Бездепозитний бонус в букмекерських конторах України

Зміст

Бездепозитний бонус — це особливий подарунок, який можуть отримати беттори, користуючись послугами букмекерської контори. Подібні заохочення привертають увагу через те, що мають унікальні особливості та не ставлять перед клієнтам грошових вимог. Такі бонуси мають багато переваг, проте найголовніша полягає в тому, що відвідувачу азартно-розважального закладу не потрібно обов’язково вносити гроші на ігровий баланс для його отримання та активації.

Ви не ризикуєте власними коштами — це одна з причин, яка привертає увагу з боку такої великої кількості користувачів. Головне тут — підібрати портал, що має подібну пропозицію серед запропонованої бонусної системи. Бездепозитні бонуси букмекерів часто використовують подібний подарунок як маркетинговий хід для привернення уваги потенційних клієнтів та збільшення аудиторії зареєстрованих користувачів.

Беттор отримує бездепозитний бонус та за його допомогою може зробити на сайті пробні ставки. Якщо повезе і вдасться зробити вірні прогнози при виконанні всіх умов, що зазначені в описі пропозиції, то ви зможете отримати виграш та надалі успішно поставити його на виведення. Таким чином букмекерська контора отримує нового клієнта, адже бездепозитне заохочення можна отримати по факту створення облікового запису на сайті, а клієнт має унікальну змогу перевірити якість азартно-розважального порталу. До того ж, більшість бездепозитних пропозицій все одно в умовах потребує поповнення ігрового балансу для того, щоб вивести отриманий виграш.

Бездепозитні бонуси: за що можна отримати подарунок в БК?

Бонуси без відіграшу букмекерські контори можуть надавати за різних умов. Все залежить від особливостей системи заохочень конкретного азартно-розважального порталу. Перш ніж отримати подібний подарунок та почати його використовувати, слід уважно ознайомитися з правилами пропозиції, умовами відіграшу. Це дозволить зрозуміти наскільки вигідною є пропозиція та наскільки реально реалізувати всі зазначені умови та конвертувати бонус в реальний виграш. Аналізуючи ті пропозиції, що можна зустріти на сайтах букмекерських контор, що надають свої послуги українським бетторам та геймерам, можна виділити наступні:

 • За створення облікового запису.
 • За активну гру.
 • В честь Дня народження.
 • В рамках системи лояльності.
 • За завантаження мобільного застосунку.
 • Бонуси в рамках акцій.

Розглянемо деталі кожного варіанту для того, щоб розуміти особливості кожного варіанту пропозиції, умови отримання та використання.

Бездеп за створення облікового запису

Подібний тип подарунка — один з найрозповсюдженіших варіантів. Він надається виключно новим клієнтам букмекерської контори. Зазвичай він надається лише за створення облікового запису на сайті беттінгової компанії чи онлайн-казино. Тобто як тільки новий користувач успішно створить обліковий запис на сайті, цьому буде нараховано бонус згідно з умовами. Проте інколи азартно-розважальний портал може висувати і додаткові умови, які не пов’язані з внесенням депозиту, а саме:

 • підтвердження номера телефону;
 • підтвердження електронної адреси;
 • проходження верифікації.

Проте ви повинні обов’язково створити обліковий запис. Кожен азартно-розважальний майданчик пропонує власну процедуру реєстрації, проте в загальному плані вони практично однакові. Інструкція виглядає наступним чином:

 1. Вибрати букмекерську контору, що надає новим клієнтам бездеп за створення облікового запису.
 2. Натиснути на реєстраційну кнопку (зазвичай, вона знаходиться в правому верхньому кутку).
 3. Вибрати спосіб реєстрації (якщо таку можливість надає азартно-розважальний портал).
 4. Заповнити анкету нового клієнта (вказувати виключно достовірну інформацію).
 5. Прочитати та погодитися з умовами букмекерської контори.
 6. Завершити процедуру натиском на відповідну кнопку.

