Аарон Ремзі, 69 хв

Тренер:
Арсен Венгер

Заміни:
64 хв  Сеад КолашінацЕнзлі Майнтланд-Найлз
78 хв  Месут ОзілМохамед Ельнені

Онлайн трансляція

Мілан - Арсенал
90+5 хв.ВСЕ. Впевнену виїзну перемогу здобуває "Арсенал" і тепер за тиждень команди зіграють в Лондоні.
90+3 хв.Обидві команди відверто дограють гру не спішно йдучи в атаку.
90 хв.5 хвилин додає французький рефері до завершення гри.
89 хв.Схоже, змирились з таким результатом і гравці "Мілана".
87 хв.Контролює м'яч "Арсенал", доводячи гру до закономірної перемоги.
84 хв.Остання заміна в "Арсенала". Ельнені виходить замість Чемберса.
82 хв.Калініч виходив сам на сам на ворота Оспіни, але голкіпер "гармашів" зіграв впевнено на виході і дістався до м'яча першим.
78 хв.Команди синхронно проводять по заміні. в "Мілана" виходить Борін,а в "Арсенала" Роб Холдінг.
77 хв.Сусо не потрапив ворота. М'яч зрізався з ноги хавбека "Мілана" і пішов по незрозумілій траєкторії.
76 хв.Подача Родрігеза не склала проблем для Оспіни, котрий впевнено зіграв на виході.
75 хв."Культура пасу" в "Мілану" на дуже низькому рівні в сьогоднішній грі на відмінну від англійців.
72 хв.Бонавентура не вдало виконав перспективний штрафний для "Мілана".
70 хв.Ремзі заробляє жовту картку.
68 хв.Заміна в "Мілана". Замість Кутроне вийшов Андре Сілва.
67 хв.Родрігез з лету пробивав з вигідної позиції, але не точно.
66 хв.Сусо непогано проходив по фланзі. Кутовий для "Мілана".
64 хв.Одразу спробував хорват зачепитися за м'яч, але "Арсенал" впевнено зіграв в захисті.
63 хв.Свою заміну проводить і "Мілан". замість Чалханоглу виходить Калініч.
62 хв.Колашинац отримкє травму і "Арсенал" проведе першу заміну в грі. Виходить Майтланд-Найлз.
59 хв.Колашинац отримує "гірчичник" за гру рукою.
58 хв.Знову б'є Бонавентура, знову не точно.
57 хв.Бездарно розіграли корнер "россо-нері", вкотре втративши м'яч в простому епізоді.
56 хв.Бонавентура ще раз загрожував воротам "гармашів", але рикошет призводить лише до кутового.
54 хв.10 хвилин минуло в другому таймі. Поки що ситуацію повністю контролює команда Венгера.
52 хв.Бонавентуру залишили одного на ударній позиції, однак його удар пішов повз ціль, значно вище воріт.
50 хв.Бонавентура пробив по воротах Оспіни, але прямо в руки голкіперу.
49 хв.Класний момент у Велбека. Англієць не зміг випередити Донаруму.
48 хв."Мілан" одразу ж пішов в атаку.
46 хв.Розпочався другий тайм.
45+5 хв.Закінчується перший тайм. Перерва.
45+4 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛ. "Арсенал" подвоює свою перевагу. Чудово розіграли "каноніри" свою атаку, яку після класного пасу в розріз від Озіла завершив Ремзі. 0:2
45+2 хв.Мхітарян знову міг забивати. Його удар влучив в перекладну і покинув межі поля.
45 хв.Арбітр додав 4 хвилини до основного часу першого тайму.
45 хв.М'яч потрапляє в стінку і в підсумку переходить до "канонірів".
43 хв."Мілан" заробляє право на штрафний удар по центру.
41 хв.Бонуччі загрожував воротам "Арсенал", спробувавши завдати удару з "другого поверху", але не влучив по м'ячу.
39 хв."Мілан" поки не може позиційно атакувати і часто втрачає м'яч в простих ситуаціях.
37 хв.Спокійно "Арсенал" веде гру знову взявши м'яч під контроль.
35 хв.Вирішили подати італійці, але Джака впевнено зіграв на випередження.
34 хв."Мілан" заробив право на штрафний удар біля воріт "канонірів".
33 хв.Поки важко "Мілан" створити щось конструктивне біля воріт "Арсенала".
30 хв.Бонавентура пробивав з-за меж карної зони, але не влучив ворота.
29 хв.Не точна подача кутового від "канонірів".
28 хв."Арсенал" отримує право на черговий кутовий.
26 хв."Мілан" невдало використовує перспективну контратаку.
24 хв.Знову проблеми в Калабрії, якому знову потрібна допомога мед працівників "Мілану".
22 хв."Арсенал" отримав впевненість після забитого голу і взяв м'яч під контроль.
20 хв.Чалханоглу не дотягується до навісу з флангу від Калабрії. Від воріт м'яч в гру вводитиме "Арсенал".
18 хв.Калабрія небезпечно зіткнувся з Мхітараяном і поки сидить на газоні.
15 хв.Попри непоганий початок від італійців відзначитись вдалось саме англійській команді. Тепер "Мілан" зобов'язаний йти вперед.
13 хв.ГОЛЛЛЛЛЛЛ. Мхітарян чудово розібрався в штрафному майданчику і правою не без допомоги рикошету пробиває Доннаруму. 0:1.
12 хв.Чоханоглу небезпечно виходив на ворота "Арсенала", але Оспіна вчасно вийшов з воріт.
10 хв."Мілан" відповів своєю атакою. Кутроне пробивав з гострого кута, але також потрапив в ворота.
8 хв.Момент в "Арсенала". Мхітарян не влучив в ворота, пробивши в межах штрафного майданчика.
6 хв."Арсенал" заспокоїв гру і контролює м'яч в центрі поля.
4 хв."Арсенал" вперше вийшов в атаку, яка закінчилась втратою м'яча.
3 хв.Наразі ініціатива повністю на боці команди Гаттузо.
2 хв."Мілан" одразу подав два кутових. Хороший початок для "Росо Нері".
1 хв.Матч Розпочався.
Доброго вечора всім. Запрошуємо вас на текстову трансляцію першого мату 1\8 фіналу Ліги Європи, в котрому зустрінуться і "Мілан" і лондонський "Арсенал".

