Кароліс Лаукжеміс

Тренер:
Вальдас Урбонас

Заміни:
59 хв  МарлосЄвген Коноплянка
65 хв  Андрій ЯрмоленкоВіктор Циганков
73 хв  Тарас СтепаненкоСергій Сидорчук
Заміни:
62 хв  Вітаутас АндрішкявичюсДомантас Шимкус
73 хв  Паулюс ГолубіцкасЮстас Ласіцкас
77 хв  Кароліс ЛаукжемісДейвідас Матулявічус

Онлайн трансляція

Україна - Литва
90+4 хв.І ВСЕ! Україна вдома перемогла Литву та фактично забезпечила собі участь у чемпіонаті Європи 2020 року.
90+2 хв.Соболь після успішного фінту Зідана в штрафному суперника змушений фолити.
90+1 хв.Грати залишається 3 хвилини компенсованого часу.
90 хв.Новіковас не зміг перехитрити Пятова ударом за комірець.
90 хв.Міколюнас виніс м'яч після навісу Коноплянки, а Циганков вже був готовий замикати дальню стійку.
89 хв.Саме час для знаменитої кричалки, яка заробилась саме на цій арені.
87 хв.Коноплянка! Пройшов майже до воротарського, але не влучає у ворота.
86 хв.Малиновський діагоналлю знайшов Циганкова на фланзі, а Зінченко з пасу останнього пробиває в захисника.
84 хв.Циганков не зміг витиснути максимум з контрвипаду команди.
83 хв.Вербіцкас скористався помилкою Соболя і завдав удару - Пятов на місці.
82 хв.Коноплянка фолить одразу після втрати.
81 хв.Ласіцкас зберіг м'яч у грі, але Зінченку та Сидорчуку йому нічого протиставити.
80 хв.Дальній удар Новіковаса йде на кутовий.
79 хв.Як так?! Зінченко хибить після класного прострілу низом від Соболя. До воріт було метрів 10.
77 хв.Дейвідас Матулявічус гратиме на полі замість травмованого Лаукжеміса.
75 хв.Циганков порушив правила при відборі м'яча.
74 хв.Зінченку не дали пробити з 15 метрів.
73 хв.Ласіцкас змінив Голубіцкаса, а Сидорчук - Степаненка.
72 хв.Кривцов хоч і впав, але позбавляє м'яча Лаукжеміса в нашому штрафному.
70 хв.Обіграш Болбата з Коноплянкою завершився слабким ударом Циганкова.
69 хв.Циганков сфолив після винесеної подачі Малиновського зі стандарту.
67 хв.Відкидання Мораеса, як і простріл Болбата вийшли неточними. В обох випадках адресатом був Зінченко.
65 хв.Саме Ярмоленка під оплески трибун міняє його наступник в "Динамо" Циганков.
64 хв.Мораес неточно зарядив по воротах здалеку, хоча Ярмоленко відкривався у штрафному.
63 хв.Фолять на Коноплянці.
62 хв.Так, Шимкус вийшов замість Андрюшкевічюса.
61 хв.Андрюшкевічюс покинув поле, тримаючись за задню поверхню стегна. Схоже, буде заміна.
59 хв.Коноплянка змінює Марлоса.
58 хв.ГОООООООООООЛЛЛ!!! Україна - 2:0! Малиновський гарматою зловив Черняускаса на протиході. Саме Руслан сьогодні робить різницю.
57 хв.Жулпа бачить перед собою жовте світло після фолу на Ярмоленку.
55 хв.Степаненко змушений був підчищати свій ж неточний пас. Накладка проти Новіковаса і заслужене попередження.
54 хв.Новіковас грубо збиває Болбата під час контратаки України, за що отримує жовту.
53 хв.Ярмоленко неточно закинув уперед на Марлоса.
51 хв.Міколюнас ліктем нейтралізував простріл Соболя в штрафний - арбітр мовчить.
49 хв.Фол Мораеса у нападі.
48 хв.Наша команда швидко повертає собі володіння після кожної з втрат.
46 хв.Матвієнко обрізався при винесенні м'яча, втім литовці не змогли нічого з нічого витиснути з цього подарунку.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45+1 хв.До першого тайму додано хвилину.
45 хв.Лаукжеміс був збитий та сам сфолив.
43 хв.Мораес поборовся проти захисника і наступив йому на ногу.
41 хв.Ярмоленко відгукнувся на подачу Марлоса зі стандарту, втім далі підсів під Голубіцкаса.
40 хв.Степаненко змусив опонента порушити правила на собі.
39 хв.Класний простріл Ярмоленка не досягає цілі.
38 хв.Ярмоленко зумів пробити головою, перебуваючи спиною до воріт. Офсайд та й до голу було далеко.
37 хв.Соболь виборює право на кутовий.
35 хв.Дальній постріл Малиновського став легкою здобиччю для Черняускаса.
33 хв.Поперечка! Ярмоленко на замаху прибрав Андрішкявічюса і був дуже близьким до голу.
32 хв.Корнер від Міколюнаса до гостроти не призвів.
31 хв.Литовці поки насолоджуються контролем м'яча. Триватиме це недовго…
29 хв.ГООООООООООЛЛЛ!!! Україна - 1:0! Малиновський зіграв у стінку з Мораесом й ударом в дотик переграв голкіпера. Виймайте!
28 хв.Болбат поспішив із передачею на Ярмоленка - Шевченко просить усіх заспокоїтись.
26 хв.Небезпечно! Це Ярмоленко пробив низом поруч зі стійкою після заблокованого удару Мораеса.
25 хв.Марлос, а потім Болбат припускаються прикрих втрат в атаці.
24 хв.Лаукжеміс допоміг обороні, позбавивши м'яча Ярмоленка.
23 хв.Ярмоленко пасує з кута штрафного в нікуди.
21 хв.Черняускас перехопив черговий простріл від Соболя.
19 хв.Винесли "синьо-жовті" кручену подачу.
18 хв.Матвієнко надійно зіграв із Лаукжемісом біля лицевої лінії. Буде кутовий для гостей.
17 хв.Навіс Соболя не знайшов адресата.
16 хв.Ярмола таки втрачає м'яч при вході в карну зону.
14 хв.Степаненко грамотно фолить у центрі поля.
13 хв.Ярмоленко пасом п'ятою відрізав трьох суперників, але простріл Болбата заблоковано.
12 хв.Зінченко погано пробив після тонкої скидки Марлоса у штрафному.
10 хв.Малиновському вдруге за кілька хвилин дісталось по голові.
9 хв.Міколюнас знову завантажує м'яч у карну зону - Пятов на місці.
8 хв.Який шанс! Степаненко не зміг замкнути подачу з кутового на дальній стійці. Поруч із Тарасом не було нікого.
7 хв.Швидкий випад України завершився неточним пасом у дотик Ярмоленка на Мораеса.
6 хв.Із прострілом Міколюнаса господарі впорались.
5 хв.Марлос пробив з-за меж штрафного вище цілі.
3 хв.Гостро! Соболь навісив з флангу точно на голову Мораесу, втім той б'є над поперечкою. Перший момент.
2 хв.Наша команда контролює м'яч на чужій половині, а пас Марлоса уперед не проходить.
1 хв.Стартовий свисток!
Команди вже на полі заповненого стадіону "Металіст", лунають національні гімни.
Доброго вечора усім! Запрошуємо до Харкова на гру збірної України проти Литви у кваліфікації Євро-2020.

