Німеччина - Греція - 4:2. Огляд матчу

Опубліковано: 01:40, 23 Чер 2012 р.

Розмір тексту:

Збірна Німеччини впевнено перегравши Грецію у чвертьфіналі Євро Грецію пробилась у 1/2 фіналу Євро.

Німеччина - Греція 4:2 (1:0)
Голи:1:0 - Лам (39), 1:1 - Самарас (55), 2:1 - Хедіра (61), 3:1 - Клозе (68), 4:1 - Ройс (74), 4:2 - Салпінгідіс (89, пенальті).

Німеччина: Нойер, Дж. Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Лам, Швайнштайгер, Хедіра, Озіл, Ройс (Гьотце, 80), Шюррле (Мюллер, 67), Клозе (Гомес, 80).

Греція: Сіфакіс, Торосідіс, Папастатопулос, Пападопулос, Цавелас (Фотакіс, 46), Макос (Ліберопулос, 72), Маньятіс, Нініс (Гекас, 46), Кацураніс, Самарас, Салпінгідіс.

Попередження: Самарас (14), Папастатопулос (75).

4:2 - рахунок який говорить сам за себе. Німеччина здобула абсолютно впевнену перемогу над збірною Греції і очікує на матч Англія - Італія, в якому визначиться її суперник у півфіналі.

З самого початку німці пішли в атаку. Одразу проявилось довге збирання і підлаштування греків під дії збірної Німеччини. Тим часом підопічні Льова раз за разом розривали захисні ланки Греції. За перші 15 хвилин рахунок вже міг бути розгромним, але м'яч не йшов у ворота, в останні моменти рятували грецькі захисники, помилялись у своїх "фінтах" німці, або дивом відбивав Сіфакіс. Щоправда, в тому ж проміжку часу збірна Німеччини змогла забити. Це трапилось на 5-й хвилині, але Клозе потрапив у офф-сайд і взяття воріт відмінили.
З 20-ї хвилини греки вже якось облаштували свої захисні порядки і навіть почали виходити у контратаки. Так, на 32-й хвилині досить непогано пробив Нініс. Перебуваючи на правому фланзі, він змістився до карного майданчика суперників і пробив у дальній, від Нойєра кут. Мануель удар потягнув, відбив. На добиванні нікого не виявилося.

Німці забили гол досить неочікувано. Зробив це Філіпп Лам. Отримавши пас на лівому фланзі, він змістився в центр і пробив. М'яч зрикошетив і пішов по траєкторії "від голкупера". Тим не менше "шкіряний" залетів точно під праву стійку - 1:0.
З таким рахунком і закінчився перший тайм. Очікувались зміни і вони відбулись. Перед початком другого тайму на поле вийшли Фотакіс і Гекас.

Вже за 10 хвилин після початку тайму греки організували чудову контратаку. Салпінгідіс вибіг по правому фланзі і віддав чудову передачу на Самараса. Самарас випередив усіх суперників і замкнув простріл - 1:1.
Проте, рахунок, який подарував надії всій Греції, протримався лише 6 хвилин.

Греки помиляються у захисті, залишивши практично вільного Хедіру у своєму карному майданчику. Навісну передачу німець з льоту перетворив у забитий гол, пробивши правою ногою - 2:1.

Прагнучи відігратись, греки пішли в свою атаку і навіть заробили перший кутовий, та виконали його невдало.

І вже на 68-й хвилині матчу Німеччина збільшила свою перевагу. Сіфакіс зробив жахливу помилку на виході. Цим скористався Клозе, вистрибнувши вище Пападопулоса, він з легкістю відправив м'яч під поперечку - 3:1.

За такої гри, матч можна було закінчувати вже тоді. Надто мало створювала Греція, щоб відіграти 2 голи.
Проте, Німеччина на цьому не спинилась. Вже за 6 хвилин рахунок став 4:1. Після невдалої спроби Клозе, м'яч потрапив до Ройса. Ворота залишились порожніми і німцю потрібно було лише в них поцілити. Поцілив він у поперечку, від якої "шкіряний" і залетів у сітку воріт Сіфакіса.

Остаточний рахунок було встановлено після того, як на 88-й хвилині у своїй штрафній рукою зіграв Боатенг. Рефері одразу поставив пенальті. Реалізував його Салпінгідіс, розвівши Нойєра та м'яч по різним кутам воріт - 4:2.

Кращим гавцем матчу можна назвати Марко Ройса, який діяв активніше за своїх партнерів, багато рухався, багато пробивав. Врешті, забив останній гол своєї команди. Також варто відзначити Мірослава Клозе, Самі Хедіру, Філіппа Лама та Бастіана Швайнштайгера. Серед греків можна виділити Самараса та Салпінгідіса.

До антигероїв можна віднести Сіфакіса. Кіпер дуже невпевнено діяв на виходах, не найкращим чином працював з м'ячем. Зокрема, практично всі удари він відбивав перед собою. Фактично жодного разу він не зафіксував "шкіряного" з першого разу.

Збірна Німеччини здобула цілком заслужену перемогу. Склалось враження, що німецькі футболісти грали з якимось особливим бажанням, з особливим захопленням. А таку команду зупинити вкрай важко. Для цього необхідно мати, як мінімум, таке ж налаштування.

Варто віддати належне і збірній Греції. Це команда, яка не має зірок, команда, у якої величезні проблеми зі складом та виконавцями. Та вона має те, чого не має ні збірна Росії, ні збірна України. Вона має душу та характер! І навіть за рахунку 4:1, коли все й так зрозуміло, греки все одно пішли в атаку, бажаючи забити гол.