"Баварія" - "Арсенал" - 0:2. ОНЛАЙН | Sportanalytic.com | спортивні новини

"Баварія" - "Арсенал" - 0:2. ОНЛАЙН

Опубліковано: 23:39, 13 Бер 2013 р.

Розмір тексту:

Доброї ночі, шановні вболівальники футболу, сьогодні ми віртуально побуваємо на матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонв між мюнхенською "Баварію" та лондонським "Арсеналом". З Вами спостерігати за перепитіями на "Альянц-Арені" буде Андрій Сеньків.

Мюнхенська "Баварія" фактично забезпечила собі вихід у наступний раунд ще після вояжу на "Ашбертон Гроув". Тоді підопічні Юппа Хайнкеса здобули комфортну перемогу - 3:1 і сьогодні "Зірці Півдня" варто лише відстояти солідну перевагу над "Арсеналом" у домашньому поєдинку.

Телеглядачі зможуть подивитися цей матч у прямому ефірі каналу "Футбол +".

Головним арбітром матчу буде Петр Краловец з Чехії.
Прев'ю до матчу можна подивитися тут.

Ось на на таких футболістів сьогодін будуть розраховувати Юпп Хайнкес та Арсен Венгер:

"Баварія" - Нойєр, Алаба, Данте, ван Бюйтен, Лам, Л. Густаво, Хаві Мартінес, Кроос, Роббен, Мюллер, Манджукіч.

"Арсенал" - Фабіанскі, Дженкінсон, Кошельни, Мертезакер, Гіббс, Касорла, Росіцкі, Ремсі, Артета, Уолкотт, Жиру.

Початок о 21:45

Стартував поєдинок

1 хв. Спокійно розпочали команди, футболісти "Арсенала" володіють м'ячем

2 хв. "Баварія" перехопила ініціативу, однак до небезпечних моментів біля воріт Фабіанскі контроль м'яча поки що не довів

3 хв. ГООООООООЛЛЛЛ!!!! Забиває "Арсенал"! Уолкотт отримав пас від Ремсі, промчався по правому фланзі і прострілив у центр воротарської, де самотній Жиру вразив порожні ворота. Жива інтрига!

5 хв. Відповідає "Баварія" - Кроос пробивав з-за меж штрафного майданчика, проте Фабіанскі спокійно справився з ударом хавбека

7 хв. Заспокоїлись команди, без яких небудь гострих моментів проходить матч

8 хв. Флангами атакують господарі, проте подачі в центр легко перериваються захисниками "гармашів"

10 хв. Стараються футболісти ФК "Голлівуду", проте максимум чого вдається добиватися - це кутові

12 хв. Касорла пробивав зі штрафного - мимо воріт

13 хв. Нервує Хайнкес, нервують футболісти. Мюллер сильно обурився свистку арбітра про офсайд

15 хв. Крутяться біля ворожої штрафної футболісти "Баварії", однак їх удари блокуються опонентами

17 хв. Гра перемістилась у центр поля, з м'ячем "каноніри". Слідують вони принципу "Барселони": коли у тебе м'яч, тобі точно не заб'ють

19 хв. Зовсім по-іншому, ніж на "Емірейтсі", грають підопічні Венгера, проте вдруге пробити мюнхенську стіну не виходить. А "Баварії" в принципі забивати й не потрібно. Тому - без моментів

22 хв. Хммммм... напруга напругою, а бити по воротах потрібно, але ризикувати не хоче ніхто

23 хв. Ого! Хоч щось! Виконував справа подачу Густаво, однак Фабіанскі впевнено забрав м'яч

25 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Крооса вивели на ударну позицію на лінії штрафної - Фабіанскі на місці

27 хв. Росіцкі порушив правила у центрі поля без особливої на те потреби

28 хв. Розуміє мсьє Арсен, що є шанси у його підопічних на вихід у чвертьфінал. Проте м'ячем треба дорожити, як своїм .... майном

30 хв. Знову момент у "Баварії", однак удар Томаса Мюллера відбив польський голкіпер. Але арбітр цього не побачив

31 хв. Ухххххх!!!! Дженкінсон небезпечно прострілював справа, проте Жиру до шкіряної кулі дотягнутися не зміг. А могло бути 2:0!

33 хв. Кроос подавав зі штрафного, проте заробив лише корнер

34 хв. Невдало виконав подачу з прапорця Роббен - виніс м'яч Мертезакер

36 хв. Живенько дивиться гра - проте змінити рахунок на табло не вдається жодній з команд

38 хв. Ай-яй-яй! Класну атаку "Арсенала" змарнував нікудишній пас Артети - точно в ноги Алабі

39 хв. Жах! Ван Бюйтен в'їхав у коліно Жиру! Дивилось це, чесно скажу, вельми страшно.

41 хв. Повернувся на поле Жиру - все "ОКЕЙ" з ним. Ну і слава Богу!