Зазвичай, на вказаний номер телефона/електронну пошту адміністрація сайту відправляє спеціальний код, який потрібно ввести на сайт беттінгової компанії. Це дозволить завершити процедуру та активувати обліковий запис, щоб надалі ним успішно користуватися. Такі прості дані дозволяють розпочати членські відносини та на цій підставі отримати бездеп. Зазвичай букмекерські контори пропонують своїм новим користувачам саме фрібет без депозиту.

Бонус за активну гру

Беттінгові компанії намагаються не просто зібрати велику аудиторію зареєстрованих клієнтів. Дуже важливо отримати користувача та отримати від нього певну активність. Щоб сприяти тому, щоб клієнти частіше відвідували інтернет-майданчик та користувалися послугами, БК створюють додаткові пропозиції для чинних клієнтів. Саме тому і можна зустріти інтернет-майданчики, які нараховують спеціальні пропозиції, тим самим мотивуючи бетторів робити більше ставок.

Подібні пропозиції доступні виключно для активних користувачів. Зазвичай це каппери, що вже давно пройшли процедуру реєстрації та активно створюють ставки на спортивні події. Подібні бонуси мають багато переваг, проте серед найголовніших можна зазначити те, що надається він без вейджеру. Тобто вам не потрібно виконувати певні умови відіграшу для того, щоб отримати виграш. БК нараховує певне заохочення, клієнт його використовує на основі зазначених умов (вимоги до мінімального коефіцієнта, чи ставки на певні спортивні події). якщо ви отримуєте виграш, то розмір бонусу буде вирахувано, а беттор отримує чистий прибуток на свій рахунок та може поставити його на виведення.

Подарунок на честь Дня Народження

Досить часто беттінгові компанії створюють інші цікаві пропозиції для бетторів, щоб лишній раз їх порадувати. Придумують для цього особливі події й День Народження — це один з таких випадків. Доволі часто букмекерські контори пропонують подарунки іменинникам. Проте серед великої кількості азартно-розважальних порталів завжди можна знайти портал, який буде надавати бездепозитний подарунок на честь Дня Народження.

Для того, щоб отримати подарунок, що розрахований для іменинників, потрібно надати відповідні документи, де буде зазначено вашу дату народження. Зазвичай беттор відправляє скан чи фото, документу, що засвідчує особистість та де буде вказана відповідна інформація спеціалісту служби технічної підтримки. Зробити це потрібно за декілька днів до дати. І потім бонус буде нараховано. Деякі компанії можуть надавати подібне заохочення автоматично. Для того, щоб уникнути непорозуміння, можна звернутися до сапорту та дізнатися особливості нарахування такого подарунка.

Бонуси в рамках системи лояльності

Інколи можна зустріти бездеп в букмекерській конторі, що буде надаватися беттору в рамках програми лояльності. Подібні пропозиції можна зустріти в різних букмекерських конторах. Суть програми лояльності полягає в тому, що відвідувачі користуються послугами, накопичують певні бали та потім переходять до наступного рівня, де отримують:

 • доступ до додаткових бонусів,
 • покращені умови для фінансових транзакцій;
 • персонального менеджера;
 • інше.

Також на основі переходу до наступного рівня у програмі лояльності беттори можуть отримувати й спеціальні подарунки, серед яких є і бездепи.

За встановлення мобільного додатку

Така пропозиція зустрічається на сайті букмекерської контори в умовах створення програми для смартфонів та планшетів. Довготривалий час азартно-розважальний майданчик не мав змоги створити мобільний додаток, потім він був випущений із метою його тестування якомога більшою кількістю людей БК пропонують своїм відвідувачам нарахування бездепозитного бонусу за встановлення програми.

Зазвичай сума такого подарунка не відрізняється великим розміром. Проте, враховуючи той факт, що ви отримуєте бонус просто так, без обов’язкового поповнення балансу та ризику, то пропозиція цілком приваблива та скористатися нею варто. Суть подібного заохочення полягає в тому, що ним ви можете скористатися лише після того, як завантажите програму та в самому застосунку активуєте бонус. На офіційному сайті беттінгової компанії отримати таке заохочення не вдасться.

Подібні без депозитні бонуси вигідні як для букмекерської контори, так і для самого клієнта. Перші отримують можливість тестування мобільного додатку без потреби пошуку людей, а каппери отримують можливість зробити безкоштовно ставку, та якщо прогноз буде реалізовано, — отримують реальний виграш та потім можуть його успішно вивести.

