Жуніор Мораес

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
49 хв  Микола МусолітінВладислав Хамелюк
71 хв  Артем ЧорнійАрні Вільхьяльмссон
92 хв  Олександр ГоліковВасиль Павлов
Заміни:
60 хв  Алан ПатрікМанор Соломон
85 хв  Віктор КоваленкоМаксим Малишев
93 хв  МарлосФернандо Педро

Онлайн трансляція

Чорноморець - Шахтар
90+4 хв.Завершується матч мінімальною виїзною перемогою "Шахтаря"! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+3 хв.Павлов замінив Голікова у "Чорноморця", Фернандо - Марлоса у "Шахтаря".
90+2 хв.Марлос грубо зіграв проти Голікова та отримав "гірчичник".
90 хв.+3
87 хв.Вільхьяльмссон падає у карному майданчику гостей - арбітр мовчить!
85 хв.Друга заміна в "гірників": Коваленка міняє Малишев, для якого цей матч дебютний в цьому сезоні.
81 хв.Одесити намагаються нарешті щось створити попереду, але нічого наразі в них не виходить.
76 хв.ГОООООООООООООЛ!!! 0:1! Марлос влучно пробиває з позначки!
75 хв.Пенальті! Вільхьяльмссон збиває Болбата у штрафному майданчику!
71 хв.Друга заміна в "моряків": Вільхьяльмссон міняє Чорнія.
70 хв.Голіков виносить м'яч з порожніх воріт після удару Соломона!
65 хв.Кривцов отримав жовту за зрив небезпечної атаки!
63 хв.Соломон підібрав м'яч на лінії штрафного майданчика одеситів, після чого пробив повз ворота!
60 хв.Перша заміна в гостей: Саломон міняє Патріка.
59 хв.Жовта Аржанову!
55 хв.Господарі "обікрали" захисників "Шахтаря", після чого Хамелюка вивели на удар, але той влучив у одного з гравців "гірників"!
53 хв.Литовченко отримав жовту картку за розмови з арбітром!
52 хв.Степаненко марнує чудову нагоду забити, пробиваючи повз ворота головою після подачі Мораеса!
49 хв.Перша заміна в господарів: Хамелюк міняє Мусолітіна.
48 хв.Фолом Тайсона у нападі завершився навіс Болбата з флангу!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+4 хв.Перерва!
45 хв.+2
42 хв.Рижук отримав жовту за фол на Ісмаїлі!
41 хв.Мораес невлучно пробиває з-за меж штрафної!
38 хв.Грають одесити другим номером в цій грі й поки що виглядають досить пристойно!
33 хв.Гошкодеря опинився на вбивчій позиції та пробив у кут воріт! Пятов надійно грає, відводячи небезпеку від власних воріт!
30 хв.Ісмаїлі б'є повз ворота, намагаючись влучити в ближній кут!
29 хв.Литовченко забирає м'яч до рук після невдалої передачі Патріка!
25 хв.Тиснуть "гірники", але наразі біля воріт Литовченко без гостроти.
21 хв.Марлос покинув межі поля через ушкодження й поки що невідомо, чи зможе продовжити гру. UPD: Повертається на поле один з лідерів "Шахтаря".
18 хв.Литовченко ледь "не привіз", вибиваючи м'яч та влучивши у Тайсона! На щастя, підстраховують свого воротаря захисники!
15 хв.Патрік пробиває вище воріт, завдаючи удар зі штрафного!
14 хв.Контролюють м'яч гості, але поки що без якогось просування вперед.
10 хв.Литовченко переводить м'яч на кутовий після хорошого удару Коваленка в ближній кут!
8 хв.Непогано грає "Чорноморець" в дебюті матчу й наразі нічого не дає створювати "гірникам".
3 хв.Кривцов і Хочолава не змогли дотягнутись до м'яча після класної передачі Тайсона зі штрафного!
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію матчу 20-го туру УПЛ, в якому одеський "Чорноморець" приймає донецький "Шахтар".

14:25   Люксембург подасть протест на Україну в УЄФА  // Футбол
   13:50   Екс-гравець збірної України запропонував натуралізавати люксембурзького гравця  // Футбол
   13:16   Коноплянка попросив не критикувати збірну  // Футбол
   12:42   Шевченко пояснив зворотню заміну в матчі з Люксембургом  // Футбол
   12:18   Україна уникне позбавлення очок у відборі Євро-2020  // Футбол
   11:40   Мораес: Слава Україні  // Футбол
   11:12   Україні зарахують дві технічні поразки через натуралізацію Мораеса  // Футбол
   10:41   МакГрегор шокував заявою стосовно свого майбутнього  // Бокс
   10:14   Венглинський засудив натуралізацію бразильців збірної України  // Футбол
   09:48   За грою збірної України спостерігали скаути клубів АПЛ та Бундесліги  // Футбол
   09:24   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного захисника  // Футбол
   09:00   "Динамо" підписує бразильця, Лунін та Шахов змінюють клуби  // Футбол
   08:00   Шевченко: Ми втратили контроль над грою  // Футбол
   06:00   Дуелунд: Слухаю тактичні заняття без перекладача  // Футбол
   00:48   Чемпіонська перемога. Чому результат України в Люксембурзі - це дуже круто  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Циганков: Везе сильнішим  // Футбол
   23:40   Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурга  // Футбол
   23:39   Відбір Євро-2020. Сербія зіграла внічию з Португалією, розгромні перемоги Франції та Англії  // Футбол
   22:30   Зінченко розповів про зриви Гвардіоли  // Футбол
   21:45   Відбір Євро-2020. Люксембург - Україна. ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   "Рома" підпише екс-захисника "Динамо"  // Футбол
   20:00   Шахов відмовився продовжувати контракт з ПАОК  // Футбол
   19:00   Новачок "Зорі": Грати в Східній Європі - хороший початок  // Футбол
   17:48   "Реал" може повернути Луніна  // Футбол
   17:14   "Динамо" та "Сан-Паулу" заморозили переговори щодо трансферу Че Че  // Футбол
   16:40   Усику досі не узгодили суперника та планують перенести бій  // Бокс
   16:06   "Динамо" запросило на перегляд молодого бразильця (+ФОТО)  // Футбол
   15:32   Двійника Безуса помилково придбали в інший клуб  // Футбол
   14:58   Журавльов анонсує розповісти про договірняки "Маріуполя"  // Футбол
   14:24   Рейтинг WTA: Світоліна покидає топ-5  // Теніс
   13:57   Відбір Євро-2019 (U-17). Україна перемогла на виїзді однолітків з Косово  // Футбол
   13:16   В збірній України відбулись дві заміни напередодні матчу з Люксембургом  // Футбол
   12:42   Легіонер "Динамо" не спілкується з головним тренером  // Футбол
   12:18   Французький клуб провалив трансфер українця  // Футбол
   11:41   Кадар сказав все, що думає про зраду Мораеса  // Футбол
   10:40   УХЛ. "Дніпро" зрівняв рахунок у серії, здобувши вольову перемогу над "Кременчуком"  // Хокей
   10:14   Наставник португальців ще раз похвалив збірну України  // Футбол
   09:48   Шевченко розповів, як обиратиме склад на гру проти Люксембурга  // Футбол
   09:24   Збірна України втратила ще одного футболіста  // Футбол
   09:00   З "Динамо" тікає легіонер, новий контракт Срни та інші новини дня  // Футбол