Володимир Коваль

Тренер:
Ангел Червенков

Заміни:
46 хв  Сідклей Артем Бєсєдін
61 хв  Че ЧеСергій Сидорчук
80 хв  Микола ШапаренкоМіккель Дуелунд
Заміни:
80 хв  Іван ТрубочкінМикита Татарков
90 хв  Микола МусолітінВладислав Хамелюк

Онлайн трансляція

Динамо - Чорноморець
90+3 хв.Завершується матч перемогою "Динамо" над "Чорноморцем"! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+2 хв.Циганков не дотягується до м'яча після класного прострілу Дуелунда!
90 хв.+3
87 хв.Жовта для Циганкова!
86 хв.Небезпечно було зараз у карному майданчику "моряків", але все завершилось тим, що захисники вибили м'яч подалі!
84 хв.Коваль небезепечно пробиває повз ворота! Бойко контролює ситуацію біля власних воріт!
82 хв.Шабанов і Коваль встигли отримати по жовтій!
80 хв.По заміні провели обидві команди. У "Динамо" Дуелунд замінив Шапаренка; у "Чорноморця": Татарков - Трубочкіна.
80 хв.Мусолітін отримує жовту за симуляцію.
78 хв.Жовта для Сидорчука!
74 хв.Чорній пробиває по воротам Бойка, але м'яч летить повз ворота!
72 хв.По жовтій картці встигли заробити обидві команди. У киян "гірчичник" побачив перед собою Бєсєдін, у гостей - Семенів.
70 хв."Динамо" марнує стовідсотковий момент після швидкої контратаки, яка завершилась героїчним підкатом Трубочкіна, який зняв м'яч з ноги у Циганкова, якому залишалось влучити у порожні ворота!
67 хв.Гості подекуди перспективно втікають у контратаки, але створити щось біля воріт Бойка їм не вдається.
63 хв.Чорній небезпечно пробивав, але його удар заблокував Миколенко!
62 хв.Кожухар надійно грає після удару Вербіча!
61 хв.Друга заміна в киян: Сидорчук замінив Че Че.
61 хв.ГОООООООООЛ!!! 2:0! Бєсєдін подвоєю перевагу "біло-синіх" з позначки!
60 хв.Пенальті! Грачов рукою зупиняє удар Циганкова!
58 хв.Кожухар надійно грає після зрізки від свого ж захисника!
56 хв."Динамо" впевнено контролює м'яч, але попереду поки що нічого в другому таймі не виходить.
52 хв.Норенков зриває небезпечну атаку господарів, за що арбітр карає його жовтою карткою!
47 хв.Чорній небезпечно пробиває! М'яч, рикошетом від Шабанова, пролітає поруч зі стійкою!
46 хв.Розпочався другий тайм!
46 хв.Кияни провели заміну в перерві: Бєсєдін замінив Сідклея.
45+1 хв.Перерва!
45 хв.+1
43 хв.Бойко ледь не привіз, відпустивши м'яч задалеко в елементарній ситуації, але, на щастя для киян, все завершилось добре!
39 хв.Циганков невдало подає з перспективного штрафного!
34 хв.Рижук ледь не зрізає м'яч у власні ворота після подачі Циганкова зі штрафного!
31 хв.Неточно пробиває Семенів з-за меж штрафного майданчика після передачі Норенкова!
29 хв.Кожухар забирає м'яч до рук після рикошету від захисника під час прострілу Миколенка!
26 хв.Шабанов пробиває вище воріт з-за меж штрафної!
24 хв.Два поспіль кутових біля воріт "Чорноморця" нічим гострим не запам'ятались.
21 хв.ГОООООООООООООЛ!!! 2:1! Циганков реалізовує одинадцятиметровий!
20 хв.Пенальті! Трубочкін збиває Шапаренка у карному майданчику!
17 хв.Чорній накрутив Кендзьора, після чого подав у штрафну, де на його передачу ніхто з партнерів не відгукнувся!
12 хв.Підстраховують захисники Бойка, який не впевнено зіграв, відбивши м'яч перед собою після удару Коваля!
11 хв.Намагаються кияни створити щось гостре біля воріт "моряків", але поки що до небезпеки не доходить.
6 хв."Динамо" активніше розпочинає матч та вже навіть встигло заробити два кутових, які, щоправда, успіхом не увінчались.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію заключного матчу 17-го туру УПЛ!

