Телетрансляція: "Футбол", "Перший національний"

Греція: Сіфакіс, Маніатіс, Цавелас, К.Пападопулос, Торосідіс, Папастатопулос, Карагуніс, Кацураніс, Самарас, Салпінгідіс, Гекас.

Росія: Малафєєв, Анюков, Ігнашевич, Жирков, О.Березуцький, Широков, І.Денисов, Дзагоєв, Глушаков, Аршавін, Кержаков.

Команди вийшли на поле. Звучать гімни.

Матч стартував.

2 хв. Росіяни активно розпочали поєдинок. Греки ледь не пропустили на старті.

5 хв. Греція заробила кутовий. Ледь Гекас не переправив м'яч у ворота.

8 хв. Греція провела активну 5 хвилинку. Росіяни поки відбиваються.

10 хв. Аршавін пробив з воротарського майданчика, проте Сіфакіс зіграв надійно.

12 хв. Дзагоєв пробив над воротами.

13 хв. Фантастичний удар Кержакова. М'яч пролетів біля стійки.

15 хв. Кутовий біля воріт Малафєєва завершився нічим. Жирков втік у контратаку, вийшов на ворота і заробив кутовий.

19 хв. Активно грають команди. Ні Росію, ні Грецію нічия не влаштує.

22 хв. Росія перепасовується в центрі поля. Греки відійшли назад.

25 хв. Черговий кутовий у воріт Греції знову ні до чого не привів.

28 хв. Греки перевели гру в центр поля. Після стартової активності команди взяли відпочинок.

32 хв. Росія більше володіє м'ячем. Поки це підопічним Адвоката це не допомагає.

36 хв. Широков впав у штрафній Греції. Суддя промовчав.

37 хв. Кержаков не попав по м'ячу. А позиція була забійна. 11 метрів.

39 хв. Жірков пробив - над поперечною. Стріляють росіяни поки не у ворота.

42 хв. Греки перейшли половину поля нарешті. Подача з флангу дійшла до Малафєєва.

45 хв. Росіяни активно проводили кінцівку тайму, але пропустили. Жирков помилився і Карагуніс пробіг до штрафної і пробив повз голкіпера 1:0.

Greece 1-0 Russia (Euro 2012 - Group A) по fasthighlights-2012

Перерва.

Невдаху Кержакова поміняв Павлюченко.

Поїхали.

48 хв. Греція активніше розпочала поєдинок. Самарас пробіг майже до штрафного майданчику, але захисники зіграли надійно.

50 хв. Росія провела хорошу атаку. Широков пробивав. Над воротами.

54 хв. Росія володіє м'ячем. правда наші сусіди провести атаку небезпечну не можуть.

56 хв. Денисов пробив з центральної зони. Знову підфартило грекам. М'яч пролетів біля штанги.

58 хв. Греки ледь не подвоїли перевагу. Торосідіс прострілював на Гекаса, захисник в останній момент вибив м'яч.

61 хв. Карагуніс падає у штрафній суперника. Суддя дає жовту греку.

64 хв. Росіяни продовжують перебувати з м'ячем. А греки граючи на контратаках створюють куди більш небезпечні моменти.

Автора єдиного голу в матчі міняє Макос.

67 хв. Два підряд кутових росіян завершилися дуже не точним ударом Глушакова.

69 хв. Царевас потрапив у поперечку після небезпечного штрафного. Малафєєв проводив м'яч очима.

72. Жирков впав у штрафному греків. попросив пенальті. Суддя покачав головою.

74 хв. Черговий удар росіян злапав Сіфакіс.

77 хв. Росіяни продовжують давити. Греки стоять поки на мертво.

80 хв. Греки навіть примудряється атакувати.

82 хв. І знову вище пробивають росіяни. Не йде удар в підопічних Адвоката.

83 хв. Аршавін пробивав головою. Лічені сантиметри відділили м'яч і ворота.

87 хв. Росіяни комбінують перед штрафним майданчиком Еллінів. Поки без ударів.

89 хв. Росіяни пролітають повз Євро. Поки.

4 хвилини грати командам

92 хв. Росіяни продовжують атакувати. Погребняк підіграв рукою і запоров хорошу атаку.

94 хв. Росія програє і вилітає! А все так добре починалось для північних сусідів.

Джерело: Sportanalytic.com