Де ставлять українці. Чи зміниться ТОП улюблених букмекерів у зв’язку із легалізацію? | Новини спорту | спортивні новини від Sportanalytic.com

Де ставлять українці. Чи зміниться ТОП улюблених букмекерів у зв’язку із легалізацію?

Опубліковано: 10:48, 20 Тра 2021 р.  Коментарів: 1

Розмір тексту:    
8960_lubimie-bukmekery-ukraine.jpg

Вже минув практично рік з того часу, як букмекери в Україні отримали дозвіл повернулись в легальну площину. Щодо того, як це відбулося, точиться немало дискусій, але початок покладено. Тепер кожен українець може розміщувати парі, розуміючи, що його інтереси захищено. Не дивно, що на царині Інтернету зростає кількість запитів на тему, які з організаторів азартних ігор вже діють офіційно. При цьому результати пошуку демонструють різноманітні рейтинги контор, але, як правило, вони містять в своєму списку букмекерів, що не мають ніякого реального відношення до нашої країни. Причина проста: замала кількість українських букмекерів, а отримавших офіційний статус – взагалі один. В зв’язку з чим, ми можемо спостерігати, що цю нішу в інтернеті займають іноземні організатори беттінга, з яких і складаються рейтинги. Проте, порівнювати букмекерські контори Великобританії чи Росії та стверджувати, що саме вони найкращі для українців не є коректним, тому переважній більшості рейтингів бракує об'єктивності.

Який же фактичний стан у галузі спортивних ставок і як знайти огляд тих контор, що насправді представлені у нас? На нашу думку, справжній стан речей відображає рейтинг букмекерів складений https://www.strategya.com/. Він, по-перше, заснований на підставі аналізу та кількості звернень наших громадян до пошукової системи Google за назвами відповідних контор. По-друге, в перелік включено лише ті компанії, що за своїми характеристиками і функціями оптимізовані для українців. Такий підхід можна вважати об'єктивним, а інформацію - достатньо корисною.

1хBet – більше 400 000 запитів від українців

47_google-search-1xbet.jpg

Як не дивно, но саме ця компанія збирає найбільшу кількість українців по версії пошукової системи Google. Лише два запити англійською та українською або російською мовами «1xbet» і «1хбет» налічують 390 000 пошукових запитів на місяць від українців.

Заснована в 2007-му році, компанія уже на початок минулого десятиліття відвоювала собі серйозні позиції, в тому числі і в регіоні СНД. До козирів даної компанії можна віднести максимально широкий перелік ставок - можна найти навіть екзотичні види спорту і маловідомі ліги. Крім того, пропозиції в лінії з'являються частенько раніше, ніж у конкурентів. Правда, з'являлись нарікання щодо сервісу - у тому числі блокуванням аккаунтів, а також не самий зрозумілий функціонал. До останнього ще треба звикнути...

Bet365 – близько 120 000 запитів

Дуже велика кількість запитів по бренду та їх комбінації за якою українці шукають бет365. Кількість звернень за точною назвою бренду складає більше 90 тисяч, «365bet» шукають більше 8 000 разів на місяць.

Вже в 2005-му році компанія відмовилась від наземних пунктів для ставок та зосередилась на режимі онлайн. Поступово статус безумовного лідера приймання парі в Інтернеті було втрачено, конкуренти також зрозуміли переваги такої стратегії. Але бет365 по теперішній час залишається № 1 на всесвітньому рівні онлайн беттінга, з традиційно максимальним переліком пропозицій в лінії. Щоправда, компанію не можна назвати Україно-орієнтованою, що відображається на організації грошових операцій і роботі служби підтримки. Тим не менш, як можна бачити із кількісті запитів, контора є однією із найбільш затребуваною серед українців.

Паріматч – більше 70 000 запитів

Компанія займає пристойне третє місце в рейтингу, проте, як можна бачити, дуже суттєво відстає від безумовного лідера. Найбільш українці шукають контору в українській версіїї гугл за запитами «пари-матч» (43 000) та «парі матч україна» – майже 10 000 запитів в місяць.

