Владислав Кабаєв

Тренер:
Віктор Скрипник

Заміни:
46 хв  ТетеЄвген Коноплянка
74 хв  ТайсонМанор Соломон
78 хв  Алан ПатрікВіктор Коваленко

Онлайн трансляція

Шахтар - Зоря
90+5 хв.Завершується матч перемогою "Шахтаря" - 4:3! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+3 хв.Михайличенко не зумів пробити після подачі з флангу - Пятов вибив м'яч на кутовий!
90 хв.+5 хв.
89 хв.ГОООООООООООЛ!!! 4:3! Мораес робить дубль, замикаючи простріл Коноплянки!
86 хв.ГОООООООООЛ!!! 3:3! Леднєв влучно пробиває у ближній кут, який мав контролювати Пятов!
85 хв.Менш активно діють обидві команди ближче до завершення матчу.
81 хв.Коноплянка завдає чергового удару - цього разу в руки Шевченкові!
78 хв.Коваленко міняє Патріка в "Шахтаря".
77 хв.Лєднєв неточно б'є зі штрафного!
77 хв.Степаненко заблокував Русина, за що отримав від арбітра жовту картку.
74 хв.Соломон міняє Тайсона, якого винесли з поля на ношах!
73 хв.Лєднєв пробиває вище воріт після прострілу Будківського!
72 хв.Тимчик побачив перед собою жовте світло!
71 хв.Просто жахливу щось зараз трапилось із Тайсоном, якому коліном випадково влучив коліном Ісмаїлі!
70 хв.Будківський забиває гол, але арбітр скасовує його через офсайд у нападника "Зорі"!
66 хв.Юрченко неточно пробиває з-за меж штрафної!
65 хв.Шевченко парирує удар Коноплянки з гострого кута!
64 хв.Русин не влучає по м'ячу після прострілу з флангу та марнує чудову нагоду зрівняти рахунок у матчі!
60 хв.ГООООООООООООООЛ!!! 3:2! Мораес вперше в цьому матчі виводить "Шахтар" вперед!
60 хв.Подвійна заміна у "Зорі": Будківський та Русин міняють Кабаєва та Громова відповідно.
58 хв.Лєднєв пробиває точно у руки Пятову!
54 хв.ГООООООООООЛ!!! 2:2! Марлос зрівнює рахунок, забиваючи красивим обвідним ударом в дальній кут!
52 хв.Ще один удар Коноплянки виявився небезпечний, однак і неточним!
52 хв.Іванисеня отримав жовту за фол на Тайсоні.
51 хв.Шевченко надійно грає після удару Коноплянки в дальній кут!
49 хв.Мораес змарнував хороший шанс зрівняти рахунок після того як забарився, опинившись на вбивчій позиції!
46 хв.Коноплянка завдає небезпечного дальнього удару, але не влучає у ствір воріт!
46 хв.Коноплянка замінив Тете у перерві.
46 хв.Розпочався другий тайм!
45 хв.Перерва!
42 хв.ГОООООООООООЛ!!! 1:2! Тайсон обігрався з Ісмаїлі, після чого пробив точно в дальній кут воріт!
39 хв.Шевченко ідеально грає на виході, випереджаючи Жуніора Мораеса!
35 хв.ГОООООООООЛ!!! 0:2! Кочергін влучає у порожні ворота після помилки при виході з оборони гравців "Шахтаря"!
34 хв.Тете пробиває з дальньої відстані - м'яч летить повз ліву для Шевченка стійку!
33 хв.Чеберко блокує потужний удар Патріка!
32 хв.Тим часом "Зоря" класно втекла у контратаку, яка завершилась ударом Леднєва, який заблокував Матвієнко! UPD: Громов підхопив м'яч на лінії карного майданчика та пробив вище воріт!
31 хв.Небезпечна атака "Шахтаря" завершилась неточною передачею Марлоса!
28 хв.Високо пресингують гості "гірників", чим неодноразово змушують тих помилятись при виході з оборони.
24 хв.Марлос вкрай неточно пробиває з досить перспективного штрафного!
23 хв.Михайличенко побачив перед собою жовте світло!
22 хв.Не може поки що якось "відповісти" "Шахтар" після пропущеного м'яча.
18 хв.Шевченко забирає м'яч до рук після дальнього удару Степаненка!
18 хв.Знову Ісмаїлі пробиває головою після подачі з кутового та знову б'є повз ворота!
13 хв.Іванисеня пробиває вище воріт з-за меж штрафного майданчика!
11 хв.Тайсон отримав жовту за розмови з арбітрами!
10 хв.ГОООООООООООЛ!!! 0:1! Юрченко відкриває рахунок у матчі, розстрілюючи ворота Пятова!
8 хв.Юрченко завдає підступного удару, після чого Пятов переводить м'яч на кутовий!
6 хв.Ісмаїлі найвище всіх вистрибнув після подачі з кутового, після чого пробив, але не влучив у ворота!
4 хв."Шахтар" активно починає поєдинок, але оборона "Зорі" поки діє уважно.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас на центральний матч сьомого туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький "Шахтар" прийматиме луганську "Зорю".

