15:32   Двійника Безуса помилково придбали в інший клуб  // Футбол
   14:58   Журавльов анонсує розповісти про договірняки "Маріуполя"  // Футбол
   14:24   Рейтинг WTA: Світоліна покидає топ-5  // Теніс
   13:57   Відбір Євро-2019 (U-17). Україна перемогла на виїзді однолітків з Косово  // Футбол
   13:16   В збірній України відбулись дві заміни напередодні матчу з Люксембургом  // Футбол
   12:42   Легіонер "Динамо" не спілкується з головним тренером  // Футбол
   12:18   Французький клуб провалив трансфер українця  // Футбол
   11:41   Кадар сказав все, що думає про зраду Мораеса  // Футбол
   10:40   УХЛ. "Дніпро" зрівняв рахунок у серії, здобувши вольову перемогу над "Кременчуком"  // Хокей
   10:14   Наставник португальців ще раз похвалив збірну України  // Футбол
   09:48   Шевченко розповів, як обиратиме склад на гру проти Люксембурга  // Футбол
   09:24   Збірна України втратила ще одного футболіста  // Футбол
   09:00   З "Динамо" тікає легіонер, новий контракт Срни та інші новини дня  // Футбол