Володимир Коваль

Тренер:
Ангел Червенков

Заміни:
71 хв  Тарас СтепаненкоОларенваджу Кайоде
78 хв  Фернандо ПедроАлан Патрік
84 хв  Богдан БуткоОлег Данченко
Заміни:
63 хв  Володимир КовальАндрій Шогрін
73 хв  Артем ЧорнійДенис Норенков
83 хв  Дмитро ЛеоновМикита Татарков

Онлайн трансляція

Шахтар - Чорноморець
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" здобув шосту поспіль перемогу в чемпіонаті України.
90+3 хв."Чорноморець" намагається не опускати руки, втім навали годі й чекати.
90+1 хв.Випаду "гірників" забракло останнього пасу.
90 хв.Грати залишається 3 хвилини компенсованого часу.
89 хв.Штогріну вдалось пробити, але рикошетом від захисника м'яч пішов за лицеву лінію.
86 хв.Кайоде програв другий поверх центрбеку гостей, а подача була від Тайсона.
84 хв.Данченко поміняв Бутка.
83 хв.Татарков - in, Леонов - out.
82 хв.ГООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 3:0! Таайсон головою замкнув пас Мораеса, який накрутив кількох захисників.
81 хв.Марлос втрачає м'яч в оточенні чотирьох опікунів.
79 хв.Простріл Кайоде виносить Рижук.
78 хв.Фернандо поступився місце на полі Патріку.
75 хв.Кайоде пробив у ближній кут - і знову Литовченко на висоті.
73 хв.Норенков змінив Чорнія.
72 хв.Бабенко награв на жовту грубив підкатом проти Кайоде.
71 хв.Кайоде міняє Степаненка. Для нігерійця це перша поява на полі в нинішньому сезоні.
70 хв.Савченко пробив з дуже далекої дистанції. Звісно, невдало.
68 хв.Марлос влучив у руку супернику, проте свистка немає.
67 хв.Леонов ледь не привіз ще один гол, занадто слабко повернувши м'яч Литовченку. Втім воротар таки завадив кмітливому Ісмаїлі якісно пробити.
64 хв.Тактичний фол Бутка у середині поля.
63 хв.Штогрін вийшов замість Коваля.
62 хв.АВТОГОЛ!!! "Шахтар" - 2:0! Трубочкін забиває у власні ворота після удару Фернандо в штангу. В принципі, усі автоголи незграбні, але цей особливо.
58 хв.Степаненка вислухав усне попередження від рефері. Запал старту тому вдалось збити.
57 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Мораес підхопив м'яч після невдалого прийому Степаненка й потужним ударом відкрив рахунок.
56 хв.Литовченко! Впорався він із прицільним пострілом Майкона зі штрафного під поперечку.
56 хв.І знову Фернандо вискочив на рандеву з Литовченком і не зміг його переграти.
55 хв.Удар Степаненка пройшов поруч зі стійкою.
53 хв.Дебютний кутовий для "моряків", за цим показником рахунок вирівнявся.
51 хв.Зате у Чорнія ще одне положення "поза грою".
50 хв.А Шевченко перехоплює навіс з флангу. У його ворота досі не було завдано жодного удару.
49 хв."Чорноморець" збиває темп фолами на чужій половині.
47 хв.І одразу нагода! Мораес не зміг влучити у ворота, де був лише захисник Трубочкін. Саме в нього прийшлось обидва удари.
46 хв.Другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Стійка! Це Тайсон зі стандарту вдарив точно у кут, а Литовченко трохи підкоригував політ м'яча.
43 хв.М'яч після нового прострілу бутка не знаходить адресата.
42 хв.Литовченко випереджає Фернандо при передачі від Майкона.
41 хв.Матвієнко класним підкатом перервав випад суперника.
38 хв.Гарматі Кривцова бракує точності.
36 хв.Ісмаїлі віддав уздовж воріт - Мораес був надто далеко.
35 хв.Тайсону важко справлятись з подвійною опікою. Спроби ударів заблоковано.
33 хв.Переведення Матвієнка на інший фланг йде в аут.
32 хв.Ініціатива перейшла до гостей. "Шахтар" ж, схоже, зовсім не проти.
30 хв.У відриві Марлос поцілив в захисника, а Тайсон - над поперечкою.
29 хв.На дальній стійці Фернандо відгукнувся на скидання Кривцова, але б'є у сітку із зовнішньої сторони.
27 хв.Мусолітіну не вдалось проскочити Тайсона при контратаці.
25 хв.Майкон вистрілив з дальньої дистанції - повз ціль.
24 хв.На відбій грають одесити, не даючи чемпіону розігнатись.
22 хв.Після зіткнення Фернандо з Леоновим на поле вибігли медики обох команд.
21 хв.Чорній - в офсайді.
20 хв.Усі навіси "Шахтаря" або виносять захисники, або забирає Литовченко.
18 хв.Який момент! Ісмаїлі увірвався в чужу карну зону й класно пробив - Литовченка демонструє суперреакцію. Буде кутовий.
16 хв.Майкон необережно зніс Савченка і бачить перед собою "гірчичник". Брудною виходить гра у Харкові.
15 хв.Литовчченко читає простріл Бутка.
13 хв.Гостро! Фернандо позбувся опіки, але пробив у воротаря з кількох метрів.
12 хв.Коваль порушив правила в атаці.
10 хв.Постріл Марлоса низом з-за меж штрафного став легкою здобиччю Литовченка.
9 хв.А тепер сам Мораес отримує попередження за те, що наступив лежачому супернику на стопу.
8 хв.Фернандо не вдалось зміститись з флангу в центр.
6 хв.А ось і перша жовта картка. Це Рижук не встиг за Мораесом і змушений був фолити.
4 хв.Удар Коваля прийшовся у блок.
3 хв.Матвієнко закинув уперед на Мораеса - Литовченко забирає м'яч до рук.
1 хв.Стартовий свисток!
Під краплі дощу команди виходять на поле.
Привіт усім! Запрошуємо на гру 9-го туру УПЛ між "Шахтарем" та "Чорноморцем".