Бонуси у рамках акції

Ті беттори, які довго спостерігають за роботою конкретної беттінгової компанії, або декількох інтернет-майданчиків, точно могли помітити, що асортимент акцій на офіційному сайті постійно змінюється, допрацьовується та адаптується під сучасні реалії. Це потрібно робити для того, щоб бути актуальним, не втрачати попит в очах чинних клієнтів та потенційних користувачів.

Бетторська індустрія зараз активно розвивається, постійно відкриваються нові портали, і щоб втриматися в цій досить важкій та навіть деколи агресивній конкуренції, потрібно придумувати щось нове та цікаве, причому робити це на постійній основі. Тобто азартно-розважальний портал буде вигідно виглядати в очах бетторів, вони матимуть бажання відвідувати портал та користуватися його послугами.

Серед таких тимчасових акцій можна зустріти й бездепозитні бонуси. Вони розміщені в загальному переліку доступних пропозицій. Саме тому бетторам слід час від часу відвідувати спеціальний розділ для того, щоб знайомитися та вивчати актуальні пропозиції та не втрачати нагоди отримати покращені умови для створення ставки на спортивні події. Інколи компанія звичайно може робити розсилку своїм клієнтам, проте відбувається це не завжди, до того ж можна пропустити листа, не помітити його. Тому краще перестрахуватися та час від часу вивчати розділ «Акції».

Бездепозитні бонуси БК: розповсюджені види

Букмекерські контори бонус при реєстрації пропонують доволі часто. Такі пропозиції нерідко зустрічаються у світі онлайн-беттінгу. Проте слід розуміти, що кожна пропозиція, навіть якщо вона представлена азартно-розважальним порталом, як бездепозитна, може відрізнятися від заохочення, розміщеного на іншому порталі. Саме тому подібні подарунки можна поділити на види, спираючись на індивідуальні характеристики пропозиції.

Проаналізувавши різні бездепи, можна виділити наступні їх види:

 • Без відіграшу. Це дійсно унікальна пропозиція, яка зустрічається доволі рідко. Річ у тім, що такий бездеп нараховується клієнту без вейджера. Вам не потрібно відігравати нараховані букмекерською конторою кошти, поповнювати обов’язково ігровий баланс та інше. Проходить процедура наступним чином: БК вам нарахувала певну суму, ви її використовуєте для ставок на спорт, якщо ваше парі реалізувалося під час матчу, то буде нараховано виграш згідно з коефіцієнтом купона. Далі букмекерська контора вираховує суму бонусу, а все, що вам вдалося виграти буде зараховано на ваш основний баланс і беттор відразу може поставити ті кошти на виведення.
 • Вітальний бонус. Подібний тип заохочення доволі часто зустрічається на сайті букмекерських контор. Він розповсюджується на нових користувачів. Коли беттор успішно завершив реєстрацію на сайті, то він має змогу активувати вітальний пакет на основі першого поповнення ігрового балансу. Додатково БК можуть надавати до такого бонусу ще й бездепозитний. Його нарахування відбувається саме за те, що людина створила обліковий запис та авторизувалася на сайті. Тобто бездеп нараховується відразу, а от вітальний пакет ви можете отримати коли внесете депозит. При чому тут потрібно бути обережним. Адже зазвичай букмекерські контори вказують обов’язковий мінімальний розмір депозиту для того, щоб можна було активувати вітальну пропозицію.
 • За промокодами. Перш за все, потрібно розібратися з поняттям «промокод». Це унікальна комбінація, що може складатися з цифр та букв. Вона надається беттору, і потім її потрібно ввести в спеціальну колонку — вона розміщена в особистому кабінеті, розділі «Бонуси». Як тільки ця комбінація буде введена — бонус, що несе подібний промокод буде активовано. Варто зазначити, що промокоди мають термін дії. Коли букмекерська контора його надає, то вказує протягом якого часу його потрібно активувати. Якщо ви не встигнете це зробити у вказаний час, то пропозиція анулюється. Також є ще другий термін дії. Це вже коли ви активували пропозицію, вам потрібно її використати для ставок на спорт за певних умов протягом конкретного часу — це другий термін дії.
 • Ексклюзивні призи. Це унікальні бонуси. Вони будуть нараховані беттору за певних умов. Зазвичай подібні пропозиції можна зустріти включно для активних клієнтів. Тобто ви повинні не тільки регулярно відвідувати інтернет-майданчик, але і використовувати його послуги, робити ставки на спорт. Зазвичай ексклюзивні бонуси є частиною програми лояльності. Вона багаторівнева, гравці активно користуються послугами, накопичують бали, та після того, як назбирають їх певну кількість, отримують новий статус. В рамках нового рівня програми лояльності можна отримати додаткове заохочення — воно може бути бездепозитне.

