Максим Дегтярьов

Тренер:
В'ячеслав Шевчук

Заміни:
26 хв  Давид ХочолаваМикола Матвієнко
66 хв  Сергій БолбатВіктор Коваленко
70 хв  Тарас СтепаненкоАлан Патрік
Заміни:
92 хв  Максим ДегтярьовМаксім Тейшейра
94 хв  Віталій КольцовАнтон Кравченко

Онлайн трансляція

Шахтар - Олімпік
90+8 хв.І ВСЕ! "Шахтар" врятувався від домашньої поразки з "Олімпіком".
90+7 хв.Масова сутичка завершилась попередженнями для Тайсона, Патріка і Політила. Емоції на межі.
90+6 хв.Тайсон пішов у дуже грубий підкат.
90+5 хв.Тренерський штаб "Олімпіка" сперечається з рефері, адже, на їхню думку, в моменті з голом бразилець був в офсайді. Повтори підтвердили їхню правоту. А Шевчука навіть вилучають.
90+4 хв.Кравченко замість Кольцова.
90+3 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:2! Мораес головою замкнув скидку Алана Патріка. А почалось все з прицільного навісу Данченка.
90 хв.Тейшейра міняє Дегтярьова.
90 хв.Грати залишається 5 хвилин.
89 хв.Який шанс! Патрік бив точно з лінії штрафного, а Махновський відбив м'яч перед собою. На добиванні ж нікого не було.
88 хв.Ісмаїлі кволо замкнув подачу Тайсона з флангу.
87 хв.Пятов вистрибнув вище всіх при навісі від Балашова.
85 хв.Махновський не соромиться тягнути час, за що суддя вручив йому жовту.
82 хв.Передача Веллінгтона вийшла дуже неточною.
81 хв.Політило кинувся під зрячий постріл Майкона й заблокував його.
80 хв.Нем виграв повітря на подачі Данченка - Махновський рятує.
77 хв.Перший кутовий "гірників" завершується нічим.
76 хв.Тайсон б'є низом і теж повз ціль.
75 хв.Гостро! Кольцов стріляв з хорошої позиції - поруч зі стійкою.
73 хв.Ісмаїлі не встиг на діагональ Тайсона після розіграної комбінації.
71 хв.З іншого боку, Шевчук ще не міняв своїх гравців.
70 хв.Остання заміна від Фонсеки: Степаненко поступився місцем на полі Патріку.
69 хв.Мораес малював порушення правил у штрафному. Замість пенальті арбітр показує йому жовту картку.
67 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Олімпік" - 1:2! Балашов класним ударом зі штрафного виводить команду уперед. Пятов дотягнувся пальцями, але цього не вистачило.
66 хв.Тим часом Коваленко змінив Болбата.
65 хв.Балашов підставився під фол Данченка. Жовта "гірнику" і гострий стандарт на їхні ворота.
64 хв.Данченку не вдається простріл уперед.
63 хв.Падіння Болбата в карній зоні арбітр ігнорує.
62 хв.Мораес намагався зіграти красиво - захисники на місці.
60 хв.Попередження Кольцову за брудний підкат проти Нема.
59 хв.Гості марнують кутовий, який заробив Кольцов.
57 хв.Навала "Шахтаря" поки не дає результату.
54 хв.Тайсон навішує у штрафний - неточно.
52 хв.ГООООООЛЛЛ!!! "Олімпік" - 1:1! Євген Пасіч скористався невдалим виносом Степаненка після стандарту. Удар з 11 метрів, серія рикошетів і м'яч залітає у ворота Пятова.
51 хв.Майкон сфолив на Пасічі, за що отримує заслужений "гірчичник".
48 хв.Захисника перервали самовпевнений прохід Балашова.
47 хв.Пас Майкона на Мораеса вийшов занадто сильним.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+2 хв.Команди обмінялись контратаками без завершення.
45 хв.До першого тайму компенсовано 2 хвилини.
44 хв.Є перша жовтка картка. Це Степаненко руками повалив на газон Кольцова.
43 хв.Нем мав подвоювати рахунок, але з кута воротарського не зміг переграти Махновського. Відзначимо прийом м'яча і пас п'ятою Тайсона.
42 хв.Тайсон підсікав м'яч над стіною оборони, втім до Мораеса він так і не дійшов.
40 хв.Темп гри усе нижче - холод дається взнаки.
38 хв.Захисник гостей збив Тайсона під час випаду. Поки арбітр обмежується усними попередженнями.
37 хв.Простріл Ісмаїлі з меж штрафного заблоковано.
35 хв.Болбат хотів обігратись з Немом, але бразилець біг в іншу сторону.
32 хв.Пасіч збиває Данченка далеко від воріт.
30 хв.Данченко подав з флангу - це легка здобич для Махновського.
29 хв."Шахтар" знову володіє тотальною перевагою після серії напівшансів суперника.
27 хв.Момент! Нем відкрився під передачу Тайсона з глибини, але вдарив над поперечкою.
26 хв.Хочолава таки змушений піти з поля, замість нього гратиме Матвієнко.
25 хв.Ксьонз прострілив у воротарський - без гостроти.
24 хв.Після подачі кутового "гірники" розрядили обстановку.
21 хв.Дальній удар Майкона йде в руки воротарю.
20 хв.Майкон навішує в карну зону, де перший на м'ячі Махновський.
19 хв.Гришко фолить проти Тайсона на самісінькій лінії штрафного. Ні, не пенальті.
18 хв.Кривцов втримав Балашова на фланзі.
17 хв.Забігання Ісмаїлі захисники зуміли зупинити.
14 хв.Дегтярьов знайшов можливість для удару - повз ціль.
12 хв.Хочолава ставив корпус Балашову й отримав ушкодження. Після допомоги медиків грузин повертається у гру.
9 хв."Олімпійці" розвели м'яч з центру й продовжують відбиватись.
7 хв.ГООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Тайсон пасом розрізав захист суперника, а Мораес у дотик відправив м'яч у сітку воріт. Рахунок відкрито.
6 хв.Заспокоїлась гра й ми бачимо мереживо пасів у середині поля.
5 хв.Цимбалюк вибив м'яч подалі з карної зони "Олімпіка".
3 хв.Господарі почали дуже активно, але закидання на Мораеса не проходять.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Запрошуємо на "донецьке дербі" УПЛ між "Шахтарем" та "Олімпіком".