19:00   Мбокані: Кар'єра була б іншою, якби перейшов у "Ліверпуль"  // Футбол
   17:54   Бразилець нарозхват. За кого б'ються "Динамо" і "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Іспанський клуб хоче взяти двох гравців "Ман Сіті", включаючи Зінченка  // Футбол
   17:14   Матч збірної України покажуть в записі  // Футбол
   16:40   Новачки збірної України чекають на дебют  // Футбол
   16:06   "Динамо" несподівано попрощалось з талановитим хавбеком  // Футбол
   15:32   Український боксер хоче стати міністром спорту  // Бокс
   14:58   Лунін дізнається рішення тренера "Леганеса" в четвер  // Футбол
   14:24   "Реал" та "Барселона" готові перехопити потенційного новобранця "Шахтаря"  // Футбол
   13:50   Шевченко не може визначитись з тактикою на матч проти турків  // Футбол
   13:16   Мілевського вигнали з клубу через п'янку в лазні  // Футбол
   12:42   Мілевський приховує деталі свого відходу  // Футбол
   12:24   Український клуб взяв участь у договірняках на Кіпрі  // Футбол
   11:40   Ребров пояснив, в чому мінус нової тактичної моделі Шевченка  // Футбол
   10:43   Луческу: Україна заслужила на вихід у вищий дивізіон  // Футбол
   10:14   НБА. Дабл-дабл Леня не врятував "Атланту" від поразки (ВІДЕО)  // Баскетбол
   09:48   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного латиноамериканця  // Футбол
   09:24   "Шахтар" і "Динамо" зацікавлені у трансфері 19-річного бразильця  // Футбол
   09:00   Повернення Девіча, новий клуб Коноплянки та інші новини минулого дня  // Футбол
   08:00   Офіційно. Бурда покинув збірну України, Шевченко викликав новачка  // Футбол
   06:30   Фанати "Вест Хема" ледь не розірвали Ярмоленка на шматки (ФОТО)  // Трибуна
   00:48   Как Хорваты отомстили испанцам в Лиге Наций  // Футбол
   00:30   Євро-2020. Стало відомо, з ким Україна уникне зустрічі у відборі  // Футбол
   22:30   Гравець "Альбасете": Я пишаюся Зозулею  // Футбол
   21:00   Карма ФФУ. Поле в Туреччині не готове прийняти гру України  // Футбол
   20:00   Колишній легіонер "Динамо" хоче працювати в Україні тренером  // Футбол
   19:00   Захисники для "Динамо". Топ-5 гравців, які влітку стануть безкоштовними  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Коноплянка потрапив до сфери інтересів "Порту"  // Футбол
   17:14   Тренер збірної України: Ракицького мусимо постійно мотивувати  // Футбол
   16:40   Бесєдін: Не поспішаю грати за "Динамо"  // Футбол
   16:06   Сабо вимагає повернути у збірну скандального гравця  // Футбол
   15:32   Бунтівника "Шахтаря" виставляють за двері з "Бенфіки"  // Футбол
   14:58   Девіч планує перейти в український клуб  // Футбол
   14:24   Менеджер Усика: Вийдемо проти Джошуа через два бої  // Бокс