Аналізуючи все вищеописане, можна сказати наступне: отримати гроші за реєстрацію без обов’язкового поповнення ігрового балансу — це і є бездепозитний бонус. Проте бездепи можуть отримувати не лише нові користувачі беттінгового порталу. Капперам зустрічаються такі безкоштовні подарунки і в рамках програми лояльності, за активність, на День Народження та з інших нагод. Головне уважно вивчати особливості бонусної політики азартно-розважального порталу. Це дозволить розуміти які заохочення пропонує букмекерська контора своїм клієнтам, чи є тут бездепи, що потрібно зробити для отримання бонусу та його наступної конвертації в реальний виграш.

Що ви можете отримати в якості бездепозитного бонусу?

Бездепозитне заохочення у більшості букмекерських контор може нараховуватися у вигляді певної суми, або ж як фрібет. Гроші ви можете отримати за виконання різних дій, а саме:

 • успішне завершення процедури реєстрації;
 • проходження верифікації;
 • на основі промокоду;
 • як нагороду за перемогу в турнірі чи змаганні.

Як правило, коли беттінгова компанія нараховує вам бездепозитні кошти, то їх завжди потрібно відіграти. Разом з бонусом БК надає певні умови використання заохочення, вказує вейджер, що обов’язковий до виконання. На основі вейджеру ви можете зрозуміти скільки разів потрібно прокрутити на ставках початковий розмір бонусу, щоб надалі мати змогу конвертувати його в реальний виграш та вивести.

А другий тип бонусу — це фрібет. Також цей тип заохочення ще можуть називати ставка без ризику. Він може надаватися по промокоду, який потрібно активувати в особистому кабінеті для подальшого використання. Промокод може надаватися букмекерською компанією також за різні дії, серед найрозповсюдженіших виділяють такі:

 • як вітальну пропозицію за реєстрацію;
 • за виконання конкретних завдань;
 • за встановлення мобільного додатку.

Безкоштовна ставка дозволяє капперу створити парі без ризику. Проходить це все наступним чином: букмекер надає вам безкоштовну ставку на певних умовах, ви її виконуєте, ваше парі було реалізоване під час матчу і відповідно нараховано винагороду. Далі її потрібно відіграти. Проте інколи букмекери можуть не висувати умови щодо відіграшу. Проте в такому випадку і загальної суми, що була отримана на основі зіграної ставки, букмекер вираховує розмір фрібету та ви отримуєте лише чистий прибуток.

Особливості відіграшу бездепів

Якщо ви отримали на сайті букмекерської контори гроші за регістрацію без депозиту, то відразу поставити їх на виведення неможливо. Подібних пропозицій ви ніде не зустрінете. Бонуси надаються для того, щоб ви робили ставки. Тому до подарунка надається вейджер та умови використання заохочення. Детальний опис дозволить вам зрозуміти яким чином потрібно використовувати пропозицію для того, щоб успішно її конвертувати в реальний виграш. Зазвичай серед умов можна зустріти наступне:

 • термін дії;
 • вид ставок, де можна використати бонус;
 • мінімальний коефіцієнт події;
 • вейджер.

Вейджер — це множник, він вказує на розмір суми, яку потрібно відіграти. Чим вище цей показник, тим складніше реалізувати решту умов бонусної пропозиції. Розрахувати суму, яку потрібно поставити на спортивні події можна наступним чином: бонус множимо на вейджер, результат, що буде отримано — те, що нам потрібно.