Результати онлайн
Понеділок, 19/08/2019
Час Турнір Господарі Гості
20:00 РПЛ Спартак 2:1 ЦСКА
22:00 АПЛ Вулверхемптон 1:1 МЮ

00:30   "Карпати" продають легіонера за 3,5 млн євро  // Футбол
   23:30   Суркіс назвав трьох талантів, яких "Динамо" точно не продасть  // Футбол
   22:30   "Динамо" зробило командне фото на сезон без Попова (ФОТО)  // Футбол
   21:00   Офіційно. Легенда "Металіста" працюватиме на "Бенфіку"  // Футбол
   20:00   Суркіс поставив важке завдання наставнику "Динамо"  // Футбол
   19:00   Хибний крок. Чому Яремчуку не варто йти в "Галатасарай"  // Блоги та авторські матеріали
   09:48   Екс-легіонер "Динамо" висловив бажання очолити киян  // Футбол
   09:20   Стало відомо, хто покаже матч Ліги Європи "Еспаньйол" - "Зоря"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" відпустив двох українців, "Динамо" віддає легіонера, нові клуби Русина та Коноплянки  // Футбол
   08:00   УПЛ насильно поставила матч "Динамо" на незручний час  // Футбол
   06:30   Офіційно. "Шахтар" віддав свого форварда іншому клубу УПЛ  // Футбол
   00:30   Франков розгромив медичну службу "Динамо"  // Футбол
   23:49   Кубок України. "Таврія" та "Верес" йдуть далі, виліт "Гірника"  // Футбол
   23:30   Легіонер "Динамо": Мені потрібна операція, я поза грою  // Футбол
   22:30   "Борнмут" давав 8 млн євро за гравця збірної України  // Футбол
   21:00   Офіційно. Марко Девіч знайшов собі новий клуб (+ФОТО)  // Футбол
   20:00   Українець оформив дубль у чемпіонаті Вірменії (ВІДЕО)  // Футбол
   19:00   Паралельна реальність. Де перебуває власник "Динамо" Ігор Суркіс  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Хавбек "Динамо" просить відпустити його на інший континент  // Футбол
   17:14   На Русина поклав око середняк Прімери  // Футбол
   16:40   Офіційно. Компанія Порошенка стала спонсором "Карпат"  // Футбол
   16:06   Наставник "Вест Хема" сказав все, що думає про Ярмоленка  // Футбол
   15:32   В Україні з'явився новий спортивний канал  // Бокс
   14:58   Наставник "Бешикташа" вимагає підписати Коноплянку  // Футбол
   14:24   Офіційно. Хавбек "Шахтаря" вилетів з гри до кінця року  // Футбол