Навряд чи хтось не чув про цю компанію, навіть якщо не займається ставками. Активна і креативна рекламна компанія зробила бренд загальновідомим. Крім того, саме цей букмекер першим отримав ліцензію. І при цьому постійно розширяє лінії та готує для своїх клієнтів різноманітні акції та спец-пропозиції, кількість яких тільки росте. Коефіцієнти, правда, не завжди максимальні, що примушує частину гравців шукати альтернативи.

Марафонбет – більше 20 000 запитів в місяць

Найбільш популярний запит в пошуковій системі «марафонбет» складає близько 10 тис. звернень в місяць. Альтернативних запитів по букмекеру більше 20 тисяч.

Один з регіональних лідерів, що поступово набрав оберти. Зараз компанія має досвід співпраці з такими популярними футбольними клубами, як "Манчестер Юнайтед". Вона достатньо вивчила такий новий ринок, як кіберспорт, і почала проводити змагання під власною егідою. Широка лінія (хоча все ж у головних конкурентів вона як мінімум не менша), місце в поважному SBR рейтингу, різноманітність способів поповнення та виводу коштів. Втім, все ще, як і раніше, у клієнтів достатньо претензій - як до служби підтримки і роботи інтерфейсу і до конфліктів щодо відмов у виплатах виграних коштів.

William Hill – більше 16 000 запитів

Всесвітньовідомий гравець із Великобританії шукається українцями більше 16 тисяч разів на місяць. Найбільш популярний запит «william hill» налічує більше 8 000 звернень.

Мабуть, в цілому це найбільш вагомий, шанований "гравець" - його репутація просто недосяжна для інших. Не зважаючи на мінімальну зацікавленість регіоном Східної Європи, компанія продовжує надавати послуги, в т.ч. українцям в повному обсязі. Єдиним мінусом можна назвати скромніше представлені місцеві турніри, ніж у деяких інших букмекерів. Мабуть це одна з тих компаній, де гравці тримають гроші на рахунку і не поспішають після кожного виграшу замовляти вивід. І навіть якщо про них забути, можна бути впевненим, що навіть через декілька років вони залишаться в особистому кабінеті гравця.

Фаворит спорт, Favbet ш тп. – близько 12 000 запитів в місяць

Букмекерську контору «Фаворит Спорт» (на міжнародній арені виступає під брендом Favbet) називають основним гравцем на українському ринку спортивних ставок. На Фаворит разом із Паріматч по різним оцінкам експертів належить близько 60% ставок на спорт в Україні.
Проте, дивлячись на кількість пошукових запитів (близько 12 000 на місяць, з яких «fav sport» налічую майже 2 000 запитів) підстав це стверджувати недостатньо.

Компанія підтвердила бажання легалізуватися в України, проте на даний час отримала лише ліцензію на проведення діяльності онлайн казино. Втім, до цього саме Україна була основним ринком для даної компанії. З моменту заснування в 1999-му році букмекер зміг за рахунок пунктів з прийому ставок в багатьох містах країни створити собі "армію" прихильників, яких десятки, а можливо і сотні тисяч. Вони цінять достатньо зручний та зрозумілий інтерфейс, перевірену надійність та широку лінію подій. І тому пробачають і очевидні недоліки, до яких, в першу чергу, заносять коефіцієнти: без особливих проблем можна знайти більш вигідні варіанти у конкурентів.

Betfair – більше 8 000 запитів

Кількість схожих та релевантних запитів щодо біржи до пошукача становить більше 8 тисяч на місяць. Самий популярний запит «betfair» - 6 600.

Це унікальний варіант - не тільки традиційна букмекерська контора, а й біржа ставок. Тобто організатори влаштували щось на кшталт традиційного тоталізатора, тільки через Інтернет, коли гравці спорять безпосередньо між собою, а компанія стягує за це свою комісію. Напрям потенційно вигідний, але звичайно вимагає специфічних навичок.

Фан Спорт – не можливо визначити

Визначити навіть приблизну кількість запитів по даній букмекерській конторі не виявляється можливим. Справа в тому, що запит «фанспорт», який складає більше 27 тис. звернень не можна відносити виключно до букмекерського бренда. Аналогічну назву мають ряд інших закладів: магазини, спорт-бари, тощо. В той же час запит англійською мовою «fansport» показав лише 540 звернень до пошукача в місяць.

Це практично суто український "гравець". В Росії ресурс блокується, проте це не заважає підтримувати російськомовну версію сайту, в ряді країн Європи та Північної Америки розміщувати ставки заборонено і компанія зосередилась на домашній арені. Проте, невисока конкуренція дещо розслабляє контору, і хоча її лінія та котирування достатньо привабливі, заниження лімітів по ставках – явище достатньо часте. Втім, рейтинг надійності достатньо пристойний.

Важко сказати як і чи взагалі зміниться зазначена букмекерська розстановка найближчим часом. Спортивні ставки в Україні, як і в більшості держав перейшли в Інтернет. Виключенням можна назвати Великобританію зі своєю культурою букмекерства. Що стосується українців, то легалізація не дає жодних підстав для зміни своїх вподобань, принайми в тому вигляді, в якому ми бачим її сьогодні. Українці звикли ставити де їм подобається і змінити це можуть лише самі букмекери, надавши якісний та високий сервіс.

Сподіваємось, надана інформація допоможе зрозуміти всі козирі та недоліки, які є в "арсеналі" кожної букмекерської компаній, що працює в Україні. А також нагадаємо, що згідно із ЗУ «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» гравцем в букмекерській конторі може бути особа, яка досягла 21-річного віку.

© Фото: Sportanalytic.com      

© Джерело: Sportanalytic.com     
теги  букмекери


Поділитись з друзями:

 
 
Система Orphus
 


 
Інші новини


Коментарі

№ 1. Написав: Kozev (11.08.2021 - 16:59)

https://stratgya.com/ Это оплачено или дельный совет?

 Додати коментар


Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
 


Реклама
{300r}

Результати онлайн

Турнірна таблиця
arrow right arrow left
УПЛ
Команда І О
1 Дніпро-1 Дніпро-1 15 33
2 Кривбас Кривбас 15 30
3 Полісся Полісся 15 30
4 Шахтар Шахтар 13 25
5 Рух Рух 15 24
6 Динамо Динамо 12 22
7 Колос Колос 14 20
8 Чорноморець Чорноморець 14 19
9 Ворскла Ворскла 15 19
10 ЛНЗ ЛНЗ 15 17
11 Металіст 1925 Металіст 1925 14 15
12 Оболонь Оболонь 14 13
13 Олександрія Олександрія 14 13
14 Верес Верес 14 11
15 Зоря Зоря 12 10
16 Минай Минай 15 6

УПЛ , Матчі 15 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
24.11
Шахтар
0:0
Полісся
25.11
Минай
0:1
Кривбас
25.11
Верес
4:3
Металіст 1925
25.11
Ворскла
0:0
ЛНЗ
26.11
Олександрія
0:0
Оболонь
26.11
Динамо
2:0
Рух
27.11
Дніпро-1
5:2
Чорноморець
25.04
Колос
?:?
Зоря

Ліга 1
Команда І О
1 ПСЖ ПСЖ 13 30
2 Ніцца Ніцца 13 29
3 Монако Монако 13 24
4 Лілль Лілль 13 23
5 Реймс Реймс 13 20
6 Ланс Ланс 13 19
7 Брест Брест 12 18
8 Гавр Гавр 13 16
9 Метц Метц 13 16
10 Ренн Ренн 13 15
11 Нант Нант 13 15
12 Монпельє Монпельє 13 14
13 Марсель Марсель 12 14
14 Страсбург Страсбург 12 13
15 Тулуза Тулуза 13 12
16 Лор Лор'ян 13 11
17 Клермон Клермон 13 10
18 Ліон Ліон 12 7

