Польща - Україна - 1:3. Огляд матчу

Опубліковано: 00:48, 23 Бер 2013 р.

Розмір тексту:
Феєричною перемогою збірної України завершується четвертий матч відбірного циклу групової частини до Чемпіонату Світу 2014. Не дивлячись на те, що Чорногорія та Англія також перемогли сьогодні, важливо те, що поляків вперед наші хлопці не відпустили залишивши шанси на прохід далі. Так за другу сходинку змагатись буде дуже важко, про першу поки марно і думати.

Наша дружина відкрила рахунок вже на другій хвилині, в звичній для себе манері Ярмоленко розхитав захисників на фланзі змістився ближче до центру і точно пробив в дальній кут Боруца. Другий гол довго чекати не судилось. На сьомій хвилині, Зозуля спиною до воріт отримав м'яч, скинув під удар Гусєву і Олег класним ударом подвоїв рахунок.

На такий початок не очікували, а ні футболісти, а ні фани збірної Польщі. Господарі почали атакувати і ближче до середини тайму схилили статистику володіння на свою користь. Левандовські і компанія мали декілька хороших шансів забити, але забили на 18-й хвилині. Блащіковські і Піщек розіграли типово дортмундську атаку і скоротили відстань завдяки зусиллям другого.

З цього часу поляки постійно нагнітали атаки, а Україна ніяк не могла заволодіти м'ячем. Переломною стала 45-а хвилина. Роман Зозуля, який грав єдиним нападникам, скористався скидкою від Ярмоленко і знову збільшив перевагу. Гол в роздягальню був великим в першу чергу психологічним бонусом для нашої збірної. По перерві важливо було не дати полякам забити швидкий гол і це краще за всіх розуміли тренери і гравці України. Тому наша дружина зіграли неочікувано і грамотно, так як не очікували на це господарі поля. З перших хвилин другого тайму збірна України почала атакувати, і тактика поляків, яка безумовно була сконцентрована подумки на атаки - зламалась. "Біло- червоні" були змушені відтягуватись назад для ліквідації атак.

Україна мала декілька нагод забити і найгостріші були у Гусєва. Польща також не раз мала шанс відзначитись, але в воротах впевнено відіграв Пятов.

Таким чином Україна і Польща ділять третю сходинку в групі, а попереду дуже важливі поєдинки. Скоріш за все для того, щоб займати друге місце треба буде вигравати домашні поєдинки у Англії та Польщі і привезти три очки у лідера групи Чорногорії. В матчах з Молдовою та Сан - Марино тим паче не можна втрачати важливі бали.

Польща - Україна 1:3
Голи: 0:1 - 2 Ярмоленко, 0:2 - 7 Гусєв, 1:2 - 18 Пішчек, 1:3 - 44 Зозуля.

Польща - Боруц, Пішчек, Васілевські, Глік, Беніш, Маєвскі (Тоодощик, 76), Кріховяк, Лукасік (Обраньяк, 59), Рибус (Косецкі, 46), Блашчіковскі, Левандовскі.

Україна - Пятов, В. Шевчук, Кучер, Федецький, Хачеріді, Ротань, Гармаш (Безус, 90), Степаненко (Тимощук, 60), Гусєв (Морозюк, 90), Ярмоленко, Зозуля.

Попередження: Ротань (17), Гармаш (33), Лукасік (44), Степаненко (45), Тимощук (87).