<![CDATA[sportanalytic.com]]> uk-UA <![CDATA[Дівчина хавбека Динамо знялася в еротичній фотосесії (+ФОТО)]]>

Півзахисник "Динамо" Назар Волошин, мабуть, пишається своїм вибором. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Його кохана Єлизавета Кандиба - фотомодель та часто робить різноманітні провокативні фотосесії.

От і зараз дівчина начебто й нічого забороненого не показала, але виглядає все одно красиво.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! ]]>
<![CDATA[Довбик забив ідеальний гол у ворота Атлетіко (ВІДЕО)]]>

Український нападник "Жирони" Артем Довбик провів результативний матч проти "Атлетіко". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

У виїзному поєдинку на "Метрополітано" він в один дотик замкнув простріл вздовж воріт вже на 4-й хвилині поєдинку.

Втім, потім "Жирона" пропустила тричі і програла з рахунком 1:3.

<![CDATA[Два голи та асист. Бенефіс Довбика в матчі за Жирону (ВІДЕО)]]>

Український форвард "Жирони" Артем Довбик нарешті перервав гольову засуху в іспанському клубі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

У домашньому матчі проти "Бетіса" він реалізував пенальті, забив з гри, а потім асистував Крістіану Стуані.

Віктор Циганков вийшов в основі і був замінений, а "Жирона" перемогла з рахунком 3:2.