фото
відео

Онлайн трансляція

Динамо - Партизан
90+3 хв.ВСЕ. "Динамо" перемагає сербів з рахунком 4:1 і виходить в плей-оф з першого місця. Вітаємо киян.
90+2 хв.Кияни могли забити 5-й м'яч, але Гонсалес вдарив в захисника "партизанів".
90 хв.Арбітр додає 3 хвилини, а тим часом хорват Домагой Віда паралельно з грою прощається з фанами команди.
88 хв.Джурічкович отримує жовту картку.
87 хв.Можливо, якби Артем не чіпав цього м'яча, Мораес зміг би оформити покер.
86 хв.Бєсєдін забиває , але лайнцмен фіксує офсайд.
83 хв.Остання заміна в "Динамо". Гонсалес змінює Циганкова.
80 хв.Гра проходить в центрі поля.
78 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ Жуніор Мораес робить хет-трик, реалізувавши пенальті.
78 хв.Бєсєдін змінює Шапаренка перед пробиттям пенальті.
77 хв.Прохід Циганкова закінчується призначенням пенальті.
76 хв.Пантіч пробив вище воріт Бущана. Від воріт м'яч в гру вводитиме "Динамо".
75 хв.Шапаренко не точно пасує на Циганкова і марнує перспетивну контратаку.
73 хв.Мораес забігає в офсайд, але слід відзначити чудовий пас Шепелєва.
71 хв.Серби не вдало розпоряджаються м'ячем і фолять у відповідь після втрати.
70 хв.Морозюк, який вже має жовту картку знову фолить біля штрафного майданчика.
67 хв.Гармаш одразу ж наносить удар по воротах. Не точно.
65 хв.Заміною відповідає і Хацкевич. Гармаш виходить замість Буяльського.
64 хв.Після не точного удару Евертона. Джукіч проводить заміну Замість Соломона виходить Ожеговіч.
63 хв.Фол в атаці у "Динамо". М'яч переходить сербам.
62 хв."Динамо" подаватиме кутовий.
61 хв.Морозюк отримує жовту картку.
59 хв.Евертон Луїз збиває гравця "Динамо" в центральній частині поля. Суддя не наважується показати бразильцю другу жовту картку.
56 хв.Бущан знову рятує команду після удару Тавамба, а згодом Мілетіч не влучив у ворота.
54 хв.Корнер у виконанні киян виявився невдалим.
53 хв.Шапаренко класно вривався в штрафний майданчик і в підсумку заробив кутовий.
52 хв.Кендзоьра навісив з флангу, але маяч пішов в руки Стойковічу.
50 хв.Бущан рятує команду, перевівши м'яч на кутовий.
49 хв.Голкіпер "Партизана" буде вводити м'яч від воріт.
48 хв.Мілетіч отримує жовту картку, а кияни заробляють небезпечний штрафний.
47 хв.М'яч тримається у футболістів "Динамо".
46 хв.Розпочався другий тайм.
45+4 хв.На цьому закінчується перший тайм.
45+3 хв.Евтовіч реалізовує одинадцятиметровий удар - 3:1.
45+3 хв.Пенальті у ворота "Динамо". Морозюк збив Сумма.
45+1 хв.Шапаренко міг відзначитись після прекрасної контратаки, але не влучив ворота.
45 хв.Арбітр додає до основного часу першого тайму 3 хвилини.
44 хв.Комбінують "динамівці", відчувши впевненість в своїх силах.
42 хв.Дотепно намагались кияни розіграти штрафний, але серби прочитали задум "біло-синіх"
40 хв.Перша жовта картка. За фол проти Шапаренка "гірчичник" отримує Евертон Луїз.
38 хв.Соломон потужним ударом м'ячем на деякий час виключив з гри Хачеріді.
37 хв.Циганков робив простріл з флангу. Захисник перехопив м'яч.
34 хв.Рахунок 3:0 за 10 хвилин до закінчення першого тайму.
31 хв.ГООООООЛЛЛЛЛЛ. 3:0 Мораес знову забиває.
29 хв.Красива комбінація киян закінчується взяттям воріт. Ассист на рахунку Морозюка. Невже цього разу "Динамо" буде перемагати після першого тайму?
28 хв.ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. МОРАЕС ПОДВОЮЄ ПЕРЕВАГУ КИЯН. 2:0
25 хв.Серби йдуть вперед, але поки все на підступах до штрафного майданчика.
23 хв.Все гаразд з Віктором він повертається в гру.
22 хв.Циганков лежить на газоні, схоже гравець отримав ушкодження.
20 хв.На "Олімпійському" вибухи петард.
17 хв.Чемпіони Сербії заробили штрафний удар в межах центрального кола.
15 хв.Втратили м'яч українці. Свою атаку спробують провести серби.
13 хв.Тепер Морозюк подасть кутовий.
12 хв."Динамо" заробило небезпечний штрафний на фланзі. Біля м'яча Морозюк.
10 хв.Морозюк жорстко зупиняє гравця "Партизана" в центрі поля. арбітр призначив штрафний удар.
9 хв."Динамо" відбивається. Молодий Бущан висловив свої слушні зауваження до власних оборонців.
8 хв.Кутовий будуть подавати балканці.
6 хв.Капітан "Динамо" добиває в порожні ворота після сейву Стойковича. Чудовий початок.
5 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Микола Морозюк відкриває рахунок в грі. 1:0
4 хв.Небезпечно. Удар Евертона потрапив в поперечину воріт Бущана.
3 хв.Кияни справляються з пориваннями "партизанів" і беруть м'яч під свій контроль.
2 хв.Серби проводять першу атаку на ворота "Динамо".
1 хв.Українська команда вже вирішила завдання виходу в наступний раунд. Сьогоднішній матч визначить, яке підсумкове місце кияни займуть в своїй відбірній групі.
1 хв.Доброго вечора всім. Вітаємо вас на текстовій трансляції гри 6 туру Ліги Європи між київським "Динамо" і белградським "Партизаном". М'яч у грі.

