Артем Кравець

Тренер:
Олександр Хацкевич

Заміни:
76 хв  Сейдуба СумаДаніло Пантіч
79 хв  Огнєн ОжеговічДжордже Йовановіч
Заміни:
46 хв  Артем КравецьАртем Бєсєдін
46 хв  Віктор ЦиганковЖуніор Мораес
90 хв  Дерліс ГонсалесМикола Морозюк

Онлайн трансляція

Партизан - Динамо
90+4 хв.Завершується поєдинок вольовою та неймовірною перемогою "Динамо" із рахунком 2:3! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90 хв.Чотири хвилини компенсовано до основного часу матчу!
90 хв.Остання заміна в "Динамо": Морозюк міняє Гонсалеса.
84 хв.ГОООООООООООЛ!!! 2:3! Мораес виводить "Динамо" вперед, граючи на добиванні після удару Буяльського в перекладину!
83 хв.Тавамба отримав жовту за відмажку!
81 хв.Стойковіч переводить м'яч на кутовий після удару Піваріча зі штрафного!
80 хв.Сидорчук отримав жовту за тактичний фол!
79 хв.Ще одна заміна в "Партизана": Йовановіч вийшов замість Ожеговіча.
76 хв.Перша заміна в господарів: Пантіч замінив Сума
75 хв.Стойковіч знову рятує господарів після дальнього удару Гармаша!
73 хв.Бєсєдін головою пробив вище воріт після подачі Піваріча зі штрафного!
72 хв.Могли зараз "динамівці" виходити вперед, але Бєсєдін в останній момент відпустив м'яч та змарнував хороший шанс вийти вперед!
69 хв.Коваль рятує киян від третього голу, відбиваючи підступний удар Ожеговіча в ближній кут!
68 хв.ГОООООООООЛЛЛ!!! 2:2! Буяльський зрівнює рахунок у матчі після класного прострілу від Бєсєдіна!
65 хв.Стойковіч рятує "Партизан", переводячи рукою на кутовий удар Віди головою!
63 хв.Евертон грубо зіграв проти Гармаша, за що отримав жовту картку!
61 хв.Небезпечна контратака вийшла у господарів, однак до удару по воротам після гострої подачі таки не дійшло!
57 хв.Блокують захисники удар Кадара головою після непоганої подачі зі штрафного Піваріча!
54 хв.ГОООООЛ!!! 2:1! Мораес розводить воротаря та м'яч по різним кутам!
53 хв.Пенальті! Рукою зіграв у своїй штрафній Ожеговіч після удару Піваріча зі штрафного!
47 хв.Янковіч отримує жовту за фол на Піварічу!
46 хв.Подвійна заміна відбулась в "Динамо" у перерві: Бєсєдні та Мораес замінили Кравця та Циганкова відповідно.
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+1 хв.Перерва!
45 хв.Кадар необачно скинув Ковалю, який в останній момент вибив м'яч з лінії воріт!
42 хв.ГОЛ! 2:0! Тавамба подвоєю перевагу свої команди, пошивши у дурні оборону киян!
40 хв.Янковіч завдає неточного дальнього удару по воротам!
38 хв.Побігли відігруватись "динамівці", але поки що всю загрозу від своїх воріт відводить Стойковіч.
34 хв.ГОЛ! 1:0! Ожеговіч відкриває рахунок в матчі, після передачі Тавамба!
33 хв.Коваль класно "читає" гру, класно граючи на виході та випереджаючи нападника господарів.
29 хв.Сума "прошив" стінку, але, на щастя, м'яч після його удару пройшов в декількох сантиметрах від бокової стійки!
28 хв.Кравець сфолив поблизу власної штрафної, за що отримав "гірчичник"!
25 хв.Кравець класно переправив м'яч на Гонсалеса, який, опинившись перед воротарем, не зумів його переграти та змарнував чудовий шанс на те, щоб відкрити рахунок в поєдинку!
20 хв.Віда відводить загрозу від воріт Коваля після гострого прострілу хавбека господарів, вибиваючи круглого в аут!
18 хв.Стойковіч переводить м'яч на кутовий після потужного дальнього удару Циганкова!
12 хв.Коваль надійно грає на виході після подачі з кутового господарів.
9 хв.Не доходить поки що до ударів. Гра проходить здебільшого у центрі поля.
5 хв.Кияни активніше діють на початку матчу, але поки що до гостроти не доходить.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію матчу 2-го туру Ліги Європи, в якому сербський "Партизан" приймає київське "Динамо".