Ліга 1 , Матчі 13 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
24.11
ПСЖ
5:2
Монако
25.11
Клермон
0:3
Ланс
25.11
Страсбург
1:1
Марсель
26.11
Ніцца
1:0
Тулуза
26.11
Лор'ян
2:3
Метц
26.11
Монпельє
1:3
Брест
26.11
Нант
0:0
Гавр
26.11
Ренн
3:1
Реймс
26.11
Ліон
0:2
Лілль

РПЛ
Команда І О
1 Зеніт Зеніт 18 38
2 Динамо М Динамо М 18 36
3 Сочі Сочі 18 31
4 ЦСКА ЦСКА 18 30
5 Краснодар Краснодар 18 29
6 Локомотив Локомотив 18 28
7 Крилья Совєтов Крилья Совєтов 18 27
8 Ахмат Ахмат 18 27
9 Спартак Спартак 18 23
10 Рубін Рубін 18 22
11 Урал Урал 18 19
12 Ніжній Новгород Ніжній Новгород 18 19
13 Арсенал Т Арсенал Т 18 19
14 Ростов Ростов 18 18
15 Уфа Уфа 18 16
16 Хімкі Хімкі 18 14

РПЛ , Матчі 19 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості

Прімера
Команда І О
1 Реал Реал 14 35
2 Жирона Жирона 14 35
3 Атлетіко Атлетіко 13 31
4 Барселона Барселона 14 31
5 Реал Сосьєдад Реал Сосьєдад 14 25
6 Атлетік Атлетік 14 25
7 Бетіс Бетіс 14 24
8 Хетафе Хетафе 14 19
9 Райо Вальєкано Райо Вальєкано 14 19
10 Валенсія Валенсія 14 19
11 Лас-Пальмас Лас-Пальмас 14 18
12 Вільярреал Вільярреал 14 15
13 Алавес Алавес 14 15
14 Осасуна Осасуна 14 14
15 Севілья Севілья 13 12
16 Кадіс Кадіс 14 11
17 Мальорка Мальорка 14 10
18 Сельта Сельта 14 8
19 Гранада Гранада 14 7
20 Альмерія Альмерія 14 3

Прімера , Матчі 14 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
24.11
Алавес
3:1
Гранада
25.11
Райо Вальєкано
1:1
Барселона
25.11
Валенсія
0:0
Сельта
25.11
Хетафе
2:1
Альмерія
25.11
Атлетіко
1:0
Мальорка
26.11
Вільярреал
3:1
Осасуна
26.11
Реал Сосьєдад
2:1
Севілья
26.11
Кадіс
0:3
Реал
26.11
Бетіс
1:0
Лас-Пальмас
27.11
Жирона
1:1
Атлетік

Серія А
Команда І О
1 Інтер Інтер 13 32
2 Ювентус Ювентус 13 30
3 Мілан Мілан 13 26
4 Наполі Наполі 13 24
5 Рома Рома 13 21
6 Болонья Болонья 13 21
7 Аталанта Аталанта 13 20
8 Фіорентина Фіорентина 13 20
9 Монца Монца 13 18
10 Фрозіноне Фрозіноне 13 18
11 Лаціо Лаціо 13 17
12 Торіно Торіно 13 16
13 Лечче Лечче 13 15
14 Сассуоло Сассуоло 13 15
15 Дженоа Дженоа 13 14
16 Удінезе Удінезе 13 11
17 Кальярі Кальярі 13 10
18 Емполі Емполі 13 10
19 Верона Верона 13 9
20 Салернітана Салернітана 13 8

Серія А , Матчі 13 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
25.11
Салернітана
2:1
Лаціо
25.11
Аталанта
1:2
Наполі
25.11
Мілан
1:0
Фіорентина
26.11
Кальярі
1:1
Монца
26.11
Фрозіноне
2:1
Дженоа
26.11
Емполі
3:4
Сассуоло
26.11
Рома
3:1
Удінезе
26.11
Ювентус
1:1
Інтер
27.11
Верона
2:2
Лечче
27.11
Болонья
2:0
Торіно

