Олег Герасим'юк, 57 хв

Тренер:
Віталій Кварцяний

Заміни:
64 хв  Тарас СтепаненкоМарлос
64 хв  ТайсонДентінью
Заміни:
46 хв  Ярослав ДедаОлександр Чепелюк
828 хв  Редван МемешевВладислав Дмитренко
Роман Никитюк

Онлайн трансляція

Шахтар - Волинь
90+3 хв.І ВСЕ! "Шахтар" перемагає "Волинь", зберігаючи відставання від переслідувачів.
90+2 хв.Спроби гостей далекі від "голу престижу".
90 хв.До другого тайму додано три хвилини.
89 хв.Борячуку завадили замкнути простріл Ісмаїлі.
86 хв.На удар Герасим'юка Бернард відповідає своїм, гострішим.
84 хв.Борячук міг вдруге відзначатись, якби не рикошет захисника в останній момент. Бутко також не зорієнтувався перед порожніми воротами.
82 хв.Никитюк змінює Мемешева.
81 хв.Шаповал встиг на простріл Бутка, Бернард йде виконувати кутовий.
78 хв.ГОООООЛ!!! Борячук - 3:0! П'ятою замкнув пас Бернарда і це таки розгром.
75 хв.Петров поступається місцем на полі 16-річному Дмитренку.
74 хв.Борячук виходить замість Феррейри.
71 хв.Петров та Малишев постраждали у боротьбі за м'яч, обом потрібна медична допомога.
69 хв.Хомченко виконав навіс, який Кучеру ніхто не заважав винести.
66 хв.Феррейра таки забиває, але із положення "поза грою". Доволі суперечливого, до слова.
64 хв.Марлос і Дентінью поміняли Степаненка і Тайсона, відповідно.
63 хв.Дудік не зміг пройти Ісмаїлі на фланзі.
60 хв.ГООООООЛ!!! Ордець - 2:0! З кутового подавав Бернард, малишев продовжв на дальню стійку, де першим був Ордець.
59 хв.Дальній удар Тайсона зі штрафного бере на себе стінка.
57 хв.Перша жовта картка у грі показана Герасим'юку. Той зіграв руками, лежачи на газоні.
56 хв.Тайсон та Ісмаїлі не зрозуміли один одного і все завершилось втратою.
53 хв.І ще один супершанс! Феррейра вийшов на побачення з Кичаком після пасу Коваленка, але не влучив у кут воріт.
52 хв.Кичак! Відбиває удар Феррейри головою впритул.
50 хв.Гострі передачі Степаненка читають суперники.
48 хв."Шахтар" грає обережніше, зосередившись на контролі м'яча.
46 хв.Другий тайм!
46 хв.Замість Деди вийшов Чепелюк.
45+4 хв.Перерва.
45+2 хв.Луччани заробили право на стандарт, однак нічого з нього не витиснули.
45+1 хв.Обстріл воріт "Волині" зірвав офсайд у Феррейри.
45 хв.+3.
44 хв.Романюк сфолив на Коваленку у межах штрафного, але пенальті немає.
43 хв.Цього разу Кичак встигає на перехоплення.
41 хв.ГООООЛ!!! Бутко прострілив у штрафний, а Кичак занадто рано впав і не зміг перебудуватись. Від його рук м'яч залітає у сітку - автогол і 1:0!
39 хв.Завадили пробити Бернарду, але наступ йде далі.
36 хв.Малишев також хибить з лівої.
33 хв.У Феррейри не вийшло скористатись помилкою захисника, однак в наступній атаці він непогано пробив у кут. Кичак на місці і кутовий.
31 хв.Пресинг господарів дає свої плоди - м'яч знову у них.
29 хв.Феррейра! Не влучає по м'ячу аргентинець після класного закидання від Тайсона.
25 хв.Степаненко отримав пошкодження, але швидко повернувся.
24 хв.Небезпечно! Спочатку Тайсон пробив метрів з 30-ти, потім Коваленко на добиванні влучив у хрестовину, а останній удар Бернарда пройшов повз.
22 хв."Шахтар" розігрує корнери і продовжує тиснути.
20 хв.Комбінація Коваленко - Бутко ледь не завершилась автоголом. Мелінишин зрізав м'яч у сантиметрах від стійки.
17 хв.Почався дощ і почастішали фоли у середині поля.
15 хв.Дальній постріл Степаненка Кичак відбиває без проблем.
12 хв.Мелінишину потрібна допомога медиків, у нас зупинка.
11 хв.Подача Бернарда з кутового виноситься Петровим.
8 хв.Дудік до кінця зіграв проти Ісмаїлі та вдруге не дав йому прострілити у штрафний.
6 хв.І Коваленку дають пробити, однак він теж не влучив у ворота ударом зльоту.
5 хв.Тайсон б'є над поперечкою після скидки від Бутка. Це вже щось.
2 хв.Атака "гірників" обірвалась через неточну передачу Тайсона.
1 хв.Починаємо!
Команди вже на полі "Арени Львів".
Доброго вечора усім! До вашої уваги трансляція матчу 9-го туру УПЛ між "Шахтарем" та "Волинню".

11:18   Маркевич назвав найслабшу ланку в грі "Шахтаря"  // Футбол
   10:54   Хто наступний? 5 українських тренерів для "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   10:48   Блохін розглядає варіанти працевлаштування  // Футбол
   09:48   Експерт: Хамство "Шахтаря" ще "аукнеться" в Лізі чемпіонів  // Футбол
   09:20   Коноплянку знову розлучають з "Шальке"  // Футбол
   09:00   Трансферні пристрасті "Динамо", Нова сторінка в історії "Зорі"  // Футбол
   14:24   Непереможний український боксер виклав свої плани на майбутнє  // Бокс
   13:50   Український хавбек увійшов до збірної року в європейському чемпіонаті (+ФОТО)  // Футбол
   13:16   НБА. Лень знову зіграв на рівні і програв (+ВІДЕО)  // Баскетбол
   13:15   Города готовы к старту ЧМ 2018  // Футбол
   12:42   Малиновський створив два голи-шедеври у Кубку Бельгії (ВІДЕО)  // Футбол