Жуніор Мораес

Тренер:
Луїш Каштру

Заміни:
60 хв  Віктор ЦиганковБеньямін Вербіч
65 хв  Сергій СидорчукОлександр Андрієвський
70 хв  Володимир ШепелєвФран Соль
Заміни:
78 хв  Сергій БолбатДавид Хочолава
81 хв  Жуніор МораесГуставо Бланко-Лещук
90 хв  МарлосДентінью

Онлайн трансляція

Динамо - Шахтар
90+6 хв.І ВСЕ! "Шахтар" обіграв "Динамо" на його полі у принциповому протистоянні. Тепер команда Луїша Каштру одноосібно очолює турнірну таблицю УПЛ.
90+5 хв.Бойко залишає свої ворота і йде на подачу стандарту - у "динамівців" нічого не вийшло.
90+4 хв.Оце так шанс! "Гірники" організували випад 3 в 1, Тайсон віддав на вільного Бланко-Лещука, а той продовжив на Дентінью. Втім бразилець неймовірним чином хибить.
90+2 хв.Дентінью змінив Марлоса.
90 хв.Грати залишається 5 хвилин компенсованого часу.
87 хв.Боковий підіймає прапорець - де Пена опинився за лінією останнього захисника.
85 хв.Із кутового "помаранчево-чорні" нічого не витиснули.
84 хв.Момент! Бланко-Лещук сам перехопив м'яч, вбіг у штрафний і вдарив з гострого кута - Бойко рятує киян.
82 хв.Де Пена хибить зі своєю спробою.
81 хв.На місці травмованого Мораеса гратиме Бланко-Лещук.
79 хв.Жовта Патріку, який грубо зніс Вербіча.
78 хв.Центрбек Хочолава змінив Болбата. На правий фланг оборони перемістився Матвієнко.
74 хв.Положення "поза грою" в Соломона.
72 хв.Андрієвський і собі заробив "попередження". Дісталось саме Мораесу, якому потрібна допомога медиків.
71 хв."Гірчичник" Мораесу за фол на де Пені.
70 хв.Соль змінив Шепелєва.
68 хв.Андрієвський міг зрівнювати рахунок, але м'яч після його удару рикошетом пішов вище.
67 хв.Патрік наважився на удар з 30-ти метрів - над поперечкою.
65 хв.Андрієвський вийшов замість Сидорчука.
64 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:2! Марлос пройшов двох і з під Миколенка кладе м'яч у ближній кут воріт Бойка. Не обійшлось і без рикошету.
62 хв.Й одразу постріл Беньяміна в дотик йде повз ворота.
60 хв.Тим часом Вербіч міняє Циганкова.
57 хв.Ісмаїлі чисто зупинили на фланзі.
55 хв.Родрігес не зміг пробити захисників гостей.
53 хв.Передачу Болбата з лицевої заблоковано.
52 хв.Соломон - в явному офсайді.
51 хв.І знову Бойко! Забирає м'яч до рук після пострілу Марлоса з-за меж штрафного.
49 хв.Із ударом Мораеса після контратаки захисники впорались.
47 хв.Небезпечно! Тайсон знайшов можливість пробити з карної - Бойко на місці.
46 хв.Другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45 хв.До першого тайму додано хвилину.
44 хв.Ісмаїлі прострілює повз своїх та чужих.
42 хв.Жовта картка Шепелєву за явне порушення проти Тайсона.
40 хв.Жерсон забиває у першому своєму матчі в Україні.
39 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Динамо" - 1:1! Родрігес був перший на підбиранні, головою переправивши м'яч до сітки. Відзначимо удар Гармаша, з яким Пятов не впорався і відбив м'яч перед собою.
36 хв.Бурда в останній момент нейтралізував прорив Патріка у штрафний.
34 хв.Спекотно в столиці. Попили водички гравці й продовжили матч.
32 хв.Стійка! Тайсон віддав розрізну передачу на Марлоса, якому трохи не вистачило точності.
30 хв.Гармаш неточно пробиває з другого поверху. Поштовх Степненка у спину суддя ігнорує.
29 хв.Соломон класно навісив, але Бойко тут як тут.
27 хв.Простріл Циганкова після проходу замкнути нікому.
26 хв.У чужій карній зоні Гармаш не розібрався, віддавши пас на Матвієнка.
25 хв.Сидорчук повалив Тайсона на газон у контратаці. Поки без попередження.
23 хв.Родрігес заліз у положення "поза грою".
22 хв.Господарі сперечаються із лайнсменом та головним арбітром, але на повторі видно, що м'яч залишився у грі.
21 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:1! Мораес п'ятою замкнув простріл Соломона від лицевої лінії.
19 хв.Дивно чути свист трибун ще на початку зустрічі.
16 хв.Обидві команди не поспішають в атаку.
14 хв.Бурді дісталось по нозі від Марлоса і йому надають медичну допомогу.
13 хв.Постріл Тайсона після вдалого пресингу йде повз ціль.
11 хв.Гостро! Це Соломон вдарив поруч зі стійкою.
10 хв.Офсайд у Мораеса.
9 хв.Циганков переводив м'яч на фланг Родрігеса - надто слабко.
8 хв.Де Пена з підбирання б'є прямо в руки Пятову.
7 хв.Миколенку доводиться фолити на Болбаті.
5 хв.Подача Марлоса у воротарський виноситься.
4 хв.Ісмаїлі у протистоянні з Циганковим заробляє стандарт.
3 хв.Партнери страхують Кадара, котрого якось надто легко пройшов Соломон.
2 хв.Гармаш невдало пробив здалеку.
1 хв.Стартовий свисток!
Усім привіт! Запрошуємо до Києва, за кілька хвилин почнеться Класичне дербі"" УПЛ між "Динамо" і "Шахтарем".

