Денніс Бонавентуре

Тренер:
Юрій Вернидуб

Заміни:
64 хв  Володимир ШепелєвСергій Рибалка
64 хв  Віктор ЦиганковАндрій Ярмоленко
76 хв  Зураб ОчігаваАртем Бєсєдін
Заміни:
65 хв  Джаба ЛіпартіяЖелько Любеновіч
83 хв  Ігор ХаратінРуслан Бабенко
88 хв  Іван ПетрякДенис Безбородько

Онлайн трансляція

Динамо - Зоря
90+6 хв.Фінальний свисток! "Зоря" заслужено перемогла "Динамо" і наблизилась до "бронзи".
90+5 хв.У "Динамо" не виходить навали і гравці збиваються на довгі навіси уперед.
90+4 хв.Любеновічу потрібна допомога медиків.
90+2 хв.Фол Антунеша Монзуль не залишає без уваги.
90 хв.До другого тайму додано 5 хвилин.
88 хв.Петряк поступається місцем Безбородьку.
87 хв.Жовта Бабенку за зрив контратаки.
85 хв.Удар Бонавентуре прийшовся точно у руки Ковалю.
83 хв.Бабенко змінює Харатіна.
81 хв.Гонсалес не зумів замкнути подачу Маорозюка.
80 хв.Рибалка класно пробив в дотик, але Шевченко на місці.
78 хв.Порушення правил від Віди на чужій половині.
76 хв.Ребров знімає Очігаву і випускає Бєсєдіна.
75 хв.Удари Бонавентуре і Паулінью йдуть вище цілі.
75 хв.Сейв! Форстер бив сильно і точно, але Коваль грає бездоганно.
73 хв.Пенальті! Морозюк збив Бонавентуре, котрий пройшов Бурду, але рухався від воріт.
72 хв.Попередження і для Любеновіча, який збив Буяльського.
69 хв.Петряк заважав Ковалю ввести м'яч у гру і це жовта картка.
67 хв.Яремчук знову пройшов до штрафного і пробив - м'яч рикошетом від Опанасенка опустився за ворота.
65 хв.Любеновіч поміняв Ліпартію.
64 хв.Ярмоленко і Рибалка виходять замість Циганкова і Шепелєва, відповідно.
63 хв.Коваль накриває несильний удар Ліпартії.
61 хв.Гречишкін таки награв на "гірчичник".
59 хв.Фол Денніса в атаці проти Віди.
57 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! Бонавентуре - 1:2! Петряк рикошетом віддав на форварда і той легко переграв Коваля.
56 хв.На трибунах Євген Хачеріді та екс-"динамівець" Роман Безус.
53 хв.Антунеш явно підіграв собі рукою при прийомі м'яча.
51 хв.Ліпартія зарядив по ногах Циганкова, за що отримує усне попередження від арбітра.
48 хв.Яремчук невдало пробив з пасу Морозюка.
46 хв.Другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+1 хв.Грамотний фол на Шепелєві у центрі поля.
45 хв.+2.
45 хв.Закидання Циганкова захисники вчасно прочитали.
42 хв.Яремчук - у положенні "поза грою".
40 хв.Коваль знову вдало грає на випередження.
37 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Чечер - 1:1! Форстер з флангу технічно накинув у воротарську зону, де Чечер випередив Бурду.
36 хв.Харатін не зміг підловити воротаря на помилці.
35 хв.Коваль кулаками виніс снаряд після корнера, а постріл Гречишкіна на підбиранні був дуже неточним.
32 хв.Гонсалес б'є з лінії штрафного і над поперечкою.
30 хв.Циганков погано обробив м'яч після класного пасу Дерліса - удар від воріт.
28 хв.Монзуль ігнорує падіння Бонавентуре у штрафному.
27 хв.Шанс для Яремчука, але Шевченко вдало діє на виході.
25 хв.Форстер приклався до м'яча зльоту - надто високо.
22 хв.Бонавентуре заробляє право на кутовий, подачу Ліпартії виносять.
20 хв.Яремчук отримав м'яч у карній зоні, пройшов кілька метрів, але його удар був заблокований.
18 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Морозюк - 1:0! У своєму стилі виконав штрафний, не залишивши шансів Шевченку.
18 хв.Попередження для Форстера за фол на Гонсалесі.
15 хв.Стійка! Петряк бив зі стандарту низом і йому не вистачило зовсім трохи.
14 хв.Гостро! Віда обрізався біля воріт і Бонавентуре міг виходити на зустріч із Ковалем. Очігава явно фолив і має радіти жовтій.
11 хв.Очігава чистим підкатом знешкоджує Петряка, який вже вривався у штрафний.
8 хв.Дісталось Паулінью, тому у нас коротка зупинка.
6 хв.Бонавентуре виграв боротьбу на фланзі і пішов в обіграш - невдало.
4 хв.М'яч на половині поля "Зорі", поки без небезпеки.
2 хв.Кияни почали активніше і включають пресинг після втрати.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Запрошуємо на матч 30-го туру УПЛ, в котрому "Динамо" прийме "Зорю".

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол