Динамо - Шахтар. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Динамо - Шахтар
90+6 хв.ВСЕ. "Динамо" перемагає з мінімальним рахунком і стає лідером в турнірній таблиці, здобувши три перемоги в трьох стартових матчах. Дякуємо за увагу.
90+5 хв.Циганков грамотно підставився під Фернандо і схоже це був останній небезпечний епізод в грі для "Шахтаря".
90+3 хв.Патрік наніс потужний удар з дальньої дистанції, але м'яч просвистів поруч зі стійкою.
90+2 хв."Шахтар" перебуває в атаці за 4 хвилини до завершення гри.
90 хв.Арбітр додав 6 хвилин до завершення гри.
89 хв.Тотовицький виграв позицію в Кадара і наніс удар головою, але Бойко на місці.
88 хв.Остання заміна в "Шахтаря". Замість Коваленка вийшов Майкон.
87 хв.Кендзьора по-професорськи зіграв в двох епізодах і не дозволи гравцям "гірників" продовжити атаку.
86 хв.Пятов впевнено зіграв після подачі кутового і забрав м'яча до рук.
85 хв.Че-Че змінює Буяльського і це остання заміна в команді Хацкевича.
83 хв.Морозюк чітко грає проти Данченка в захисті. Бойко введе м'яч від воріт.
81 хв.Гармаш вирішив пробити після контри киян, але його удар був невдалим.
80 хв.Морозюк в останній момент рятує команду після прострілу Марлоса.
79 хв.Бойко класно грає на виході, вибивши шкіряного подалі від власних воріт.
78 хв.Марлос завдав небезпечного удару, м'яч йде поряд зі стінкою.
77 хв.Перша заміна в "Шахтаря". Фернандо змінив Степаненка.
75 хв.Мораес міг засмутити свою колишню команду, але не влучив в ворота після удару головою
74 хв."Шахтар" повністю захопив ініціативу і плете власні атаки біля штрафного майданчика киян.
72 хв.Все гаразд з угорцем. А тим часом Андрієвський змінив Сидорчука.
70 хв.Кадар тримається за стегно, просячи про допомогу медиків.
69 хв."Динамівці" відбиваються, але м'яч продовжує триматись в "гірників".
68 хв.Корнер для "Шахтаря".
66 хв.Понеслися "гірники". Тайсон і Коваленко створили гострий момент з яким справились оборонці киян.
65 хв.Рахунок в грі відкрито і тепер "гірникам" доведеться розкриватися і йти вперед.
64 хв.ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ. Вербіч забиває головою після помилки Пятова. 1:0
61 хв.Перша заміна в матчі. Гармаш замінив Шепелєва.
61 хв.Кутовий закінчився нічим для команди Фонсеки.
60 хв.Морозюк невдало розпорядився м'ячем і завдав вкрай не точного удару по воротах суперника.
58 хв.Патрік пробив зі штрафного, але його постріл зупинила стінка з гравців "біло-синіх".
57 хв.Буяльському не залишалось вибору крім як збивати Тайсона на підступах до штрафного майданчика і отримав жовту картку.
56 хв.Кияни набагато активніше розпочали другу половину гри.
55 хв.Степаненко грубо зіграв проти Бєсєдіна - жовта картка.
53 хв.Бєсєдін за 30 секунд наніс два удари, але жоден з них не досяг цілі.
51 хв.Циганков влучає в стінку після удару зі штрафного.
50 хв.Ісмаїлі отримує "гірчичник" за фол проти Циганкова.
49 хв.Можаровський вилучив одного з асистентів Фонсеки.
48 хв.Матч відновлено. З м'ячем перебувають "біло-сині".
47 хв.Фанати "Динамо" провели анонсований перфоманс з "туалетним папером" в знак протесту проти рішень ФФУ. В грі зупинка.
46 хв.Розпочався другий тайм.
45+3 хв.Перший тайм завершено. Перерва.
45+2 хв."Гірники" сфолили в карній зоні киян під завісу першого тайму.
45 хв.Арбітр додав 3 хвилини до першої половини гри.
44 хв."Гірники" розіграли м'яч і в підсумку його втратили.
43 хв.Бурда жорстко зіграв проти Мораеса. Штрафний для "Шахтаря".
42 хв.Бойко легко впорався з прострілом Ісмаїлі.
41 хв.Гра відновилась. "Шахтар" перебуває з м'ячем в центральній частині поля.
