Марлос, 87 хв

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
57 хв  Максим ГрисьоВасиль Кравець
88 хв  Павло КсьонзІгор Богач
Заміни:
46 хв  Веллінгтон НемМарлос
66 хв  Євген СелезньовЕдуардо
84 хв  Тарас СтепаненкоДентінью

Онлайн трансляція

Карпати - Шахтар
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" у вольовому стилі долає "Карпати" та продовжує йти без втрат в УПЛ.
90+3 хв.Відбились гості, але контратаку чотири в два довести до голу не змогли.
90+2 хв.Фред фолить на Блонк-Лещуку. Це може бути останнім шансом "Левів".
90 хв.До основного часу матчу додано три хвилини.
88 хв.Богач виходить замість Ксьонза.
87 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" таки дотискає "Карпати" - 2:3! Це Марлос точно пробив з лінії штрафного.
84 хв.Дентінью змінює Степаненка.
82 хв.Гостро! Рудика не зміг переграти Пятова один на один.
81 хв."Шахтар" окопався у штрафному суперника і продовжує тиснути.
80 хв.Подача Ракицького не знаходить адресата.
77 хв.Тайсон знову перевірив пильність воротаря "Карпат".
76 хв.Підківка парирує удар Срни і перериває навіс Марлоса. Порівняно з цим першим тайм для нього був відпочинком.
74 хв.Ракицький б'є значно вище цілі.
71 хв.Офсайд у Едуардо, який був першим на підбиранні.
69 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! Коваленко зрівнює рахунок. Дуже легко він пройшов Нестерова та поклав м'яч у нижній кут воріт - 2:2.
68 хв.Тайсона ніхто не зустрів і він пробив над поперечкою. Підківці це дуже не подобається.
66 хв.Сеоезньов поступається місцем на полі Едуардо, а Чачуа - новачку Рудиці.
65 хв.І ще жовта - для Мірошніченка. Постраждав Ісмаїлі.
63 хв."Гірчичником" карається Бланко-Лещук за фол на Степаненку.
62 хв.Кравець перервав дві подачі Срни.
60 хв.Удар Коваленка з кута штрафного заблоковано.
57 хв.Кравець виходить замість Грисьо.
56 хв.Три кутових "Шахтаря" за дві хвилини якоїсь гостроти не додали.
54 хв.Срна не без проблем страхує центрбеків.
52 хв.Марлос показує свою техніку проти кількох суперників, однак не заробляє навіть кутовий.
49 хв.Партнери не зрозуміли закидання Ксьонза. Удар від воріт.
47 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Степаненко - 2:1! Підківка помиляється після потужного пострілу Тараса з-за меж штрафного. Важливий м'яч для "Шахтаря".
46 хв.Другий тайм!
46 хв.Марлос поміняв Нема.
45+2 хв.Перерва.
45 хв.+1.
44 хв.Ракицький зі стандарту стріляє у стінку.
42 хв.Бланко-Лещука виносять з поля, але там нічого серйозного.
40 хв.Фред потужно пробиває з метрів 35-ти. Кутовий.
37 хв.ГООООООЛЛЛЛ!!! 2:0! Чачуа замкнув атаку "Карпат" при пожежі у штрафному "Шахтаря".
36 хв.Бланко-Лещук забив другий м'яч, але з офсайду. Подача Хулоб'яка заслуговує окремих оплесків.
34 хв.Лобай ззаду вдарив по ногах Селезньова та заробляє попередження.
33 хв.Мірошніченко випустив м'яч за лицеву, тому ніякого корнера.
31 хв.Жовта картка для Новотрясова за фол на Коваленку.
30 хв."Гірники" дещо ожили, але не можуть пройти оборону суперника.
27 хв.ГОООООЛЛЛ!!! "Карпати" виходять уперед! Ісмаїлі не встиг за Ксьонзом, а Кучер - за Бланко-Лещуком. Подача, удар головою і 1:0.
25 хв.Тайсон завершив хороший прохід ударом поруч зі стійкою.
23 хв.На Фреді знову фолять.
22 хв.Супермомент біля воріт "Шахтаря"! Мірошніченко прострілив на Бланко-Лещука, але той не зміг переграти Пятова. Добивання є Грисьо було надто слабким.
19 хв.Відзначаємо сейв Підківки після удару Ісмаїлі. Кутовий втім виявився невдалим, як і подальша подача Фреда.
17 хв.Пятов впорався із подачею Грисьо.
15 хв.Небезпечно! Фред розрізним пасом знайшов Тайсона, який переадресував м'яч у воротарський. А там Нем в падінні б'є вище.
14 хв.Дуже швидко "Карпати" виходять з оборони в атаку. Цього разу все завершилось прострілом Мірошніченка.
11 хв.Бразилець вже повернувся і дякує Селезньову за передачу, за якою не встиг.
9 хв.Після підкату Ксьонза Ісмаїлі не може піднятись. Медики на полі.
6 хв.Бланко-Лещук поборовся до кінця із захисниками, але без результату.
4 хв.Селезньов не чіпляється на закиданні.
2 хв.Штрафний господарів, подача і Пятов перший на м'ячі.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Раді вітати вас у Львові на матчі "Карпат" проти "Шахтаря".

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол