Ворскла - Шахтар. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Ворскла - Шахтар
90+3 хв.І ВСЕ! "Шахтар" спокійно переміг "Ворсклу" на її полі та продовжує лідирувати в турнірній таблиці УПЛ.
90+2 хв.Дентінью чисто символічно поміняв Тайсона.
90+1 хв.Сергійчук з-під опонента б'є неточно.
90 хв.До другого тайму компенсовано 2 хвилини.
88 хв.А Кайоде гратиме замість невдахи Мораеса.
87 хв.Шарпар поступився місцем на полі Мисику.
86 хв.Прохід Артура вчасно зупинили захисники.
83 хв.А цього разу Шуст вийшов з воріт й коліном парирував удар Коваленка.
82 хв.Мораес розібрався з Даллку, а от Шуста знову переграти не вдалось.
80 хв.Тим часом Болбат міняє Веллінгтона Нема.
79 хв.Підопічні Сачка продовжують шукати свій шанс попереду.
76 хв.Закидання Артура на Сергійчука завершилось нічим. Свійжий гравець просто послизнувся на газоні.
74 хв.Сергійчук виходить замість Сапая.
72 хв.Ще раз "Шахтар" міг робити рахунок розгромним, але Коваленко невдало пробив з пасу Мораеса. Воротар вже був фактично відіграний.
71 хв.НЕМАЄ ГОЛУ! Мораес пробив низом у лівий від себе кут, а Шуст виручив.
70 хв.Пенальті! Це Сапай збив Ісмаїлі, який увірвався у штрафний і класно підставився.
68 хв.Майкон до забитого м'яча додає попередження.
67 хв.Жовта картка Скляру за фол у центрі поля.
66 хв.Який шанс! Це Пердута перехопив м'яч у захисників суперника та одразу вдарив - поруч зі стійкою.
64 хв.Пердута метрів з 30-ти розряджає гармату - Пятов на висоті.
62 хв.Чижов спробував відібрати круглого у Пятова, але вчасно одумався.
59 хв.Дальній постріл Саківа також нейтралізовано.
58 хв.Коломоєць бив головою впритул, але Пятов рятує знову і знову.
56 хв.Мораес втратив м'яч у карній зоні, а могло бути небезпечно.
53 хв.Коваленко вдарив з непоганої позиції, а потім впав - пенальті немає. У сам удар після пасу Тайсона пройшов повз ціль.
50 хв.Пятов перехопив подачу Сапая на Артура.
48 хв.Гравці "Ворскли" не поспішають уперед, усвідомлюючи всі ризики.
46 хв.Саків змінив Ребенка.
46 хв.Другий тайм!
45 хв.Перерва.
44 хв.З Пердутою Ісмаїлі також грає надійно.
41 хв.ГООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:2! Майкон зі штрафного перекинув стінку й подвоїв рахунок. Здається, у "гірників" з'явився штатний виконавець стандартів.
39 хв.Пройти Ісмаїлі Сапаю не вдалось.
37 хв.Зустрічні атаки завершились без ударів по воротах.
34 хв.Центрбеки "Шахтаря" виносять м'яч подалі після рідкісних навісів у штрафний.
31 хв.Важко господарям комбінувати навіть біля центральної лінії.
29 хв.Шуст зреагував на рикошет після прострілу Ісмаїлі з флангу. Автоголом ледь не відзначився Скляр.
26 хв.Патрік загальмував перспективний випад.
24 хв.А це вже справді гостро! Габелок мав шанс зрівняти рахунок, але його удар під дальню стійку Пятов відбиває. Помилились тут Хочолава і Матвієнко.
22 хв.Подача Ребенка йде в руки голкіперу. Не все так погано.
21 хв.І все одно картина на полі залишається незмінною.
19 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:1! Нем скористався прихованою передачею Тайсона на усі 100. Шуст вчасно вийшов, втім запобігти взяттю воріт не зміг.
17 хв.Коваленка зупинили завдяки подвійній опіці.
15 хв.Усе важче "Ворсклі" витримувати натиск суперника, 75% на 25% за процентом володіння.
12 хв.Момент! Тайсон зі стандарту потужно зарядив по центру воріт, тож Шуст відбивав перед собою. Добре, що захисник страхує.
10 хв.Фол Пердути не пройшов повз увагу арбітра.
8 хв.Матвієнко дали вдарити з кількох метрів - Шуст і тут зреагував.
7 хв.Вкотре загострює Ісмаїлі. Відгукнувся на дальній пас та знайшов можливість для пострілу, але воротар переводить на кутовий.
6 хв.Полтавцям доводиться просто відбиватись. Гра з "Карабахом" нічого не навчила?
4 хв.Є перший удар! Це Коваленко пробив зльоту після скидання грудьми від Ісмаїлі - Шуст на місці.
3 хв.Гості взяли м'яч свій контроль, що нікого не дивує.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! Запрошуємо на заключний матч 15-го туру чемпіонату України між "Ворсклою" та "Шахтарем".

09:00   "Динамо" віддає іноземця, дивний трансфер Луніна  // Футбол
   08:00   Італійський скаут: Два клуби Серії А дадуть за Циганкова 20 млн євро  // Футбол
   07:00   Ліга націй. Словаччина - Україна. Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   Ракицькому в науку. Як воротар "Вест Хема" став українцем (ВІДЕО)  // Футбол
   00:30   Маркевич сказав все, що думає про збірну України  // Футбол
   22:30   Коноплянка вирішив змінити професію (+ФОТО)  // Футбол
   21:00   Фанати "Ман Сіті": Зінченко, твій вихід!  // Футбол
   20:00   Гравець збірної України хоче працювати на весіллях  // Футбол
   19:00   На перспективу. Чому "Динамо" все одно треба міняти тренера  // Блоги та авторські матеріали
   14:24   Хірн: Поєдинок Усик - Джошуа буде битвою монстрів  // Бокс
   13:50   УЄФА внесла трьох українців у рейтинг топ-100 Ліги Європи (+ФОТО)  // Футбол
   13:16   Кубок Європи FIBA. "Дніпро" та "Черкаські Мавпи" зазнали розгромів  // Баскетбол
   12:42   Словацький фанат: Україні не місце в групі А Ліги націй  // Футбол
   12:08   УХЛ. "Кременчук" та "Білий Барс" перемогли суперників  // Хокей
   11:40   Стало відомо, хто в "Ман Сіті" є найбільшим фанатом Усика  // Бокс
   11:12   Забутий легіонер "Динамо" планує трансфер у "Бока Хуніорс"  // Футбол
   10:44   Словенці звинувачують Вербіча в надмірній любові до "Динамо"  // Футбол
   10:16   Визначився новий клуб Андрія Луніна  // Футбол
   09:47   Легіонер "Динамо" забив гол у ворота Іспанії (ВІДЕО)  // Трибуна