"Русенборг" - "Металіст" - 1:2. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

"Русенборг" - "Металіст" - 1:2. Онлайн

Опубліковано: 21:52, 25 Жов 2012 р.

Розмір тексту:
Лідер групи К Ліги Європи "Металіст" зіграє все сьогодні з "Русенборгом". Норвежці на разі треті, але їх відстань до бронзового призера української першості лише один пункт, до того ж гра в них буде домашня. Українські клуби вже попали на гачок норвежцям в цьому сезоні. Нагадаємо донецький "Металург" не зміг переграти по сумі двох матчів "Тромсе" у кваліфікації.

Отже:
25 жовтня 2012 року. 3 тур: 20:00
Стадіон: "Леркендал"
Суддя: Олегаріо Бенкеренса (Португалія)
Трансляція: ТРК "Футбол"

Для відеоперегляду натисніть тут! Текстова трансляція нижче.

Стартові склади команд

Русенборг: Ерлунд - Гамбоа, Дорсін, Регініусен, Странберг - Дочкал, Чибуйке, Свенсон, Діскеруд - Пріца, Ельюнусі.

Металіст: Горяйнов - Вільягра, Торсільєрі, Фінінью, Гуйє - Шавьєр, Торрес, Марлос, Бланко, Тайсон - Вілліан.

Добрий вечір усім любителям європейського футболу! Уже через 15 хвилин розпочнеться матч третього туру Ліги Європи між норвезьким "Русенборгом" та харківським "Металістом".

Сніг падає зараз у Тронхеймі. Команди виходять на засніжений газон!

Матч розпочався. Господарі сьогодні грають у біло-чорній формі, гості в жовто-синій!

2 хв. Оранжевим м'ячем грають команди. Нульова температура у Тронхеймі на даний момент.

4 хв. Впевненіше почали господарі. Більше тримають у себе норвежці "круглого".

6 хв. Перейшов "Металіст" центр поля. Тепер атакують гості.

8 хв. Без ударів поки що... Шукають гравці свого моменту!

10 хв. Багато боротьби у центрі поля на старті гри.

12 хв. Провал на лівому фланзі оборони гостей. Ледь не забив "Русенборг"!

14 хв. Слизький газон не дає можливості футболістам показати свою найкращу гру, натомість так простіше грати у підкатах.

16 хв. Є перший удар в ствір!!! Дочкал розім'яв Горяйнова ударом з 16 метрів!!!

18 хв. Активно вступають у відбір господарі. Змушують помилятись харків'ян.

19 хв. Гуйє помиляється!!! Дав можливість Пріці пробити у площину з 15 метрів!!! Знову Горяйнов врятував!

21 хв. Жодного разу "Металіст" ще не вдарив по воротам! А зіграно майже півтайму!

23 хв. Через короткий пас намагаються грати підопічні Маркевича.

25 хв. Обрізка в центрі поля від Торсільєрі ні до чого путнього так і не довела. Пощастило гостям!

27 хв. Падають самі по собі футболісти, через мокрий газон. Бити здалеку потрібно, що і зробив щойно Бланко!!! М'яч аж на верхній ярус полетів!

30 хв. Тайсон!!!! О, це вже небезпечно!!!! Пробив з 15 метрів!!! Орлунд перевів сферу на кутовий!

32 хв. Перестав падати сніг, але газону від цього не легше. Помітно, що важко грати футболістам при таких умовах.

34 хв. Кутовий удар заробляє "Русенборг"!

34 хв. Тут же контр-атака "Металіста"... Вілліан віддав не дуже акуратну передачу. Момент вичерпано!

35 хв. Марлос вліз у положення поза грою.

36 хв. Гуйє!!! Знову помиляється Папа!!! Не прокинувся харківський захисник чи що?! Ледь не створив гол своїй команді! Добре, що Пріца не використав такий подарунок!!!