Бундесліга
Команда І О
1 Байєр Байєр 12 34
2 Баварія Баварія 12 32
3 Штутгарт Штутгарт 12 27
4 Боруссія Д Боруссія Д 12 24
5 Лейпциг Лейпциг 12 23
6 Хоффенхайм Хоффенхайм 12 20
7 Айнтрахт Ф Айнтрахт Ф 12 18
8 Вольфсбург Вольфсбург 12 16
9 Фрайбург Фрайбург 12 15
10 Аугсбург Аугсбург 12 14
11 Боруссія М Боруссія М 12 13
12 Вердер Вердер 12 11
13 Хайденхайм Хайденхайм 12 11
14 Бохум Бохум 12 10
15 Дармштадт Дармштадт 12 9
16 Майнц Майнц 12 8
17 Уніон Уніон 12 7
18 Кельн Кельн 12 6

Бундесліга , Матчі 12 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
24.11
Кельн
0:1
Баварія
25.11
Боруссія Д
4:2
Боруссія М
25.11
Вердер
0:3
Байєр
25.11
Вольфсбург
2:1
Лейпциг
25.11
Уніон
1:1
Аугсбург
25.11
Фрайбург
1:1
Дармштадт
25.11
Айнтрахт Ф
1:2
Штутгарт
26.11
Хайденхайм
0:0
Бохум
26.11
Хоффенхайм
1:1
Майнц

АПЛ
Команда І О
1 Арсенал Арсенал 13 30
2 Ман Сіті Ман Сіті 13 29
3 Ліверпуль Ліверпуль 13 28
4 Астон Вілла Астон Вілла 13 28
5 Тоттенхем Тоттенхем 13 26
6 МЮ МЮ 13 24
7 Ньюкасл Ньюкасл 13 23
8 Брайтон Брайтон 13 22
9 Вест Хем Вест Хем 13 20
10 Челсі Челсі 13 16
11 Брентфорд Брентфорд 13 16
12 Крістал Пелас Крістал Пелас 13 15
13 Вулверхемптон Вулверхемптон 13 15
14 Фулхем Фулхем 13 15
15 Ноттінгем Форест Ноттінгем Форест 13 13
16 Борнмут Борнмут 13 12
17 Лутон Лутон 13 9
18 Шеффілд Юнайтед Шеффілд Юнайтед 13 5
19 Евертон Евертон 13 4
20 Бернлі Бернлі 13 4

АПЛ , Матчі 13 туру      
Час
Канал
Господарі Рах. Гості
25.11
Ман Сіті
1:1
Ліверпуль
25.11
Шеффілд Юнайтед
1:3
Борнмут
25.11
Ноттінгем Форест
2:3
Брайтон
25.11
Бернлі
1:2
Вест Хем
25.11
Лутон
2:1
Крістал Пелас
25.11
Ньюкасл
4:1
Челсі
25.11
Брентфорд
0:1
Арсенал
26.11
Тоттенхем
1:2
Астон Вілла
26.11
Евертон
0:3
МЮ
27.11
Фулхем
3:2
Вулверхемптон

Авторські матеріали
Легше, ніж в УПЛ. Чому Шахтар так добре грає в Лізі чемпіонів 29/11, 19:00 // Блоги та авторські матеріали

Легше, ніж в УПЛ. Чому Шахтар так добре грає в Лізі чемпіонів

Вчора донецький "Шахтар" здобув свою третю перемогу в цій Лізі чемпіонів.
Опора Павелка. Чому 4 клуби УПЛ хочуть залишити його в УАФ 28/11, 19:00 // Блоги та авторські матеріали

Опора Павелка. Чому 4 клуби УПЛ хочуть залишити його в УАФ

Вже більше місяця йде доволі активна робота над тим, щоб достроково звільнити Андрія Павелка з УАФ.
Що натворив Суркіс? І як Луческу справді врятував Динамо? 27/11, 19:00 // Блоги та авторські матеріали

Що натворив Суркіс? І як Луческу справді врятував Динамо?

Вчора київське "Динамо" здобуло свою впевнену перемогу над львівським "Рухом".Головні новини
06/08, 21:38 // Новини

Як виростити справжнього чемпіона

У професійному спорті не можна давати переваги конкурентам, тому займаються ним з самого дитинства.