19:00   Мбокані: Кар'єра була б іншою, якби перейшов у "Ліверпуль"  // Футбол
   17:54   Бразилець нарозхват. За кого б'ються "Динамо" і "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Іспанський клуб хоче взяти двох гравців "Ман Сіті", включаючи Зінченка  // Футбол
   17:14   Матч збірної України покажуть в записі  // Футбол
   16:40   Новачки збірної України чекають на дебют  // Футбол
   16:06   "Динамо" несподівано попрощалось з талановитим хавбеком  // Футбол
   15:32   Український боксер хоче стати міністром спорту  // Бокс
   14:58   Лунін дізнається рішення тренера "Леганеса" в четвер  // Футбол
   14:24   "Реал" та "Барселона" готові перехопити потенційного новобранця "Шахтаря"  // Футбол
   13:50   Шевченко не може визначитись з тактикою на матч проти турків  // Футбол
   13:16   Мілевського вигнали з клубу через п'янку в лазні  // Футбол
   12:42   Мілевський приховує деталі свого відходу  // Футбол
   12:24   Український клуб взяв участь у договірняках на Кіпрі  // Футбол
   11:40   Ребров пояснив, в чому мінус нової тактичної моделі Шевченка  // Футбол
   10:43   Луческу: Україна заслужила на вихід у вищий дивізіон  // Футбол
   10:14   НБА. Дабл-дабл Леня не врятував "Атланту" від поразки (ВІДЕО)  // Баскетбол
   09:48   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного латиноамериканця  // Футбол
   09:24   "Шахтар" і "Динамо" зацікавлені у трансфері 19-річного бразильця  // Футбол
   09:00   Повернення Девіча, новий клуб Коноплянки та інші новини минулого дня  // Футбол
   08:00   Офіційно. Бурда покинув збірну України, Шевченко викликав новачка  // Футбол
   06:30   Фанати "Вест Хема" ледь не розірвали Ярмоленка на шматки (ФОТО)  // Трибуна
   00:48   Как Хорваты отомстили испанцам в Лиге Наций  // Футбол
   00:30   Євро-2020. Стало відомо, з ким Україна уникне зустрічі у відборі  // Футбол
   22:30   Гравець "Альбасете": Я пишаюся Зозулею  // Футбол
   21:00   Карма ФФУ. Поле в Туреччині не готове прийняти гру України  // Футбол
   20:00   Колишній легіонер "Динамо" хоче працювати в Україні тренером  // Футбол
   19:00   Захисники для "Динамо". Топ-5 гравців, які влітку стануть безкоштовними  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Коноплянка потрапив до сфери інтересів "Порту"  // Футбол
   17:14   Тренер збірної України: Ракицького мусимо постійно мотивувати  // Футбол
   16:40   Бесєдін: Не поспішаю грати за "Динамо"  // Футбол
   16:06   Сабо вимагає повернути у збірну скандального гравця  // Футбол
   15:32   Бунтівника "Шахтаря" виставляють за двері з "Бенфіки"  // Футбол
   14:58   Девіч планує перейти в український клуб  // Футбол
   14:24   Менеджер Усика: Вийдемо проти Джошуа через два бої  // Бокс