22:00 Прімера Бетіс 1:2 Севілья

00:30   Захисник збірної Естонії: Україна зараз на підйомі, буде важко  // Футбол
   23:30   Збірна України ризикує втратити основного гравця  // Футбол
   21:00   Експерт назвав причину поразки "Динамо" від "Шахтаря"  // Футбол
   20:00   Екс-гравець "Шахтаря": Рано казати, що "Динамо" не стане чемпіоном  // Футбол
   19:00   Світовий розголос. Чим обернеться расизм у грі "Шахтар" - "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Алієв та Мілевський посміялися з Блохіна у Києві (ФОТО)  // Футбол
   17:14   "Порту" хоче забрати в "Шахтаря" молодого бразильця  // Футбол
   16:40   Матч "Динамо" потрапив у топ-20 поєдинків в історії Ліги чемпіонів (+ВІДЕО)  // Футбол
   09:20   Соболь: Після "Брюгге" є шанс піти у топ-чемпіонат  // Футбол
   09:00   Красніков розповів правду про "Динамо", зірване 5-кратне підсилення "Дніпра-1"  // Футбол
   08:00   Миколенко: На нас дивиться вся Україна  // Футбол
   06:30   Усик наближається до бою з Чісорою  // Бокс
   00:30   Степаненко: Не хочу псувати стосунки з гравцями "Динамо" перед Євро  // Футбол
   23:30   Експерт: Гравцям "Динамо" і "Шахтаря" бракувало майстерності в завершальні стадії   // Футбол
   22:30   Новачок УПЛ планував солідне підсилення  // Футбол
   20:10   Шансы на титул у "Динамо" тают на глазах  // Футбол
   20:00   Хавбек "Динамо" сходив у монастир (ФОТО)  // Футбол
   19:00   Гравець "Шахтаря" назвав фанів "Динамо" людьми з кам'яного віку  // Футбол
   17:44   Екс-гравець "Дніпра" засудив дії Тайсона по відношенні до фанів "Динамо"   // Футбол
   17:32   Ярмоленко, Малиновський, Зінченко, Лунін, Шахов. На що награли наші у Європі  // Блоги та авторські матеріали
   17:13   Віце-президент "Динамо": Відставка? Це повна нісенітниця  // Футбол
   16:43   Франков - про расистський скандал в грі "Шахтар" - "Динамо"  // Футбол
   16:38   Что светит "Шахтеру" в Лиге чемпионов  // Футбол
   16:13   Українець штампує голи в чемпіонаті Данії (ВІДЕО)  // Футбол
   15:12   Малиновський підвів "Аталанту" в грі Серії А (ВІДЕО)  // Футбол
   14:12   Суперліга. "Дніпро" вдома здолав "Хімік", "Одеса" розібралась з "Соколами"  // Баскетбол
   13:43   Збірна України з хокею програла латишам в фіналі товариського турніру  // Хокей
   13:12   Мораес - про травму отриману в грі з "Динамо"  // Футбол
   12:42   Експерт: Сидорчук заохочує поведінку фанів "Динамо"  // Футбол