Юрій Коломоєць

Тренер:
Василь Сачко

Заміни:
57 хв  П'єр-Емерік ОбамеянгМесут Озіл
57 хв  Лукас ТоррейраМатео Гендузі
70 хв  Алекс ІвобіЕміль Сміт Роу
Заміни:
70 хв  Дмитро КравченкоОлександр Скляр
75 хв  Владислав КулачНіколас Карека
78 хв  Олександр КобахідзеМихайло Сергійчук

Онлайн трансляція

Арсенал - Ворскла
90+4 хв.Завершується гра поразкою "Ворскли" із рахунком - 4:2! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+4 хв.ГОООООООООООЛ!!! 4:2! Шарпар забиває другий м'яч "ворсклян" у та ставить крапку у цьому матчі!
90 хв.+3
87 хв.Контролюють м'яч господарі, відверто дограючи матч.
83 хв.Намагаються підопічні Сачка атакувати, але різниця у класі команд занадто велика.
78 хв.Остання заміна у грі: Сергійчук замінив Кобахідзе.
77 хв.ГООООООООООООЛ!!! 4:1! Чеснаков обікрав Ліхштайнера та класно і влучно пробив у верхній ближній кут!
75 хв.Друга заміна у "Ворскли": Карека міняє Кулача.
74 хв.ГОЛ! 4:0! Озіл робить рахунок непристойним, переправляючи м'яч у порожні ворота!
70 хв.Остання заміна і в "канонірів": Сміт Роу міняє Івобі.
70 хв.Перша заміна в гостей: Скляр міняє Кравченка.
68 хв.Чеснаков неточно пробив з дальньої відстані!
65 хв.Коломоєць ледь не завдав удару після подачі Артура, але в останній момент захисники британського клубу випередили українського форварда!
62 хв."Арсенал" впевнено контролює м'яч, не даючи гравцям українського клубу перейти з м'ячем навіть на чужу половину поля.
57 хв.Подвійна заміна у "канонірів": Озіл та Гендузі міняють Обамеянга та Торрейру відповідно.
56 хв.ГОЛ! 3:0! Обамеянг робить дубль, влучно пробиваючи у кут воріт Шуста!
53 хв.Обамеянг пробив злету вище воріт після подачі з лівого флангу!
50 хв.Обамеянг небезпечно прострілив вздовж воріт Шуста, після чого Велбек, дотягуючись до м'яча у підкаті, не зумів влучити у вже порожні ворота!
48 хв.ГОЛ! 2:0! Велбек подвоює перевагу господарів, переправляючи м'яч у сітку воріт головою після гри на випередження!
47 хв.Мхітарян небезпечно пробив злету після передачі Ельнені з флангу, але, м'яч після його пострілу пролетів повз ворота!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+2 хв.Перерва!
45 хв.Шуст переводить м'яч на кутовий після класного удару Мхітаряна!
45 хв.Стійка рятує полтавчан після удару Обамеянга з-за меж штрафної!
44 хв.Могли підопічні Сачка втекти у перспективну контратаку, але поки що з останньою передачею поки що проблеми.
42 хв.Сократіс в останній момент випереджає Ребенка, який був готовий вийти на рандеву з Лено.
38 хв.Торрейра класно пробив зі штрафного, але м'яч влучає у сітку із зовнішньої сторони воріт!
32 хв.ГОЛ! 1:0! Обамеянг відкриває рахунок у матчі після швидкої контратаки "канонірів"!
28 хв.Івобі пробиває вище воріт!
27 хв."Ворскла" спробувала поконтролювати м'яч, однак організувати бодай щось схоже на атаку не вдалось.
22 хв.Ельнені ледь не пробив із вбивчої позиції по воротам Шуста, але атака господарів зупинилась через офсайд єгиптянина.
19 хв.Шарпар отримав жовту за грубий підкат.
18 хв.Лено впевнено забирає м'яч до рук після дальнього удару Ребенка.
13 хв."Арсенал" притиснув гостей до власних воріт, однак до справжньої небезпеки біля воріт Шуста поки що не доходить.
11 хв.Шуст класно зіграв на виході, прочитавши класну передачу з глибини!
9 хв.Кулач наважився на дальній удар злету, але пробив вище воріт!
5 хв.Спокійно розпочали обидві команди. Поки що без моментів проходить матч.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! До вашої уваги текстова трансляція матчу першого туру групового етапу Ліги Європи, в якому лондонський "Арсенал" приймає полтавську "Ворсклу"!

