Рожеріо Шина

Тренер:
Єгіше Мелікян

Заміни:
46 хв  Тарас СтепаненкоДентінью
71 хв  Євген КоноплянкаВіктор Коваленко
81 хв  Маркос АнтоніоМайкон Барберан
Заміни:
71 хв  ПернамбукуАльваро
79 хв  ПедруЯрослав Богунов
87 хв  Рожеріо ШинаФлфпе Пахтманн

Онлайн трансляція

Шахтар - Львів
90+3 хв.І ВСЕ! "Шахтар" удома переграв "Львів" завдяки хет-трику Жуніора Мораеса.
90+2 хв.Пятов забрав легкий удар Альваро.
90 хв.Грати залишається 2 хвилини компенсованого часу.
89 хв.Гончар до кінця відіграв із Тете.
88 хв.Патрік збив Альваро і теж заніс в пасив жовту.
87 хв.Бандура легко впорався із пострілом Майкона зі стандарту.
87 хв.Тим часом Філіпе поміняв Шину.
86 хв.Альваро ззаду зарядив по нозі Мораесу - заслужений "гірчичник".
85 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 4:1! Патрік шедевральним ударом в дев'ятку доводить рахунок до розгромного.
83 хв.Мораес п'ятою прокинув собі на хід і заробив стандарт.
82 хв.Богунов не встиг на пас з глибини.
81 хв.Майкон вийшов на поле замість Маркоса Антоніо.
80 хв.Гостро! Тете не зміг влучити ворота після дуелі з Бандурою.
80 хв.Падіння Шини в карній зоні господарів арбітр ігнорує.
79 хв.Педру поступився місцем на полі Богунову.
78 хв.Ще й повноцінне попередження Мораесу за фол на Борзенку.
77 хв.ГООООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 3:1! Мораес буквально прошив Бандуру верховим ударом.
75 хв.Пенальті! Патрік пробив з 20-ти метрів та влучив у руку Сабіно.
74 хв.У Педру звело ногу судомою.
72 хв.Постріл Тете зі стандарту йде в руки Бандурі.
71 хв.Коваленко змінив Коноплянку, а Альваро - Пернамбуку.
70 хв.Бандура зіграв грудьми, перехоплюючи закидання та одразу збив Дентінью. Лише жовта від судді.
68 хв.Чисто грають з Ісмаїлі в штрафному.
67 хв.Шина ніяк не може пробити, хоча передач вистачає.
66 хв.Мораес зірвав контрвипад суперника - наступного разу точно буде "гірчичник".
64 хв.Прохід Татаркова флангом зупинено ще в зародку.
62 хв.Жорстко, але в межах правил зіграли із Коноплянкою біля карної зони.
60 хв.М'яч влучив у руку Сабіно, а подачі гостей з лівого флангу не досягають цілі.
59 хв.Тете віддав неточну передачу вперед і змушений був фолити.
57 хв.Пятов вийшов далеко з воріт, страхуючи партнерів.
56 хв.Гончар помилився із пасом на Пернамбуку.
55 хв.Татарков прострілив з флангу в нікуди.
53 хв.ГООООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:1! Ісмаїлі прострілив між ніж Гончару, а Мораес у дотик переправив м'яч до сітки воріт "Львова".
52 хв.Простріл Антоніо до Мораеса не доходить, як і передача Болбата.
50 хв.Татарков у черговий раз порушив правила на Тете.
49 хв.Коноплянка навішує прямо в руки Бандурі.
48 хв.Сабіно фолить на Патріку - буде гострий штрафний у відповідь.
47 хв.Захисники "Шахтаря" винесли м'яч подалі після подачі зі стандарту.
46 хв.Дентінью міняє Степаненка.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Пас Гончара на хід Пернамбуку виявився занадто сильним. В наступній атаці Ісмаїлі невдало зіграв п'ятою на Коноплянку.
43 хв.Братков перехоплює навіс Тете на дальню стійку.
42 хв.Татарков перериває класне закидання на Тете.
41 хв.Степаненко чітко відіграв на фланзі захисту.
40 хв.Небезпечно! Тете стріляє під поперечку з меж штрафного - Бандура перевів на кутовий.
39 хв.Болбат спочатку чисто зіграв у захисті, а за півхвилини спробував пробити - в захисника.
37 хв.Випад "Шахтаря" захлинувся через передачу Маркоса на Коноплянку.
36 хв.І знову Татарков сфолив на Тете.
35 хв.Момент! Тете прийняв пас Мораеса, змістився в центр і вдарив - повз ціль.
34 хв.Ісмаїлі обіграв кількох суперників, але таки припустився втрати.
33 хв.Простріл Тете у воротарський не проходить.
32 хв.Удар Патріка з лету вийшов дуже неточним.
31 хв.Тете дісталось по голові - опонент буквально впав на нього.
30 хв.Мартан надто сильно закинув уперед на Шину.
29 хв.Патрік помилився з пасом після класного відбирання Коноплянки.
28 хв.Коно прицільно подав, а Степаненку не дали пробити головою.
27 хв.Приймак штовхнув у спину Коноплянку біля штрафного.
26 хв.Пятов пропустив у чемпіонаті вперше за два місяці.
25 хв.ГООООООООООЛЛЛ!!! "Львів" - 1:1! Татарков влетів у штрафний господарів, прибрав Кривцова і відправив м'яч під дальню стійку.
24 хв.Під час виконання стандарту м'яч влучив у стегно Кривцову.
24 хв.Попередження Степаненку за фол на Татаркові.
22 хв.Татакорв зіграв рукою в карній зоні під час обробки м'яча. На думку арбітра, на пенальті це не тягне.
21 хв.Педро заробив штрафний і пробив схожим чином - Пятов грає надійно.
20 хв.Коноплянка пробив зі стандарту у ближній кут - Бандура з другої спроби забирає снаряд.
19 хв.Братков зніс Мораеса, за що отримує жовту картку.
18 хв.Гостро! Бандура після удару Ісмаїлі п'ятою точкою притиснув м'яч на лінії воріт. Добивання Мораеса арбітр розцінив як фол.
17 хв.Мораес пробив після скидання Патріка - буде корнер.
16 хв."Гірники" контролюють м'яч і явно прагнуть забити ще.
14 хв.Подача "Львова" з кутового йде на ближню стійку і м'яч від Шини покидає межі поля.
13 хв.Суддя усно попереджає Мораеса, який завалив на газон Приймака.
11 хв.ГОООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Мораес в падінні замкнув подачу Болбата майже від лицевої.
10 хв.Борзенко заволодів м'ячем після проходу Коноплянки.
8 хв.Довелось Мораесу порушувати правила після того, як Болбат обрізався з пасом.
7 хв.Коноплянці не дали обігратись із Патріком в карній зоні.
6 хв.Педру пробивав з-під Болбата - м'яч в руках у Пятова.
5 хв.Контратака за участю Шини і Пернамбуку завершилась нічим.
4 хв.Сабіно фолить на Маркосі в центрі поля.
2 хв.Тете не вдалось пройти Педру при вході у штрафний.
1 хв.Гості одразу увімкнули активний пресинг, цікаво…
1 хв.Стартовий свисток!
Команди вже на полі, холодно сьогодні у Харкові.
Доброго вечора усім! Запрошуємо на стартовий матч 15-го туру УПЛ між "Шахтарем" та ПФК "Львів".

