<![CDATA[sportanalytic.com]]> ru <![CDATA[АПЛ 9 тур. ”Вест Хем” зазнав нищівної поразки від ”Брайтона”]]>

Нетиповим для Англії п'ятничним матчем розпочався 9 тур АПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

В Лондоні амбіційний "Вест Хем" зустрічався зі скромним Брайтоном. Вже на старті гри нападник гостей Гленн Мюррей ударом головою засмутив фанатів "молотобійців". Команда Біліча атакувала весь перший тайм, однак пропустила вдруге від Хосе Іскєрдо, який пробив Харта ударом з далекої відстані.

Після нереалізованого пенальті "Вест Хемом" той ж таки Глен Мюррей реалізував свій 11-метровий удар і оформив розгром. 3:0 на користь "Брайтона".

Чемпіонат Англії

9 тур

"Вест Хем" - "Брайтон"
Голи:Глен Мюррей, 10, 75, Іскєрдо 45

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

]]>
<![CDATA[Бундесліга 9 тур. Коноплянка допоміг ”Шальке” обіграти ”Майнц”]]>

Матчем в Гільзенкірхені в Бундеслізі стартував 9 тур. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Шальке" українця Євгена Коноплянки приймало "Майнц". Коно не з'явився в грі зі стартових хвилин, а вийшов на заміну в середині другого тайму. Гравець збірної України активно ввійшов у гру і навіть мав хороший момент для взяття воріт та не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером суперника.

Перемогу "кобальтовим" в цій грі забезпечили голи Горецки і Буршталлера. Після цього успіху команда Тедеско піднялась на четверту сходинку в турнірній таблиці Бундесліги.