Десна - Шахтар. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Десна - Шахтар
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" не без проблем обіграв "Десну" і закріпився на чолі турнірної таблиці УПЛ.
90+3 хв.Соломон загальмував супервипад гостей. після чого стріляє у ближній кут - браво, Паст!
90+2 хв.Навіси Богданова з обох флангів не досягають цілі.
90+1 хв.Болбат не пустив Кузика у прохід флангом. Це попередження.
90 хв.Грати залишається 3 хвилини компенсованого часу.
90 хв.Шанс! Соломон прорвався до лицевої, після чого прицільно прострілив. Мораес п'ятою вдарив погано, а міг пропустити на вільного Коноплянку.
89 хв.Накладання від Коноплянки.
88 хв.Богданов бачить перед собою жовте світло після зриву проходу Тайсона. Капітан гостей набрав реактивну швидкість і тому дуже незадоволений.
86 хв.Коноплянка має менше 10 хвилин, щоб проявити себе. Пішов з поля автор голу Марлос.
85 хв.Мораес намагався пробити через себе - невдало.
84 хв.Ісмаїлі заліз в положення "поза грою" під час пасу Тайсона.
83 хв.Кузик змінює Калитвинцева.
82 хв.Імереков наступив на ногу Мораесу.
81 хв.Соломон заробляє спочатку кутовий, а за хвилину - стандарт у центр поля.
80 хв.Хльобас гратиме замість Філіппова.
79 хв.Степаненко зняв м'яч з ноги Дегтярьова на лінії штрафного.
78 хв.Філіппов не зміг обіграти Матвієнка поруч із воротарським.
76 хв.Ісмаїлі припустився втрати на власному фланзі, але сам виправляється.
75 хв.Богданов розрядив гармату з 40 метрів - Пятов кулаками відбиває м'яч у сторону.
74 хв.Кривцов кинувся під удар Богданова і просить про допомогу.
73 хв.Тайсон спочатку заробив штрафний, а потім не зміг прострілити повз Імерекова.
72 хв.Тете поступається місцем на полі Соломону.
71 хв.Два кутові "Десни" не призводять до гостроти біля воріт Пятова.
69 хв.Випад "гірників" 3 в 3 завершився картинним падіння Тете.
68 хв.Дегтярьов змінив Артема Фаворова.
66 хв.Мостовий жорстко зупинив Болбата під час контратаки - без "гірчичника".
65 хв.Кривцов під пресингом Філіппова вибиває м'яч на кутовий.
63 хв.Попередження Мораесу за грубий фол на Калитвинцеві. Український бразилець показує, що до цього взагалі не порушував правила.
62 хв.Тете віддав неточний останній пас на Тайсона.
61 хв.Гостро! Паст не дотягнувся до подачі Болбата, однак Мораес програв другий поверх захиснику.
59 хв.Ісмаїлі видряпав м'яч у Дениса Фаворова, але далі стріляє неточно.
58 хв.Пятов прочитав навіс Мостового від лицевої.
56 хв.Алан Патрік виходить замість Маркоса Антоніо.
55 хв.Богданов пробив з-за меж штрафного - без проблем для Пятова.
53 хв.Тайсон отримує жовту картку за розмови із Монзуль.
52 хв.Паст вийшов з воріт і не дістався до м'яча. Втім захисники кіпера страхують.
51 хв.Офсайд у Філіппова.
50 хв.Лише з другої спроби Пятов забирає м'яч при перехопленні.
49 хв.Володіння м'ячем за господарями, пресингують вони значно активніше, ніж до того.
48 хв.Пятов помилився і з пасом на Болбата, але "гірники" швидко повернули м'яч собі.
47 хв.Мостовий сперечається з Монзуль щодо удару від воріт для "гірників".
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+3 хв.Перерва.
45+2 хв.Штрафний "Десни" призвів до кутового, а той - до удару п'ятою від Артема Фаворова. Поруч зі стійкою.
45+1 хв.До першого тайму додано хвилину.
45 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45 хв.Огиря не пустив Тайсона і Марлоса до воріт, які грали через стіночку.
43 хв.Картушов фолить у нападі.
42 хв."Гірники" проспали підключення Мостового, а Філіппов б'є повз ціль після його прострілу.
41 хв.Кривцов впорався із класним проходом Філіппова.
40 хв.Ісмаїлі втрачає м'яч біля чужої карної зони.
37 хв."Десна" продовжує чекати свого шансу на контратаках.
35 хв.Після допомоги медиків Сергій повертається на поле.
34 хв.Болбату дісталось у попередньому моменті, уся ротова порожнина в крові.
33 хв.Картушов навішує після прориву флангом, а Мостовий неточно б'є на добиванні.
32 хв.Філіппов! Біля кута штрафного він підробив собі м'яч під удар і пробив низом - Пятов на місці.
30 хв.Болбат порушує правила на Філіппові у центрі поля.