Результати онлайн
Неділя, 29/03/2020
Час Турнір Господарі Гості

20:00   Срна оцінив перспективи "Шахтаря" у Лізі Європи  // Футбол
   19:00   УПЛ, не гарячкуй! Чому зараз не варто завершувати чемпіонат  // Блоги та авторські матеріали
   14:24   Американський тренер: Ломаченко стає старішим і повільнішим  // Бокс
   13:50   Бразильський клуб "кинув" "Динамо" з трансфером на 0,5 млн євро  // Футбол
   13:16   Усик - про скасування бою з Чізорою  // Бокс
   12:42   Каштру: Виліт "Бенфіки" у Португалії сприйняли як кінець світу  // Футбол
   12:08   Ломаченко буде тренувати росіянина перед боєм з Мейвезером  // Бокс
   11:40   "Шахтар" не зміг провести трансфер бразильця через коронавірус  // Футбол
   11:12   Італійська преса порівняла таланта "Динамо" з Грізманном  // Футбол
   10:44   Директор "Карпат": Ми порушили закон? Це дискусійне питання  // Футбол
   10:16   З'явилася нова інформація про здоров'я Яремчука  // Футбол
   09:48   Хавбек з чемпіонату Бельгії пояснив свій перехід у "Карпати"  // Футбол
   09:20   Екс-гравець збірної Росії: Україна зараз сильніша за Португалію без Роналду  // Футбол
   09:00   Хавбек "Динамо" буде грати у Львові, Циганкова не продали в Бундеслігу  // Футбол
   08:00   Срна сказав все, що думає про Ракицького  // Футбол
   06:30   Екс-легіонер "Динамо": Циганкова можна продати за великі гроші  // Футбол
   00:30   Приклад для УПЛ. УЄФА готова позбавити Бельгію єврокубків  // Футбол
   23:30   Агент: "Динамо" не погодиться на фініш чемпіонату  // Футбол
   22:30   "Динамо" відмовилось продати Циганкова за 15 млн євро  // Футбол
   21:00   Вацко розкритикував політику "Динамо"  // Футбол
   20:00   Поворознюк: "Динамо" і "Шахтар" нищать своїх талантів  // Футбол
   19:00   Скоро все буде. Чому УПЛ успішно завершить сезон  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   "Рух" не проти взяти в оренду хавбека "Динамо"  // Футбол
   17:14   Експерт: Повернення в "Динамо" піде на шкоду Леднєву  // Футбол
   16:40   Офіційно. Гравець збірної України подолав коронавірус  // Баскетбол
   16:06   Срна розповів правду про свій трансфер у "Барселону"  // Футбол
   15:32   Підгрушна: Збірна України з біатлону досі не має тренера  // Інші види
   14:58   "Трендець": Алієва спеціально показують, як бидло  // Футбол
   14:24   Стаховський попросив Ілона Маска подарувати Україні апарати ШВЛ  // Теніс
   13:50   Президент "Динамо": Я був готовий віддати "Шахтарю" чемпіонство  // Футбол
   13:16   Єдиний великий. US Open планують провести вчасно і за графіком  // Теніс
   12:42   Суркіс сказав, коли буде врізати зарплатню гравцям "Динамо"  // Футбол
   12:08   Британський боксер: Сумніваюся, що Усик стане успішним супертяжем  // Бокс
   11:40   Власник "Динамо": УАФ ставиться до клубів, як до повій  // Футбол