Стрічка новин
   19:42   Одне з найкращих казино в Україні — «Космолот»  // Новини
   13:50   Вітаміни та мінерали для спорту  // Новини
   15:03   Как новые технологии внедрились в мир спорта  // Новини
   15:25   Футбол, баскетбол, або гольф: Як вибрати правильний вид спорту для ставок?  // Новини
   15:28   Покердом: віртуальний світ забав та шансів для шанувальників гри  // Новини
   17:04   Amazfit T-Rex 2: смарт-годинник для спорту, якому немає зносу  // Новини
   12:37   Заробляйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют із SunMiner  // Новини
   15:04   Aruze Gaming закриє штаб-квартиру в Лас-Вегасі та звільнить 100 осіб: повідомлення  // Новини
   14:27   Топ прибуткових розваг від Parimatch: що обирають професіонали  // Новини
   17:35   Як Вибрати Відповідне Онлайн-казино Для Вас Та Інші Корисні Поради  // Новини
   16:11   Чи можливо новачкові заробити багато грошей на ставках на спорт?  // Новини
   17:09   Комерційні закупівлі: секрети успішної участі  // Новини
   20:52   Огляд кращих букмекерськиі контор   // Новини
   20:35   Что нужно знать об онлайн-казино Слотс Сити  // Новини
   06:36   Топ-5 русскоязычных букмекеров  // Новини
   17:20   Pokerdom: Ваш путь к азартному успеху  // Новини
   12:58   Легальні казино: переваги наявності ліцензії для гравців  // Новини
   16:01   ТОП лучших наборов LEGO для взрослых  // Новини
   17:04   Как COVID-19 изменил мировой спорт  // Новини
   16:11   Покер онлайн: Найкращі стратегії та поради для досвідчених гравців  // Новини
   17:34   Joker Casino: рецензія та вигідний промокод  // Новини
   15:40   Golden Matrix описала измененное и дополненное соглашение о покупке Meridianbet  // Новини
   13:56   Aristocrat Gaming стала на шаг ближе к приобретению NeoGames  // Новини
   11:42   Pragmatic Play випустила слот гру Candy Blitz  // Новини
   15:14   У якому онлайн-казино більше шансів на перемогу?  // Новини
   18:13   First Casino онлайн казино  // Новини
   19:52   Класифікація та види вин  // Новини
   00:56   50 фріспінів за реєстрацію в онлайн казино GGbet - відіграш та вивід  // Новини
   15:14   Известные персоналии в мире казино  // Новини
   15:44   Чому з Києва до Гамбурга варто вирушити автобусом  // Новини
   07:00   Ліга Європи. Марсель - Аякс. Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Шахтар провалив купівлю легіонера за 4 млн євро  // Футбол
   00:30   Скандального легіонера Динамо відправляють у Європу  // Футбол
   00:11   Прімера. 13 тур. Нічия Мальорки та Кадіса в перенесеному матчі  // Футбол
   00:05   Ліга чемпіонів. Трубін і Лунін пропустили 5 голів на двох та інші матчі  // Футбол
   23:30   Каменюка: Дарма Зоря так часто змінює тренерів  // Футбол
   22:30   Вірт отримав кілька тренерських варіантів за кордоном  // Футбол
   21:00   Ветеран Реалу пояснив, наскільки Лунін класний воротар  // Футбол
   20:00   Екс-гравець збірної Боснії: За Україну вболіватиме весь світ  // Футбол
   19:49   Фанати Антверпена: Арбітри дійсно допомагали Шахтарю  // Футбол
   19:43   Ліга чемпіонів. Галатасарай - Манчестер Юнайтед. ОНЛАЙН  // Футбол
   19:00   Легше, ніж в УПЛ. Чому Шахтар так добре грає в Лізі чемпіонів  // Блоги та авторські матеріали
   17:57   Юнацька ліга УЄФА. Рух обіграв Мідтьюлланд, але вилетів  // Футбол
   17:55   Кубок світу з біатлону. Україна завалила жіночу естафету  // Інші види
   16:40   Бондаренко розкрив установу Пушича на гру з Антверпеном  // Футбол
   16:06   Ступар оцінив дії арбітра в матчі Шахтар - Антверпен  // Футбол
   15:32   Наставник Антверпена: Суддя відверто допомагав Шахтарю  // Футбол
   15:03   Нападник Антверпена: Ми самі винні у поразці від Шахтаря  // Футбол
   14:56   Юнацька ліга УЄФА. Мідтьюлланд U-19 - Рух U-19. ОНЛАЙН  // Футбол
   14:24   Срна: Шахтар хотів бігти в атаку, але боявся пропустити  // Футбол
   13:54   Сікан: Шахтар справді підсів у другому таймі  // Футбол
   13:20   Пушич: Гравці Шахтаря чудово втілили мої ідеї на полі  // Футбол
   12:42   Зубков пояснив, чому в другому таймі з Антверпеном Шахтар грав гірше  // Футбол
   12:08   Атлас: Не можу ставити проти Усика в бою з Ф'юрі  // Бокс
   11:40   Бондар: Треба обіграти Порту та вийти у плей-офф Ліги чемпіонів  // Футбол
   11:28   Кубок світу з біатлону. Естафета. Жінки. ОНЛАЙН  // Інші види
   11:25   Ліга чемпіонів. Реал - Наполі. ОНЛАЙН  // Футбол
   10:16   Кожанов: Луческу мусив піти з Динамо раніше  // Футбол
   09:48   Довбик розповів, наскільки серйозною є його травма  // Футбол
   09:20   Фанати Жирони: Циганков надто хороший для нашої команди  // Футбол
   09:00   Новий тренер Шахтаря, Валенсія залишає Яремчука  // Футбол
   08:00   Іспанська преса: Гравці Реалу заступилися за Луніна перед Анчелотті  // Футбол
   07:30   Юнацька ліга УЄФА. Мідтьюлланд U-19 - Рух U-19. Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   07:00   Ліга чемпіонів. Реал - Наполі. Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Іспанська преса до нестями закохана в Циганкова  // Футбол
   06:00   Ліга чемпіонів. Галатасарай - Манчестер Юнайтед. Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   00:30   Наставник Оболоні скандально висловився про жінок-арбітрів  // Футбол
   00:11   Ліга чемпіонів. Шахтар важко обіграв Антверпен та інші матчі  // Футбол
   23:30   Циганик: Хтось дуже не хоче бачити Карпати в УПЛ  // Футбол
   22:30   Циганик: Ярославський вже вирішив долю Металіста  // Футбол
Новини футболу
Навколо спорту
 
