Лаціо - Динамо. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Лаціо - Динамо
90+7 хв.Гармаш після матчу договорився до того, що отримав червону картку!
90+6 хв.Завершується матч нічиєю 2:2! Все буде вирішуватись за тиждень у Києві. Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+6 хв.Стійка рятує киян від поразки після удару Іммобіле!
90+3 хв.Бойко надійно грає після удару Пароло головою!
90+1 хв.Бойко отримав жовту картку за затяжку часу!
90 хв.Чотири хвилини компенсовано арбітром до основного часу матчу!
90 хв.Мілінковіч-Савіч неточно пробиває з доволі перспективного штрафного!
85 хв.Остання заміна в господарів: Нані міняє Воласа.
81 хв.Лукаку побачив перед собою жовте світло за грубий підкат в ноги Морозюку!
79 хв.ГОООООООООЛ!!! 2:2! Мораес зрівнює рахунок фантастичним дальнім ударом з розвороту!
74 хв.Подвійна заміна в "Лаціо": Пароло та Патрік міняють Мурджу та Басту відповідно.
72 хв.Стінка бере на себе удар Морозюка! М'яч летить на кутовий! UPD: Бесєдін пробиває головою вище воріт після подачі з корнера!
72 хв.Морозюка збивають поблизу лінії штрафної! Жовта для Мілінковіч-Савіча!
70 хв.Гармаш отримав також жовту картку за те, що не за правилами діяв проти Іммобіле під час виконання стандарту! Пропустить поєдинок у Києві Денис!
69 хв.Кадар тактично фолить, зриваючи небезпечний прохід Андерсона, за що отримує "гірчичник"!
67 хв.Перша заміна в киян: Мораес міняє Шапаренка.
67 хв.Піваріч марнує вихід віч-на-віч, пробиваючи точно у воротаря "Лаціо"!
63 хв.Мурджа грубо зіграв проти Гармаша, за що отримав жовту картку!
62 хв.ГОЛ!!! 2:1! Андерсон виводить "Лаціо" вперед, скориставшись обрізкою "динамівців"!
59 хв.Бойко надійно грає на виході, перериваючи затяжну атаку "орлів".
54 хв.ГОЛ!!! 1:1! Іммобіле швидко відновлює паритет у поєдинку!
52 хв.ГОООООООООООЛ!!! 0:1! Циганков відкриває рахунок у матчі елегантним голом п'ятою!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+1 хв.Перерва!
44 хв.Перехопили ініціативу кияни наприкінці першого тайму та в останні хвилини притиснули господарів до власних воріт!
39 хв.Морозюк наважився на дальній удар - м'яч летить значно мимо воріт!
38 хв.Класно зараз втекли "динамівці" у контратаку, однак бракувало в ній завершального удару, якого таки не вдалось завдати Шапаренку!
36 хв.Піваріч отримав жовту за фол на Андерсону!
34 хв.Нічого поки що не клеїться попереду в киян.
30 хв.Мілінковіч-Савіч неточно пробиває злету із гострого кута!
27 хв.Перший удар в киян: Гармаш пробиває вкрай неточно з 30 метрів!
25 хв.Бурда в останній момент вибиває м'яч подалі від воріт, не даючи завдати удару Іммобіле, який вже був готовий відкрити рахунок у матчі!
24 хв.Баста потужно пробивав із вбивчої позиції, але влучив у свого ж партнера, що дозволило киянам уникнути 99% пропущеного голу!
21 хв.Поки що не вдається навіть удару по воротам завдати підопічним Хацкевича. Щоправда, не все добре попереду і в господарів.
16 хв.Мілінковіч-Савіч неточно пробиває з-за меж штрафної!
14 хв.Андерсон класним ударом завершує простріл з флангу, однак, на щастя для нас, м'яч розминається з боковою стійкою!
10 хв.Очікувано другим номером грають кияни, намагаючись шукати шанси у контратаках.
5 хв.Спокійно розпочали обидві команди. Поки що без активних дій біля воріт обох команд.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи між римським "Лаціо" та київським "Динамо".

14:24   Гассієв: Хочу якомога швидше провести реванш з Усиком  // Бокс
   13:50   Гравець збірної України розповів, як його викинули з "Динамо"  // Футбол
   13:16   УХЛ. 11 тур. "Донбас" знову розбив "Крижаних Вовків"  // Хокей
   12:42   Шевченко назвав імена лідерів збірної України  // Футбол
   12:08   Суперліга. "Дніпро" переміг "Одесу", "Мавпи" програли "Запоріжжю"  // Баскетбол
   11:40   Зінченко: Збірна України надалі буде помилятися  // Футбол
   11:12   Леоненко не залишив від збірної України мокрого місця  // Футбол
   10:44   Фанати "Альбасете": Тільки Зозуля б'ється за наш клуб  // Футбол
   10:16   Суркіс: Деякі воїни АТО грають краще, ніж футболісти "Динамо"  // Футбол
   09:48   Зозуля: Був шокований, коли побачив умови солдат на передовій  // Футбол
   09:20   Офіційно. Суперник України у Лізі націй залишився без наставника  // Футбол
   09:00   "Динамо" хоче виграти ЛЧ і продає легіонера, грандіозний успіх українського тенісу  // Футбол
   08:00   Фред принизив Україну на офіційному сайті "Манчестер Юнайтед"  // Футбол
   06:30   Гладкий продовжує гольові подвиги в Туреччині (ВІДЕО)  // Трибуна
   00:30   Хавбек "Динамо": Наше завдання - виграти Лігу чемпіонів  // Футбол
   22:30   "Динамо" отримало дві великі пробоїни  // Футбол
   21:38   Ліга чемпіонів. "Мотор" здобув першу перемогу в групі  // Інші види
   21:28   ATP Антверпен. Стаховський стартував з перемоги  // Теніс
   21:00   Гравці "Шахтаря" визначилися з тим, чи підтримують вони українську армію (+ФОТО)  // Футбол
   20:00   Воротар "Динамо" - про кризу у київському клубі  // Футбол
   19:00   Народження нової зірки. Чи стане Ястремська першою ракеткою світу  // Теніс
   13:50   Зінченко виконав танець у стилі Майкла Джексона (ВІДЕО)  // Футбол
   13:16   НБА. Молодий українець став гравцем "Вашингтон Візардс" (+ФОТО)  // Баскетбол
   12:30   WTA Гонконг. Ястремська виграла турнір у неймовірному фіналі  // Теніс
   12:08   УХЛ. 9 тур. "Донбас", "Кременчук" та "Дніпро" здобули перемоги  // Хокей
   11:40   Наставник Чехії сказав все, що думає про збірну України  // Футбол
   11:12   Ярмоленко: Коли ми ще так чудово грали проти грандів?  // Футбол
   10:44   Новачки збірної України заспівали пісні на посвяті (ВІДЕО)  // Футбол
   10:16   Збірна України отримала солідне підсилення  // Футбол
   09:48   Грозний: Перемога над "Динамо" для мене не дуже важлива  // Футбол