![3456_lnz.jpeg (7.41 Kb)](https://sportanalytic.com/uploads/images/9default/3456_lnz.jpeg)
Хавбек "ЛНЗ" Сергій Рибалка прокоментував нічию з "Динамо" (1:1) в 23 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.
"Динамо" зараз у чудовій формі. Перед тим вони "Ворсклу" обіграли, "Зорю" без шансів. Тому ми налаштовувалися на тяжкий матч, на боротьбу, що доведеться бігати дуже багато. Але витримали, є позитивний результат – на виїзді одне очко. Тим паче в нас були не дуже вдалі ігри. Тому 1:1 для нас – позитивний результат", - сказав Рибалка.
Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!