42 хв. Віддали мюнхенці ініціативу гостям - можливо, взяли паузу перед штурмом

44 хв. Гіббз сфолив на Роббені. Жовту продемонстрував захиснику "Арсенала" Краловец

Йдуть відпочивати футболісти. Перекуримо й ми!

Повернулися на поле гравці. Почалась друга половина зустрічі

47 хв. Сольний прохід Роббена завершився ударом - м'яч трохи розминувся з штангою

49 хв. Бере на себе ініціативу Роббен. Півзахисник протягнув м'яч до чужої штрафної, віддав на Крооса, однак після прострілу останнього зуміли захисники вибити сферу на кутовий

50 хв. І знову Роббен! Арьєн пробивав по воротах Фабіанскі - вище

53 хв. На газоні лежить Маріо МАнджукич після зіткненням з Кошельни.

54. хв Але вже підвівся хорват - не до нього зараз Хайнкесу

55 хв. На зустрічних курсах проходить гра - атаку на атаку, удар на удар. Цікавий футбол! Великий матч!

56 хв. Один-на-один з Нойером виходив Уолкотт, проте боковий показав офсайд, якого НЕ БУЛО!!!!

57 хв. Жовта Фліппу Ламу. Санті Касорла постраждав

58 хв. Класно пробивав Мюллера, проте другий воротар "гармашів" знову на висоті

61 хв. Касорла пробивав з штрафного. Вигідна позиція була в іспанця, однак прямо у стінку пробив Санті

62 хв. Який момент у "Баварії"! Класно розібрався Мюллер на правому краю штрафної, однак Мертезакер завадив добре пробити Томасу і Фабіанскі забрав м'яч

63 хв. Жовту показує чех Краловец чеху Росіцкі. Немає братерства у Чеській державі

64 хв. Класно пробивав Луїс Густаво з-за меж штрафної - шкіряна куля розминулася з дальньою стійкою

65 хв. Давить, тисне, нагнітає "Баварія"! Вивели на ударну позицію Крооса, однак удар у Тоні не зовсім не вдався

68 хв. Охо-хо-хо! Фабіанскі!!!! Роббен вийшов на одного воротаря, однак поляк знову на висоті!

69 хв. Стільки моментів у "Баварії"! Ого-го і го-го! Вистачило б на декілька матчі! Проте тримаються "гармаші" - хочуть грати вони у чвертьфіналі

71 хв. Подвійна заміна в "Арсенала". Ремсі та Уолкотт покидають газон. На поле виходять Жервіньо та Окслейд-Чемберлен

73 хв. Відповідає Венгеру Хайнкесу. Гомес виходить замість Манджукича

74 хв. Жиру перенервував трошки - жовта від чеського рефері

75 хв. Фірмовий прохід Роббена, проте м'яч після удару голландця просвистів надто високо

76 хв. Ледь не відзначається "Арсенал"! Проте Жиру та Жервіньо не розібрались у штрафній і захисники винесли сферу куди подалі

78 хв. Бліііііііін!!! Жервіньо, чому ж не ГОЛ??? Розіграв з Касорлою красиву стінку івуарієць, проте Данте завадив вінгеру відзначитись - мимо воріт

80 хв. Мертезакер покараний за фол на Роббені

81 хв. УРА! Вітаю всіх українців. На полі Анатолій Тимощук! Замінив він Тоні Крооса

82 хв. Класно накрутив захисників Томас Мюллер, проте Фабіанскі сьогодні піймав кураж - абсолютно все тягне польський страж воріт "канонірів"

83 хв. Розійшовся Краловец! Знову жовта. Цього разу Мартінес попереджений

84 хв. Тепер вже Касорла отримує гірчичник

85 хв. ГООООООЛЛЛЛ!!!!!! КАМБЕК???? Подачу з кутового головою замкнув Лоран Кошельни!! Нойер не хотів віддавати м'яч і навіть невелика потасовка виникла у (!!!) воротах німців, однак все владналось

87 хв. Жовта у Кошельни

89 хв. Не вдається "Арсеналу" забити третій гол, закрилась "Баварія" на своїй половині поля, а Гомеса попереджує Краловец

3 хвилини додає арбітр до основного часу

90+1 хв. Атака господарів завершилась ударом Роббена, який заблокували оборонці "гармашів"

90+3 хв. З м'ячем "Баварія", а забивати, нагадаю, треба "Арсеналу"

Кінець поєдинку! "Баварія" йде далі, а Арсен Венгер може пишатися своїми футболістами - вони старалися зі всіх сил, однак тричі засмутити Мануеля Нойера їм так і не вдалось.

З Вами за неймовірним поєдинком спостерігав Андрій Сеньків! Надобраніч, хоча заснути після такого, на правду, буде вельми важко!

Джерело: Sportanalytic.com