29 хв.Тайсон виконав красиве закидання на Болбата, але той не встигає.
27 хв.Небезпечно! Ісмаїлі уник офсайду і віддав пас Марлосу на 11 метрів. Той хибить не без допомоги Богданова.
24 хв.Картушов приносить команді черговий корнер.
22 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:1! Марлос відгукнувся на пас Тайсона в штрафному і технічно перекинув Паста.
21 хв.Шанс біля інших воріт! Це Калитвинцев пробив після зміщення з флангу - поруч зі стійкою.
20 хв.Гостро! Ісмаїлі прострілив точно на Мораеса, а Жуніор колінами не влучає у ворота з метра.
19 хв."Десна" спокійно вийшла з-під пресингу чемпіона, але далі почались проблеми.
18 хв.Гості втратили м'яч в атаці і змушені фолити.
15 хв.Випад чернігівців завершився непорозумінням між Денисом Фаворовим і Калитвинцевим.
13 хв.Момент! Тайсон вдарив з лінії карної зони низом, але Паст не підводить. На добиванні ж Мораес штовхав суперника.
11 хв.Простріл Картушова прочитав Матвієнко.
9 хв.Тайсон заробив корнер, а подачу оборона винесла.
8 хв.Тете у чистому підкаті не дав завдати удару Картушову. Ніякого пенальті.
7 хв.Захисники "Десни" помились біля штрафного, але Паст випереджає Мораеса.
6 хв.Із Кривцовим до кінця відіграли на чужій половині.
5 хв."Шахтар" нарешті взяв м'яч під свій контроль. Замкнути простріл Болбата нікому не вдається.
4 хв.Мостовий пробив з 25-ти метрів - повз ціль.
3 хв.Закидання Дениса Фаворова уперед вийшло надто сильним.
2 хв.Господарі в атаці, кутовий Калитвинцева завершується ударом від воріт.
1 хв.Стартовий свисток!
Команди вже на полі, лунає національний гімн.
Усім привіт! Запрошуємо до Чернігова на матч 8-го чемпіонату України між місцевою "Десною" та "Шахтарем". Слідкуймо за подіями разом.

Результати онлайн

08:00   Франков: Погано, що Яремчук критикує Росію  // Футбол
   06:30   Канделакі напала на форварда збірної України  // Футбол
   00:30   УПЛ незабаром очолить людина Коломойського   // Футбол
   23:57   Відбір Євро-2020. Італія та Швейцарія перемагають осічка Іспанії  // Футбол
   23:30   Шевченка вже почали сватати в "Динамо"  // Футбол
   22:30   Преса Португалії: Ми на всі 100 програли Україні  // Футбол
   21:00   Португальські фанати: Ми подарували Україні три очки  // Футбол
   20:00   Пятов назвав головну причину успіху збірної України  // Футбол
   19:00   Нам потрібен перший кошик. Для чого Україна має не програти Сербії  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   WTA Москва. Ястремська знесла росіянку з корту  // Теніс
   17:14   Наставник Португалії: Ми повністю проспали старт матчу  // Футбол
   16:40   WTA Люксембург. Костюк зазнала безвольної поразки  // Теніс
   16:06   Степаненко: Я ще не бачив такого переляканого арбітра  // Футбол
   15:32   Малиновський: Ми помилялися, але грали у свій футбол  // Футбол
   14:58   Яремчук: Ми не будемо себе вести так, як гравці збірної Росії  // Футбол
   09:20   Експерт: "Динамо" нав'яже боротьбу "Шахтарю" за двох умов  // Футбол
   09:00   "Шахтар" не відпустив таланта в Серію А, новий клуб Вернидуба  // Футбол
   08:00   "Динамо" заробило ще півмільйона євро на трансфері легіонера  // Футбол
   06:30   Офіційно. Екс-динамівець підсилив клуб Першої ліги  // Футбол
   00:39   Історія на наших очах. Як Україна перемогла короля європейського футболу  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Шевченко ледь не довів до сліз Леоненка  // Футбол
   23:37   Відбір Євро-2020. Україна феєрично перемогла португальців і вийшла на Євро  // Футбол
   23:30   Візерспун: Усик стане успішним в суперважкій вазі  // Бокс
   22:30   ITF Ісманінг. Сачко обіграв Марченка в українському дербі  // Теніс
   21:45   Відбір Євро-2020. Україна - Португалія. ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   Вацко: Для збірної України настав момент істини  // Футбол
   20:00   Коментатор: Україна "обкатає" свій футбол на фоні Португалії  // Футбол
   19:18   Відбір Євро-2020. Англійці розтрощили болгар, серби обіграли литовців  // Футбол
   19:00   Перед матчем Україна - Португалія відбудеться грандіозне виконання гімну  // Футбол
   17:42   Букмекери оцінили шанси збірної України в грі з португальцями  // Футбол
   17:13   Офіційно. Маркевич новий тренер "Чорноморця"  // Футбол