<![CDATA[sportanalytic.com]]> uk-UA <![CDATA[Опора Павелка. Чому 4 клуби УПЛ хочуть залишити його в УАФ]]>

Вже більше місяця йде доволі активна робота над тим, щоб достроково звільнити Андрія Павелка з УАФ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Почали рухатися регіональні асоціації, котрі закликають скликати позачерговий Конгрес, а на ньому провести вибори нового керівника Української асоціації футболу. Зрештою, це й не дивно, адже якщо людина вже кілька місяців сидить у СІЗО, то хіба вона може звідти керувати українським футболом? З іншого боку, Віктор Вацко стверджує, що чотири клуби УПЛ виступають проти такого Конгресу, а отже - і проти виборів нового шефа УАФ. Це "Шахтар", "Дніпро-1", "Ворскла" та "Металіст 1925". При цьому тільки мотивація "гірників" у цьому питання поки незрозуміла, адже вони ніяк не коментують власну позицію.

А от інші три клуби дотримуються доволі чіткої думки. Вони наполягають, що в нашій країні діє презумпція невинності, а зараз Андрій Павелко - лише підозрюваний, але не визнаний винним у вчиненні будь-якого злочину. Тому "Дніпро-1", "Ворскла" та "Металіст 1925" не хочуть звільняти людину на основі тільки підозри, але не доведених фактів. З іншого боку, там обіцяють, що якщо суд винесе обвинувальний вердикт, тоді вони без жодних затримок долучаться до більшості і вимагатимуть скликання прогресу. Що ж, ця позиція принаймні зрозуміла, але вони все ж викликає одне запитання.

Яким чином можна ефективно керувати всім українським футболом, перебуваючи в камері ізолятора? Саме слово "ізолятор" вказує на те, що людина обмежена в контактах, тож не може вести повноцінне життя. І чи можемо ми дозволити собі пустити наш футбол за течією, сподіваючись, що вона кудись винесе? З іншого боку, є цілком реальна вірогідність, що Конгрес відбудеться, оберуть нового шефа УАФ, а потім Павелко поновиться на цій посаді через суд і ще відсудить собі всю зарплатню за цей період. Тому людям, котрі відповідають за скликання Конгресу, потрібно все зробити настільки філігранно у юридичній площині, щоб комар носа не підточив.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=300512 Tue, 28 Nov 2023 17:00:00 GMT
<![CDATA[Джерело - про вигнання Яремчука з Валенсії]]>

Журналіст Ігор Циганик стверджує, що це тільки чутки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Він зазначив в авторській програмі, що наставник "Валенсії" Рубен Бараха дуже хотів підписати Романа Яремчука.

Циганик каже, що зараз Роману потрібен час для акліматизації, але його точно не планують виганяти взимку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яремчук причаїв образу на журналістів

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=300511 Tue, 28 Nov 2023 15:48:00 GMT
<![CDATA[Циганик: Шовковський ставить Суркіса в безвихідне становище]]>

Журналіст Ігор Циганик оцінив старт роботи Олександра Шовковського в "Динамо". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Він стверджує, що СаШо почав настільки добре, що зараз має абсолютну довіру від власника клубу.

І якщо "Динамо" буде й далі перемагати, то Ігорю Суркісу не залишиться іншого виходу, крім як залишити Шовковського надовго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суркіс: Будемо приймати рішення щодо Шовковського

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
Спорт http://sportanalytic.com?id=300510 Tue, 28 Nov 2023 15:14:00 GMT