   19:42   Одне з найкращих казино в Україні — «Космолот»  // Новини
   13:50   Вітаміни та мінерали для спорту  // Новини
   15:03   Как новые технологии внедрились в мир спорта  // Новини
   15:25   Футбол, баскетбол, або гольф: Як вибрати правильний вид спорту для ставок?  // Новини
   15:28   Покердом: віртуальний світ забав та шансів для шанувальників гри  // Новини
   17:04   Amazfit T-Rex 2: смарт-годинник для спорту, якому немає зносу  // Новини
   12:37   Заробляйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют із SunMiner  // Новини
   15:04   Aruze Gaming закриє штаб-квартиру в Лас-Вегасі та звільнить 100 осіб: повідомлення  // Новини
   14:27   Топ прибуткових розваг від Parimatch: що обирають професіонали  // Новини
   17:35   Як Вибрати Відповідне Онлайн-казино Для Вас Та Інші Корисні Поради  // Новини
   16:11   Чи можливо новачкові заробити багато грошей на ставках на спорт?  // Новини
   17:09   Комерційні закупівлі: секрети успішної участі  // Новини
   20:52   Огляд кращих букмекерськиі контор   // Новини
   20:35   Что нужно знать об онлайн-казино Слотс Сити  // Новини
   06:36   Топ-5 русскоязычных букмекеров  // Новини
Партнери
Підписка на новини

Введіть свою адресу та отримуйте спортивні новини на email:

Фотогалерея