39 хв.Кендзьра і Ісмаїлі зіштовхнулися на другому поверсі. Бразильцю необхідна допомога лікарів.
38 хв.Кутовий "гірників" виявися не вдалим.
37 хв.Тайсон перевірив пильність Бойка несподіваним ударом з далеку. Кіпер киян відбив м'яч на кутовий.
35 хв."Шахтар" ввімкнув швидкість і непогано розіграв кілька комбінацій , які втім не призвели до небезпеки для Бойка.
33 хв.Перий кутовий на 33-ій хвилині закінчився неточним ударом Сидорчука з дальньої дистанції.
31 хв.В останні хвилини "біло-сині" взяли м'яч під власний контроль.
29 хв.Штрафний удвр від киян не приніс гостроти біля володінь Пятова.
27 хв.Хочолава збив Вербіча і отримав першу жовту картку в грі.
25 хв.Темп гри суттєво знизився в порівнянні з першою 20-и хвилинкою.
23 хв.Медики надають допомогу Хочолаві після його зіткнення з Бєсєдіним.
21 хв.Донецька команда має значну перевагу у володінні м'ячем.
18 хв.Цигаков виходив на побачення з Пятовим після супер пасу від Вербіча, але голкіпер зіграв впевнено і чисто вибив м'яч з під ніг хавбека "біло-синіх".
17 хв."Шахтар" продовжує володіти ініціативою, однак без особливого просування вперед.
15 хв.Циганков не використав хороший момент після обрізки Патріка. Його удар пішов в руки Пятову.
13 хв.Бєсєдін забіг в офсайд під час перспективного пасу Буяльського.
11 хв."Шахтар" відповідає двома ударами від Мораеса і Марлоса, які почергово були заблоковані захистом киян.
9 хв.Момент. Вербіч не влучив в ворота ударом головою після подачі зі штрафного.
7 хв.Коваленко в грубому підкаті зупинив Буяльського в центрі поля.
5 хв."Динамо" поки не вдається заволодіти м'ячем і відійти від своїх воріт.
4 хв."Гірники" продовжують контролювати м'яч.
2 хв."Шахтар" розпочав гру активніше і вже провів свою першу атаку.
1 хв.Стартовий свисток!
Привіт усім! Вітаємо на текстовій трансляції центрального матчу 3 туру УПЛ, в якому київське "Динамо" прийме донецький "Шахтар".

09:20   Президент "Спартака" прокоментував відставку Кононова  // Футбол
   09:00   Кононов у "Динамо", Тайсон в "Атлетіко", "Чорноморець" без тренера  // Футбол
   08:00   Головко: Гравці "Динамо" вирішують свої дрібні завдання  // Футбол
   06:30   Іспанський гранд хоче підписати Тайсона  // Футбол
   00:30   Андронов - про призначення Кононова в "Динамо"  // Футбол
   23:57   АПЛ. 5 тур. "Вест Хем" з Ярмоленком розписав мир з "Астон Віллою", "Ман Сіті" поступився "Норвічу"  // Футбол
   23:51   Серія A. 3 тур. "Лечче" з Шаховим обіграло "Торіно", "Аталанта" вирвала три очки  // Футбол
   23:30   Журналіст: Кононов в "Динамо"? Дурниця!  // Футбол
   22:43   РПЛ. 9 тур. "Ростов" здолав "Ахмат", "Зеніт" обіграв "Арсенал"  // Футбол
   15:41   WTA Осака. Ястремська зачохлила ракетку в першому раунді  // Теніс
   15:13   Журналіст: Суперник "Динамо" в ЛЄ справив враження дуже організованої команди.   // Футбол
   14:13   Селезньов вдало дебютував за "Бурсаспор" (ВІДЕО)  // Футбол
   13:42   Кубок Девіса. Україна поступилась Угорщині  // Теніс
   13:13   Легіонер "Динамо": Поки не можемо порозумітись з Михайличенком  // Футбол
   00:30   Тренер "Десни": Сподіваюсь, відставки Михайличенка не буде  // Футбол
   23:59   Пацієнт у комі. Що Ігор Суркіс зробив з "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   23:57   Ліга 1. 5 тур. Неймар врятував ПСЖ, "Монако" поступилось "Марселю"  // Футбол
   23:55   Прімера. 4 тур. "Реал" і "Барселона" обіграли суперників, "Севілья" - на чолі таблиці  // Футбол