<![CDATA[sportanalytic.com]]> ru <![CDATA[Ультрас ”Аталанти”: Чому Малиновський у нас грає гірше, ніж в збірній?]]>

Вболівальники "Аталанти" радять наставнику команди знайти для Руслана Малиновського кращу позицію на полі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Leo: "У мене вже була підозра, що Малиновський не такий сильний, як здавалося або що він не в кращій формі, але подивіться, що він витворяв в двох матчах за збірну! Два голи, чудова гра у відборі, класні передачі в атаку ... Я б на місці Гасперіні задумався, чому в "Аталанті" Малиновський грає гірше, ніж у збірній".

Marco: "Гасперіні вважає, що Малиновського можна тримати в запасі і експериментувати з його позицією на полі. У нього є таке право, але хіба не було б простіше поспілкуватися з Андрієм Шевченком, який відмінно говорить італійською мовою і міг би розповісти Гасперіні, як краще використовувати Руслана на полі? Мені б хотілося, щоб Малиновський в "Аталанті" грав настільки ж круто, як і в збірній".

Fran: "Переглянув матч України з Португалією і вважаю, що Малиновський найрозумніший гравець в команді Шевченка. Так, у них багато хороших футболістів, але Руслан там явно виділяється. Наскільки тонко і красиво він грає, можна просто робити нарізку його дій і насолоджуватися цим відео".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Малиновський: Ми помилялися, але грали у свій футбол

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=246675 Wed, 16 Oct 2019 19:30:00 GMT
<![CDATA[Фанати ”Вест Хема”: Важко було повірити, що Ярмоленко може так грати]]>

Вболівальники "Вест Хема" пишаються грою Андрія Ярмоленка. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Steve: "Гравець "Вест Хема" забиває переможний гол у ворота чемпіонів Європи! Звучить як фантастика? Але ж це правда. Ярмоленко не просто став працювати на фланзі, він став грати набагато сміливіше, ніж раніше. Приємно, що він грає таку важливу роль в команді, яка обігрує Португалію".

Wade: "Коли Андрій травмувався і так довго не грав, то я не вірив, що він вийде на такий рівень. Коли він став забивати голи і відмінно грати за "Вест Хем", то я злився, що його викликають до збірної і боявся, що він не витримає такі навантаження. Але подивіться на Ярмоленка: зараз цей хлопець творить чудеса і встигає забивати і в клубі, і в збірній. Фантастика".

Kirk: "Ярмоленко - шикарний гравець. Бачив огляд матчу Україна з Португалією і дуже радів за нього. Андрію потрібно ще працювати над фізикою, тому що грати проти топових команд всі 90 хвилин він ще не може. Але 50-60 хвилин провести на високому рівні він вже здатний".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярмоленко: Тренери нам все розжовують так, як дітям

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=246674 Wed, 16 Oct 2019 18:00:00 GMT