Результати онлайн
Понеділок, 23/03/2020
Час Турнір Господарі Гості

10:16   Капітан "Ворскли": Ми вже зараз хочемо вийти у Лігу Європи  // Футбол
   09:48   Екс-воротар "Дніпра" натякає на нечесні результати УПЛ  // Футбол
   09:20   Російський тренер: Для Мілевського створили ідеальні умови  // Футбол
   09:00   "Спартак" не зміг підписати українця, лідер "Карпат" покине клуб  // Футбол
   08:00   Український легіонер: Нас просять бігати по 10 км щодня  // Футбол
   06:30   Наставник "Шахтаря": Мене переповнює смуток  // Футбол
   00:30   Український біатлоніст: Як я міг потрапити в команду без гвинтівки?  // Інші види
   23:30   Легіонер "Карпат": Кожен день ми вчимося і додаємо.  // Футбол
   22:30   Коваленко: Впевнений, ми дограємо в Лізі Європи  // Футбол
   21:00   Клуб з Азії обіцяє "золоті гори" екс-бомбардиру "Динамо"  // Футбол
   20:00   Півзахисник "Динамо": Намагаюсь не контактувати з іншими людьми  // Футбол
   19:00   Романюк: Боялись потрапити під гарячу руку Кварцяного  // Футбол
   17:46   Світоліна підірвала мережу дивним танцем (ВІДЕО)  // Теніс
   17:13   Горе для "Динамо". Чому вказівки УЄФА б'ють по київському клубу  // Блоги та авторські матеріали
   17:12   Лідер "Динамо": Набридло це все  // Футбол
   16:42   Офіційно. "Динамо" продовжило карантин ще на тиждень  // Футбол
   16:12   Форвард "Чайки": 11 років тому я міг перейти в "Валенсію"  // Футбол
   15:43   Екс-хавбек "Динамо": Газаєв вихвалявся телефоном і годинником  // Футбол
   11:43   Лідер "Шахтаря" заговорив про завершення кар'єри  // Футбол
   11:13   Екс-гравець збірної України: Завтра світ може поділитися на живих і не дуже  // Футбол
   10:46   Маркевич: Збитки понесуть всі  // Футбол
   10:16   Стало відомо, чому Хачеріді не грає за "Динамо-Брест"  // Футбол
   09:48   Франков: Порівняння коронавірусу з Чорнобилем є умовним  // Футбол
   09:20   Вернидуб переміг з "Шахтарем" в Білорусі (ВІДЕО)  // Футбол
   09:00   Ярмоленко може повернутися в "Динамо", Бурду сватають в Лігу 1  // Футбол
   08:00   В УПЛ визначили головних героїв березня   // Футбол
   06:30   Легіонер "Динамо": Перенесення Євро - це хороша новина для мене  // Футбол
   00:30   Вацко заговорив про повернення на канали "Футбол 1/2/3"  // Футбол
   23:30   Шевченко: Я замкнений в будинку вже десять днів  // Футбол
   22:30   Усик дав невтішний прогноз для української економіки  // Бокс
   21:00   Президент УПЛ: Мої ідеї не працюють в Україні  // Футбол
   20:00   Захисника "Динамо" сватають в "Марсель"  // Футбол
   19:00   Вацко вилив відро бруду на екс-функціонера "Карпат"  // Футбол