38 хв. Заспівали норвезькі уболівальники, хоча трибуни напівпусті.

40 хв. Дочкал двічі поспіль навішував, але не знайшлось гравця, який би міг замкнути ці подачі.

42 хв. Тепер Тайсон спробував навісити, але Ерлунд прочитав ситуацію і забрав круглого в руки!

44 хв. Ніяк не можуть гості знайти свою гру. Не помітний Шав'єр!

Нічого вирішив не додавати арбітр до 1-го тайму. Перерва!

Другий тайм розпочався!

46 хв. Гоооооооооооооооооолллл!!! Ельюнуссі!!!! Забивають господарі дуже швидко в другому таймі!!!

47 хв. Провалилась оборона гостей! Прокидатись потрібно харків'янам!!!

49 хв. Впевненіше почали норвежці!!! Ще один удар по воротам Горяйнова прийшов прямо у руки голкіперу!

51 хв. Паніка у захисті "Металіста". Виносять захисники гостей м'яч якомога далі!

52 хв. Фолять проти Тайсона у центрі поля.

53 хв. Пріца пробив у ближній кут та заробив кутовий!!!

54 хв. Вдалось господарям пробити головою. Цього разу вище воріт!

55 хв. Бланко пробив у ствір. По центру м'яч летів, тому спокійно Ерлунд забрав його у руки!

57 хв. Шав'єр ледь не вийшов сам на сам! Невдало обробив круглого Клейтон!

Відбулась заміна в перерві у "Металіста". Крістальдо вийшов на місце Вілліана!

60 хв. Забігали нарешті гості!!! Почали бити по воротам!

61 хв. Лікарі вийшли на поле. Регіньюсену дісталось від Крістальдо.

62 хв. Бланко набрав швидкість по правому флангу, але в останній момент не зумів віддати точну передачу!

64 хв. Знову в короткий пас намагаються створювати свої моменти гості.

66 хв. Не виходять штрафні удари "Металісту". Другий поверх за господарями!

68 хв. Габоа підключився правим флангом, але його навіс прочитав Горяйнов!

70 хв. Тайсон набрав крейсерську швидкість, хотів зіграти у стінку з Марлосом, але останній віддав не точну передачу.

72 хв. Едмар вийшов на місце Бланко.

74 хв. Чібуйке помилився у простій ситуації. Чекаємо замін у господарів!

75 хв. Знову Чібуйке!!! Розібрався з Гуйє і пробив по воротам!!! Горяйнов на висоті!!!

77 хв. Все ж покидає поле Чібуйке, а вийшов Хольм.

79 хв. Помітно, що не встигають швидко повертатись у оборону гості. Сили вже не ті.

81 хв. Гооооооооооооооооооооооллллллл!!!! Марлос зрівнює рахунок після прекрасного пасу від Вільягри!!!

82 хв. Крістальдооооо!!! Пройшов сам усю оборону норвежців, але в останній момент круглий поцілив у стійку!!!

83 хв. Оживились харків'яни, наче відкрилось у підопічних Маркевича друге дихання!

85 хв. По черзі неправильно ввели м'яч з ауту футболісти.

86 хв. Гірчичник Торсільєрі за грубу гру!

88 хв. Шав'єр заробив корнер для гостей.

89 хв. Жовта Міксу. Небезпечний штрафний. Біля м'яча Шав'єр!

90 хв. Гоооооооооооооооооллллллл!!!! Шав'єр забиває ударом зі штрафного!!!! Ось така кінцівка матчу!!!

2 хвилини ще грати командам!

92 хв. Ребенок вийшов на місце Марлоса!

Усе!!! "Металіст" здобуває дуже важку перемогу з рахунком 2-1!!!

Вітаємо Харків із цією звитягою!!! Тепер у активі української команди 7 очок!!! З вами був Олег Чунис!!! До зустрічі на матчі "Дніпро" - "Наполі"!

Джерело: Sportanalytic.com