Де отримати бездепозитний бонус

Ну звичайно, що ви не зможете після реєстрації отримати бездеп там, де його просто не існує в межах системи заохочень азартно-розважального порталу. Тому спочатку потрібно спочатку знайти сайти, які дають гроші за реєстрацію, потім серед доступних варіантів букмекерських контор вибрати ту, умови та пропозиції якої вам найбільше сподобалися і вже після проходити реєстрацію.

Створення облікового запису — є важливим етапом на шляху до отримання бездепу. Адже будь-які бонуси беттори можуть отримувати тільки якщо розпочнуть членські відносини з беттінговою компанією. Під час реєстрації потрібно бути максимально уважним та не порушувати правила азартно-розважального порталу. Невідповідність до віку, надання неправдивих даних та інші порушення можуть призвести до блокування акаунту, і тоді ви не зможете вивести виграш навіть якщо отримаєте бездеп та успішно його відіграєте на ставках.

Переваги та недоліки бездепозитних бонусів

Безкоштовні подарунки, що пропонують букмекерські сайти своїм клієнтам, виглядають завжди привабливо, навіть якщо вони були не зовсім великого розміру. Відсутність ризику — це найголовніша характеристика такого заохочення, яка привертає увагу абсолютно кожного клієнта. Бездепозитні бонуси мають низку інших переваг. Проте, слід зазначити, що недоліки також існують. Ви повинні знати не лише сильні, але й слабкі сторони таких подарунків. Це дозволить повноцінно оцінити ситуацію. Саме тому в наступній таблиці ми пропонуємо познайомитися з плюсами та мінусами бездепів.

Переваги

Недоліки

Нарахування відбувається без обов’язкового поповнення ігрового балансу. Ви нічим не ризикуєте та можете безкоштовно перевірити якість нового порталу та його послуг.

Наявність вейджера, що ускладнює процедуру конвертації бонусних коштів в реальний виграш з майбутнім виведенням.

Ви отримуєте фрібет чи гроші, які надалі можете використати в ставках. це дозволяє потренуватися без ризику та навіть отримати реальні виграші.

Зазвичай на бездеп БК пропонують більш суворі умови відіграшу, тому виконати їх може далеко не кожен.

Можливість отримати бездеп без вейджеру забезпечує більш високі шанси на отримання реальних виграшів, адже вам не потрібно виконувати якісь додаткові умови для конвертації.

Бонус неможливо відразу вивести, спочатку ви повинні його використати для ставок на спортивні події за певних умов, що описані в характеристиках пропозиції.

Беттор має всі шанси на отримання реального виграшу, якщо виконає всі умови бездепу. Таким чином ви будете в плюсі навіть без використання власного банкролу.

 

Висновки

Бонуси без депозиту — це унікальна пропозиція, яку можуть отримати беттори під час членських відносин з беттінговою компанією. Така пропозиція унікальна, адже вона надається вам без ризику, дозволяє перевірити якість роботи БК та тих послуг, що вона пропонує. Бездепи можна отримувати з різних нагод. тому слід уважно ознайомитися з системою заохочень букмекерської компанії, щоб розуміти, які пропозиції можна отримати. Бонуси потрібно відігрівати, тільки після виконання певних умов та вейджеру вони будуть конвертовані в реальні виграші з можливістю наступного успішного виведення.

author
Автор
Іван
Головний редактор рубрики
FAQ
Що таке бездепозитний бонус?

Це подарунок, що надає букмекерська контора зареєстрованому клієнту. Він не потребує обов'язкового поповнення ігрового балансу для активації.

Що можна отримати в рамках бездепу?

Кожна букмекерська контора по своєму трактує бездеп. Проте, зазвичай беттори отримують або невелику суму грошей, або фрібет (ставка без ризику).

Які показники характеризують бездепозитний бонус?

Перед тим, як скористатися подібним заохоченням, слід звернути увагу на розмір пропозиції, умови активації, термін дії, тип ставок, мінімальний розмір коефіцієнтів, максимальний виграш та вейджер. Ці параметри повноцінно характеризують заохочення.