Результати онлайн
Вівторок, 20/11/2018
Час Турнір Господарі Гості
19:30 Товариський матч Туреччина 0:0 Україна

00:30   Шевченко: "Похрестили" молодь  // Футбол
   10:14   УХЛ. 18 тур. "Донбас" закинув 11 шайб "Вовкам"  // Хокей
   09:48   Клуби АПЛ пропонують 28 млн євро за нападника, який міг опинитись в "Динамо"  // Футбол
   09:24   "Шахтар" заманив ще одного гравця "Динамо"  // Футбол
   09:00   "Динамо" покинув хавбек, три легіонери на олівці "Шахтаря" та інші новини дня  // Футбол
   19:00   Мбокані: Кар'єра була б іншою, якби перейшов у "Ліверпуль"  // Футбол
   17:54   Бразилець нарозхват. За кого б'ються "Динамо" і "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Іспанський клуб хоче взяти двох гравців "Ман Сіті", включаючи Зінченка  // Футбол
   17:14   Матч збірної України покажуть в записі  // Футбол
   16:40   Новачки збірної України чекають на дебют  // Футбол
   16:06   "Динамо" несподівано попрощалось з талановитим хавбеком  // Футбол
   15:32   Український боксер хоче стати міністром спорту  // Бокс
   14:58   Лунін дізнається рішення тренера "Леганеса" в четвер  // Футбол
   14:24   "Реал" та "Барселона" готові перехопити потенційного новобранця "Шахтаря"  // Футбол
   13:50   Шевченко не може визначитись з тактикою на матч проти турків  // Футбол
   13:16   Мілевського вигнали з клубу через п'янку в лазні  // Футбол
   12:42   Мілевський приховує деталі свого відходу  // Футбол
   12:24   Український клуб взяв участь у договірняках на Кіпрі  // Футбол
   11:40   Ребров пояснив, в чому мінус нової тактичної моделі Шевченка  // Футбол
   10:43   Луческу: Україна заслужила на вихід у вищий дивізіон  // Футбол
   10:14   НБА. Дабл-дабл Леня не врятував "Атланту" від поразки (ВІДЕО)  // Баскетбол
   09:48   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного латиноамериканця  // Футбол
   09:24   "Шахтар" і "Динамо" зацікавлені у трансфері 19-річного бразильця  // Футбол
   09:00   Повернення Девіча, новий клуб Коноплянки та інші новини минулого дня  // Футбол
   08:00   Офіційно. Бурда покинув збірну України, Шевченко викликав новачка  // Футбол
   06:30   Фанати "Вест Хема" ледь не розірвали Ярмоленка на шматки (ФОТО)  // Трибуна
   00:48   Как Хорваты отомстили испанцам в Лиге Наций  // Футбол
   00:30   Євро-2020. Стало відомо, з ким Україна уникне зустрічі у відборі  // Футбол
   22:30   Гравець "Альбасете": Я пишаюся Зозулею  // Футбол
   21:00   Карма ФФУ. Поле в Туреччині не готове прийняти гру України  // Футбол
   20:00   Колишній легіонер "Динамо" хоче працювати в Україні тренером  // Футбол
   19:00   Захисники для "Динамо". Топ-5 гравців, які влітку стануть безкоштовними  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Коноплянка потрапив до сфери інтересів "Порту"  // Футбол