Португалія вирвала перемогу в Данії (Огляд матчу)

Опубліковано: 21:26, 13 Чер 2012 р.

Розмір тексту:

Збірна Португалії здобула свою першу перемогу на чемпіонаті Європи. У нелегкому і драматичному матчі підопічні Паулу Бенту здолали данців з рахунком 3:2.

Гра розпочалася з атак піренейців. Деякий час вони ніяк не могли "знайти ключик" до воріт суперника. Данцям також не вдавалося створити нічого конструктивного. Крім того, уже на початку матчу їм довелося зробити вимушену заміну - Зімлінг травмувався, і замість нього вийшов Поульсен.

Але на 24-й хвилині старання португальців увінчалися успіхом. Після подачі Моутінью з кутового Пепе головою поцілив у ближню дев'ятку і відкрив рахунок.

Незабаром підопічні Паулу Бенту подвоїли перевагу. Нані прострілив з правого флангу на Елвіна Поштігу, який в один дотик вистрілив у ближню дев'ятку. 0:2!

Тут данці нарешті прокинулись, і незабаром провели чудову комбінацію-триходівку. Навіс з правого флангу на дальню стійку - Крон-Делі головою скинув м'яч на інший кут воріт, а там уже був Ніклас Бендтнер, який також головою розстріляв ворота суперника.

Отож на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь португальців.

На початку другого тайму гарний момент змарнував Кріштіану Роналду. Зірковий форвард вибіг на побачення з Андерсеном, але пробив прямо у голкіпера.

Матч потроху добігав кінця, здавалося, що результат цілком влаштовує португальців. Втім, данці мали іншу думку і на 80-й хвилині відновили паритет. Якобсен навісив на дальню штангу, а Бендтнер ударом головою розстріляв ворота суперника і оформив дубль!

Португальці кинулися відіграватися. І це їм таки вдалося на 87-й хвилині зустрічі. Сільвестр Варела спершу промахнувся по мячу, та зате з другої спроби "зарядив" шкіряну кулю у ближній кут. Фантастична розв'язка!

Щоправда, данці вже у доданий час мали шанс на нічию, але Лассе Шоне зі зручної позиції пробив вище воріт.

Отож 3:2 на користь Португалії. Тепер ситуація у групі B стає ще цікавішою, адже у данців і португальців тепер по 3 очки. Таким чином, доля виходу з групи вирішиться у поєдинках 3-го туру.

Євро-2012

Група В

2-й тур

Данія - Португалія 2:3 (1:2, 1:1)
Голи: 0:1 - Пепе (24), 0:2 - Поштіга (36), 1:2 - Бендтнер (41), 2:2 - Бендтнер (80), 2:3 - Варела (87).

Данія: Андерсен, Якобсен, Кьєр, Аггер, С. Поульсен, Квіст, Цімлінг (Я. Поульсен, 16), Роммедаль (Міккельсен, 60), Еріксен, Крон-Делі (Шоне, 90), Бендтнер.

Португалія: Патрісіу, Жоау Перейра, Алвеш, Пепе, Коентрау, Велозу, Мейрелеш (Варела, 84), Моутінью, Нані (Роланду, 89), Поштіга (Олівейра, 64), Роналду.

Попередження: Мейрелеш (29), Я. Поульсен (56), Якобсен (81), Роналду (90).