23:00 Прімера Гранада ?:? Реал

19:00   Офіційно. Зінченко та "Ман Сіті" отримали дозвіл грати в Лізі чемпіонів  // Футбол
   17:14   Експерти: Михайличенко вчора вбив кар'єру таланта "Динамо"  // Футбол
   16:06   Бурда: "Динамо" жахливо починає свої матчі  // Футбол
   14:58   Метревелі: У "Динамо" точно буде спад  // Футбол
   13:50   Шевчук одним реченням опустив Русина з небес на землю  // Футбол
   13:16   Формула-1. Братовбивча аварія Леклера та Феттеля у Штирії (ВІДЕО)  // Автомото
   12:42   Леоненко розгромив "Динамо" і персонально Михайличенка  // Футбол
   12:21   Хейні: Дуже хочу, щоб Ломаченко програв Лопесу  // Бокс
   11:56   Шаран: І хто тут казав, що "Олександрія" "злиє" гру "Динамо"?  // Футбол
   11:47   Наставник "Динамо" підхопив "синдром Луческу"  // Футбол
   11:47   Михайличенко назвав дивну причину провалу "Динамо"  // Футбол
   10:16   Визначено першу пару плей-офф УПЛ за Лігу Європи  // Футбол
   09:48   Екс-талант "Шахтаря" оформив гол+пас у чемпіонаті Білорусі (+ВІДЕО)  // Футбол
   09:20   "Динамо" поповниться гравцем, котрий до крові побив партнера по команді  // Футбол
   09:00   Ярмоленко, Малиновський, Зінченко, Лунін. Який результат наших у Європі  // Блоги та авторські матеріали
   08:00   Є ще порох? Селезньов оформив дубль у чемпіонаті Туреччини (ВІДЕО)  // Футбол
   06:30   Легіонер "Динамо" в оренді побив свого одноклубника  // Футбол
   01:01   Прімера. 36 тур. "Барселона" та "Атлетіко" мінімально перемогли  // Футбол
   00:48   Серія А. 32 тур. Нічия "Наполі" та "Мілану", Малиновський забив "Ювентусу"  // Футбол
   00:30   Італійська преса: Малиновський став ураганом у грі з "Ювентусом"  // Футбол
   23:30   АПЛ. 35 тур. "Шеффілд" громить "Челсі", осічка "Ліверпуля", успіх "Ман Сіті"  // Футбол
   23:30   Форвард "Інгульця" забив гол, якому позаздрив би Роналду (ВІДЕО)  // Трибуна
   22:40   РПЛ. 28 тур. "Зеніт", "Спартак", ЦСКА та "Локомотив" втратили очки  // Футбол
   22:30   Українець відзначився ефектним м'ячем у чемпіонаті Хорватії (ВІДЕО)  // Футбол
   22:26   "Динамо" не змогло перемогти "Олександрію", "Шахтар" обіграв "Десну"  // Футбол
   21:00   Легіонер "Динамо" представив власний фантастичний роман (+ФОТО)  // Трибуна
   20:00   Павлов: Наставник "Динамо" відчував себе заручником  // Футбол
   19:00   Коли діло - "труба". Як "Карпати" використали свій останній аргумент  // Блоги та авторські матеріали
   18:42   Формула-1. Хемілтон виграв Гран Прі Штирії, далі - Боттас та Ферстаппен  // Автомото
   17:48   "Фейєнорд" хоче орендувати Русина в "Динамо"  // Футбол
   17:14   Головний скаут "Шахтаря" пояснив ставку клубу на бразильців  // Футбол
   16:40   Українець забив ефектний гол у чемпіонаті Молдови (ВІДЕО)  // Футбол
   16:06   Наставник "Базеля" висловив свою думку про "Шахтар"  // Футбол
   15:37   Експерт пояснив, у чому перевага "Шахтаря" над "Вольфсбургом"  // Футбол
   15:32   Легенда "Динамо": Відколи Кубок України став успіхом для клубу?  // Футбол
   14:24   "Колос" визнав, що не може грати у першій шістці УПЛ  // Футбол
   13:50   "Карпати": Якщо Коломойський нічого не зробить, ми зникнемо  // Футбол
   13:16   Сабо: Сьогодні у "Динамо" будуть великі проблеми  // Футбол
   12:42   Фанати "Аталанти": Для Малиновського немає авторитетів у Серії А  // Футбол
   12:08   Стаховський: Мені щиро шкода Усика та Ломаченка  // Теніс