11:26   Український форвард готовий піти з "Шахтаря"  // Футбол
   11:09   УХЛ. 30 тур. "Донбас" побив історичний рекорд, "Кременчук" відсвяткував повернення  // Хокей
   11:02   Кубок світу з біатлону. Спринтерські гонки. ОНЛАЙН  // Інші види
   10:38   Циганков перейде в Бундеслігу  // Футбол
   10:13   "Шахтар" втратив зимового новачка  // Футбол
   09:50   Коноплянку вмовляють на перехід  // Футбол
   09:25   Australian Open. Світоліна виграла українське дербі, поразки Долгополова і Бондаренко  // Теніс
   09:00   "Динамо" віддає Шапаренка та затримує трансфер, зміни в "Шахтарі"  // Футбол
   08:00   Наставник "Боруссії" сказав все, що думає про Ярмоленка  // Футбол
   06:30   "Зоря" дала добро на продаж Луніна в Іспанію за 2,5 млн євро  // Футбол
   00:30   Циганик розгромив трансферну кампанію "Динамо"  // Футбол
   23:52   Кубок Іспанії. "Барселона" поступилась сусідам, успіх "Реала" та "Севільї"  // Футбол
   22:30   Наставник "Шахтаря": УПЛ для нас важливіша за Лігу чемпіонів  // Футбол
   21:16   Australian Open. Еліна Світоліна - Марта Костюк. ОНЛАЙН  // Теніс
   21:00   "Динамо" гальмує з трансфером легіонера через певні нюанси  // Футбол
   17:48   Талантом "Динамо" зацікавилась італійська "Аталанта"  // Футбол
   17:14   Львівський "Верес" і бучацька "Сталь". Чому клуби УПЛ змінюють прописку  // Блоги та авторські матеріали
   16:40   Кравець натякнув на повернення в "Динамо"  // Футбол
   16:06   Наставник "Динамо" - про конфлікт з двома легіонерами  // Футбол
   15:32   Талант "Зорі" потрапив "на олівець" "Ліверпулю" та "Манчестер Сіті"  // Футбол
   14:58   "Верес" офіційно змінив свою прописку на львівську (+ФОТО)  // Футбол
   14:24   Усик показав свою вірність Московському патріархату (+ФОТО)  // Бокс
   13:50   Стало відомо, які клуби з Росії полюють на гравця "Динамо"  // Футбол
   13:16   Ломаченко отримав виклик на бій від Менні Пак'яо  // Бокс
   12:49   Рейтинг ФІФА. Україна втримала свої позиції  // Футбол
   12:08   Australian Open. Цуренко вилетіла, Кіченок у парі йде далі  // Теніс
   11:40   Український хавбек створив сенсацію у Кубку Туреччини (ВІДЕО)  // Футбол
   10:44   "Шахтар" продасть Фреда в Англію і отримає його в оренду  // Футбол
   10:16   Лунін потрапив до сфери інтересів "Арсеналу"  // Футбол
   09:48   Коноплянка творить дива у формі "Шальке" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:20   "Динамо" погодилось продати Мбокані за 4,5 млн євро  // Футбол
   09:00   "Динамо" продає легіонера, "Шахтар" втрачає двох і бере одного, Лунін гратиме в Іспанії  // Футбол
   08:00   "Динамо" здивувало свого новачка  // Футбол
   06:30   Мораес несподівано залишив "Динамо"   // Футбол
   00:30   Воротар "Зорі" наблизився до іспанського клубу  // Футбол
   23:50   Ліга 1. 21 тур. Неймар оформив покер, мир "Монако" з "Ніццою"  // Футбол
   22:30   "Шахтар" провів переговори по Фреду  // Футбол