Результати онлайн
Понеділок, 01/06/2020
Час Турнір Господарі Гості
21:30 Бундесліга Кельн ?:? Лейпциг

19:00   Ляпас для Степаненка. Що показав нам матч "Шахтар" - "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   11:12   Екс-керівник суддів АПЛ: Гол "Динамо" скасували неправильно  // Футбол
   10:44   Експерт назвав двох найгірших гравців "Динамо" в матчі з "Шахтарем"  // Футбол
   10:16   Франков розгромив Степаненка за симуляцію у грі з "Динамо"  // Футбол
   09:48   Михайличенко дивно пояснив поразку "Динамо" від "Шахтаря"  // Футбол
   09:20   Каштру: "Шахтар" програв "Динамо" першу третину матчу  // Футбол
   09:00   "Шахтар" підписав контракт з топ-спеціалістом, капітан "Олександрії" завершив кар'єру  // Футбол
   08:00   Селезньов до сьомого поту працює на тренуванні "Бурсаспора" (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Шахов: Монзуль не бачить на полі далі свого носа  // Футбол
   00:30   Український легіонер: Не виключаю, що повернусь в УПЛ  // Футбол
   23:30   Світоліна показала, як ніжиться на сонечку (ФОТО)  // Теніс
   22:30   Бріггс: Кличко і Холліфілд роблять найкращі курячі пироги  // Бокс
   21:46   Бундесліга. 29 тур. Хет-трик Санчо допоміг "Боруссії" Д розгромити "Падерборн", "Баварія" знищила "Фортуну"  // Футбол
   21:00   Екс-лідер "Шахтаря" потрібен "Тоттенхему"  // Футбол
   20:00   Головний селекціонер "Шахтаря" : Я не повернуся в Португалію  // Футбол
   19:00   Наставник "Аталанти" сказав, за що цінує Малиновського  // Футбол
   18:56   "Шахтар" впевнено здолав "Динамо"   // Футбол
   18:07   Як Буяльський вивів "Динамо" вперед в грі з "Шахтарем" (ВІДЕО)  // Футбол
   17:12   Офіційно. Капітан "Олександрії" зав'язав з футболом  // Футбол
   16:43   "Шахтар" - "Динамо". ОНЛАЙН  // Футбол
   16:43   Сабо: Я вважаю, що "Шахтар" вже чемпіон  // Футбол
   16:13   Шелаєв: В грі з "Шахтарем" для "Динамо" на першому плані буде престиж  // Футбол
   15:58   "Ворскла" і "Львів" розписали мирову  // Футбол
   15:42   Експерт: В "Шахтаря" більше впевненості у власних силах, ніж в "Динамо"  // Футбол
   15:12   Голкіпер "Шахтаря": З "Динамо" в нас принципове протистояння  // Футбол
   14:42   Яковенко: Гравцям "Динамо" і "Шахтаря" буде незвично після паузи  // Футбол
   14:12   Екс-наставник "Динамо": Без Циганкова кияни можуть програти "Шахтарю"  // Футбол
   13:43   Екс-чемпіон світу: Лопес поб'є Ломаченка  // Бокс
   13:12   Михайленко - про травму Супряги  // Футбол