Володимир Коваль, 82 хв

Тренер:
Ангел Червенков

Заміни:
46 хв  Сідклей Артем Бєсєдін
80 хв  Микола ШапаренкоСергій Сидорчук
Міккель Дуелунд
Заміни:
80 хв  Іван ТрубочкінМикита Татарков
90 хв  Микола МусолітінВладислав Хамелюк

Онлайн трансляція

Динамо - Чорноморець
90+3 хв.Завершується матч перемогою "Динамо" над "Чорноморцем"! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+2 хв.Циганков не дотягується до м'яча після класного прострілу Дуелунда!
90 хв.+3
87 хв.Жовта для Циганкова!
86 хв.Небезпечно було зараз у карному майданчику "моряків", але все завершилось тим, що захисники вибили м'яч подалі!
84 хв.Коваль небезепечно пробиває повз ворота! Бойко контролює ситуацію біля власних воріт!
82 хв.Шабанов і Коваль встигли отримати по жовтій!
80 хв.По заміні провели обидві команди. У "Динамо" Дуелунд замінив Шапаренка; у "Чорноморця": Татарков - Трубочкіна.
80 хв.Мусолітін отримує жовту за симуляцію.
78 хв.Жовта для Сидорчука!
74 хв.Чорній пробиває по воротам Бойка, але м'яч летить повз ворота!
72 хв.По жовтій картці встигли заробити обидві команди. У киян "гірчичник" побачив перед собою Бєсєдін, у гостей - Семенів.
70 хв."Динамо" марнує стовідсотковий момент після швидкої контратаки, яка завершилась героїчним підкатом Трубочкіна, який зняв м'яч з ноги у Циганкова, якому залишалось влучити у порожні ворота!
67 хв.Гості подекуди перспективно втікають у контратаки, але створити щось біля воріт Бойка їм не вдається.
63 хв.Чорній небезпечно пробивав, але його удар заблокував Миколенко!
62 хв.Кожухар надійно грає після удару Вербіча!
61 хв.Друга заміна в киян: Сидорчук замінив Че Че.
61 хв.ГОООООООООЛ!!! 2:0! Бєсєдін подвоєю перевагу "біло-синіх" з позначки!
60 хв.Пенальті! Грачов рукою зупиняє удар Циганкова!
58 хв.Кожухар надійно грає після зрізки від свого ж захисника!
56 хв."Динамо" впевнено контролює м'яч, але попереду поки що нічого в другому таймі не виходить.
52 хв.Норенков зриває небезпечну атаку господарів, за що арбітр карає його жовтою карткою!
47 хв.Чорній небезпечно пробиває! М'яч, рикошетом від Шабанова, пролітає поруч зі стійкою!
46 хв.Розпочався другий тайм!
46 хв.Кияни провели заміну в перерві: Бєсєдін замінив Сідклея.
45+1 хв.Перерва!
45 хв.+1
43 хв.Бойко ледь не привіз, відпустивши м'яч задалеко в елементарній ситуації, але, на щастя для киян, все завершилось добре!
39 хв.Циганков невдало подає з перспективного штрафного!
34 хв.Рижук ледь не зрізає м'яч у власні ворота після подачі Циганкова зі штрафного!
31 хв.Неточно пробиває Семенів з-за меж штрафного майданчика після передачі Норенкова!
29 хв.Кожухар забирає м'яч до рук після рикошету від захисника під час прострілу Миколенка!
26 хв.Шабанов пробиває вище воріт з-за меж штрафної!
24 хв.Два поспіль кутових біля воріт "Чорноморця" нічим гострим не запам'ятались.
21 хв.ГОООООООООООООЛ!!! 2:1! Циганков реалізовує одинадцятиметровий!
20 хв.Пенальті! Трубочкін збиває Шапаренка у карному майданчику!
17 хв.Чорній накрутив Кендзьора, після чого подав у штрафну, де на його передачу ніхто з партнерів не відгукнувся!
12 хв.Підстраховують захисники Бойка, який не впевнено зіграв, відбивши м'яч перед собою після удару Коваля!
11 хв.Намагаються кияни створити щось гостре біля воріт "моряків", але поки що до небезпеки не доходить.
6 хв."Динамо" активніше розпочинає матч та вже навіть встигло заробити два кутових, які, щоправда, успіхом не увінчались.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію заключного матчу 17-го туру УПЛ!

Результати онлайн
Понеділок, 19/08/2019
Час Турнір Господарі Гості
20:00 РПЛ Спартак 2:1 ЦСКА
22:00 АПЛ Вулверхемптон 1:1 МЮ

00:30   "Карпати" продають легіонера за 3,5 млн євро  // Футбол
   23:30   Суркіс назвав трьох талантів, яких "Динамо" точно не продасть  // Футбол
   22:30   "Динамо" зробило командне фото на сезон без Попова (ФОТО)  // Футбол
   21:00   Офіційно. Легенда "Металіста" працюватиме на "Бенфіку"  // Футбол
   20:00   Суркіс поставив важке завдання наставнику "Динамо"  // Футбол
   19:00   Хибний крок. Чому Яремчуку не варто йти в "Галатасарай"  // Блоги та авторські матеріали
   09:48   Екс-легіонер "Динамо" висловив бажання очолити киян  // Футбол
   09:20   Стало відомо, хто покаже матч Ліги Європи "Еспаньйол" - "Зоря"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" відпустив двох українців, "Динамо" віддає легіонера, нові клуби Русина та Коноплянки  // Футбол
   08:00   УПЛ насильно поставила матч "Динамо" на незручний час  // Футбол
   06:30   Офіційно. "Шахтар" віддав свого форварда іншому клубу УПЛ  // Футбол
   00:30   Франков розгромив медичну службу "Динамо"  // Футбол
   23:49   Кубок України. "Таврія" та "Верес" йдуть далі, виліт "Гірника"  // Футбол
   23:30   Легіонер "Динамо": Мені потрібна операція, я поза грою  // Футбол
   22:30   "Борнмут" давав 8 млн євро за гравця збірної України  // Футбол
   21:00   Офіційно. Марко Девіч знайшов собі новий клуб (+ФОТО)  // Футбол
   20:00   Українець оформив дубль у чемпіонаті Вірменії (ВІДЕО)  // Футбол
   19:00   Паралельна реальність. Де перебуває власник "Динамо" Ігор Суркіс  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Хавбек "Динамо" просить відпустити його на інший континент  // Футбол
   17:14   На Русина поклав око середняк Прімери  // Футбол
   16:40   Офіційно. Компанія Порошенка стала спонсором "Карпат"  // Футбол
   16:06   Наставник "Вест Хема" сказав все, що думає про Ярмоленка  // Футбол
   15:32   В Україні з'явився новий спортивний канал  // Бокс
   14:58   Наставник "Бешикташа" вимагає підписати Коноплянку  // Футбол
   14:24   Офіційно. Хавбек "Шахтаря" вилетів з гри до кінця року  // Футбол