14:25   Люксембург подасть протест на Україну в УЄФА  // Футбол
   13:50   Екс-гравець збірної України запропонував натуралізавати люксембурзького гравця  // Футбол
   13:16   Коноплянка попросив не критикувати збірну  // Футбол
   12:42   Шевченко пояснив зворотню заміну в матчі з Люксембургом  // Футбол
   12:18   Україна уникне позбавлення очок у відборі Євро-2020  // Футбол
   11:40   Мораес: Слава Україні  // Футбол
   11:12   Україні зарахують дві технічні поразки через натуралізацію Мораеса  // Футбол
   10:41   МакГрегор шокував заявою стосовно свого майбутнього  // Бокс
   10:14   Венглинський засудив натуралізацію бразильців збірної України  // Футбол
   09:48   За грою збірної України спостерігали скаути клубів АПЛ та Бундесліги  // Футбол
   09:24   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного захисника  // Футбол
   09:00   "Динамо" підписує бразильця, Лунін та Шахов змінюють клуби  // Футбол
   08:00   Шевченко: Ми втратили контроль над грою  // Футбол
   06:00   Дуелунд: Слухаю тактичні заняття без перекладача  // Футбол
   00:48   Чемпіонська перемога. Чому результат України в Люксембурзі - це дуже круто  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Циганков: Везе сильнішим  // Футбол
   23:40   Відбір Євро-2020. Україна вирвала перемогу в Люксембурга  // Футбол
   23:39   Відбір Євро-2020. Сербія зіграла внічию з Португалією, розгромні перемоги Франції та Англії  // Футбол
   22:30   Зінченко розповів про зриви Гвардіоли  // Футбол
   21:45   Відбір Євро-2020. Люксембург - Україна. ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   "Рома" підпише екс-захисника "Динамо"  // Футбол
   20:00   Шахов відмовився продовжувати контракт з ПАОК  // Футбол
   19:00   Новачок "Зорі": Грати в Східній Європі - хороший початок  // Футбол
   17:48   "Реал" може повернути Луніна  // Футбол
   17:14   "Динамо" та "Сан-Паулу" заморозили переговори щодо трансферу Че Че  // Футбол
   16:40   Усику досі не узгодили суперника та планують перенести бій  // Бокс
   16:06   "Динамо" запросило на перегляд молодого бразильця (+ФОТО)  // Футбол
   15:32   Двійника Безуса помилково придбали в інший клуб  // Футбол
   14:58   Журавльов анонсує розповісти про договірняки "Маріуполя"  // Футбол
   14:24   Рейтинг WTA: Світоліна покидає топ-5  // Теніс
   13:57   Відбір Євро-2019 (U-17). Україна перемогла на виїзді однолітків з Косово  // Футбол
   13:16   В збірній України відбулись дві заміни напередодні матчу з Люксембургом  // Футбол
   12:42   Легіонер "Динамо" не спілкується з головним тренером  // Футбол
   12:18   Французький клуб провалив трансфер українця  // Футбол
   11:41   Кадар сказав все, що думає про зраду Мораеса  // Футбол
   10:40   УХЛ. "Дніпро" зрівняв рахунок у серії, здобувши вольову перемогу над "Кременчуком"  // Хокей
   10:14   Наставник португальців ще раз похвалив збірну України  // Футбол
   09:48   Шевченко розповів, як обиратиме склад на гру проти Люксембурга  // Футбол
   09:24   Збірна України втратила ще одного футболіста  // Футбол
   09:00   З "Динамо" тікає легіонер, новий контракт Срни та інші новини дня  // Футбол