Зоря - Шахтар. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Зоря - Шахтар
90+6 хв.Фінальний свисток! "Шахтар" на виїзді переміг "Зорю", збільшивши відрив від неї до 16 очок. На зимову перерву "гірники" йдуть непереможними в УПЛ.
90+5 хв.Падіння Марлоса суддя ігнорує, а от на Патріку точно порушили правила.
90+4 хв.Майкон нейтралізував вихід Русина на вільний простір.
90+3 хв.Подача Михайличенка йде в руки Пятову.
90+2 хв.Ісмаїлі повернувся на поле. Без нього комбінувати на чужій половині "гірникам" було б набагато складніше.
90+1 хв.Грати залишається 5 хвилин компенсованого часу.
90 хв.Тимчик брудно зіграв проти Ісмаїлі й отримує жовту картку.
88 хв.На місці травмованого Мораеса гратиме Дентінью.
87 хв.Тим часом Будківський змінив Кабаєва.
86 хв.Мораес тримається за куприк і просить медичної допомоги.
85 хв.Майкон вийшов замість Антоніо.
84 хв.ГОООООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:2! Марлос дочекався поки Махарадзе почне гадати і пробив майже по центру воріт.
83 хв.Відкладена жовта картка для Іванисеня за фол на Антоніо.
82 хв.Пенальті! Тете прокинув м'яч повз Махарадзе і впав - арбітр вказує на 11-метрову позначку. Неоднозначне рішення…
81 хв.Положення "поза грою" у Тете.
80 хв.Кочергін вистрілив з дальньої дистанції - в руки Пятову.
79 хв.Простріл Тимчика виноситься подалі від воріт "Шахтаря".
78 хв.Оборона "Зорі" впоралась із проходом Тете флангом.
76 хв.Патрік пробив під ближню стійку - Махарадзе на місці.
75 хв.Іванисеня помилився із закиданням, а Вернидуб повалив на газон Мораеса.
74 хв.Не виходить удар головою у Мораеса після подачі Тете.
73 хв.Тимчик надійно відіграв з Ісмаїлі біля воротарського.
72 хв.Мораес підсік Іванисеню ззаду, а гірчичник отримує за сукупністю фолів.
71 хв.Пас на хід Кабаєву вийшов занадто сильним.
70 хв.Антоніо та Юрченко обмінялись неточними передачами.
68 хв.Махарадзе на виході забирає м'яч лише з другої спроби.
67 хв.Тете змусив Михайличенка фолити на собі - буде перспективний стандарт.
66 хв.Вернидуб плечем заблокував гострий удар Коноплянки.
65 хв.Юрченко стріляє з напівкола - повз ціль.
64 хв.Тете поміняв Коваленка.
63 хв.Пятов забрав м'яч до рук після закидання Михайличенка.
62 хв.Мораес не за правилами позбувся опіки Тимчика.
61 хв.ГОООООООООЛЛЛ!!! "Зоря" - 1:1! Леднєв у дотик замкнув пас Кочергіна від лицевої.
59 хв.Жовта картка Леднєву за відмашку проти Додо.
58 хв.Русин виходить замість Луньова.
57 хв.Ісмаїлі корпусом відтиснув Кочергіна біля лицевої - удар від воріт для гостей.
54 хв.ГОООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:1! Після кутового Мораес зловив відскок, поклав корпус і відправив м'яч під дальню стійку.
53 хв.Мораес пробив з меж штрафного - буде кутовий.
53 хв.Кабаєв фолить на Кривцові в атаці.
52 хв.Марлос - в офсайді. До цього ж нікому було забити з прострілу Ісмаїлі.
50 хв.Ще одне попередження. Це Абу Ханні довелось зривати випад Додо.
49 хв.Кочергін заробив право на корнер, який не приніс плодів його команді.
49 хв.Михайличенко втрачає м'яч у штрафному "гірників" після сольного проходу.
47 хв.Патрік заплутав ноги Кабаєву, який вже лежав на газоні. Заслужена жовта.
46 хв.Другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Тимчик пробиває з-під Кривцова - Пятов і тут не підвів.
44 хв.Додо підібрав м'яч після прострілу Ісмаїлі, а далі атака гостей заглухла.
42 хв.Кочергін фолить у нападі.
41 хв.Патрік наступив на ногу Юрченку.
40 хв.Гостро! Леднєв прийняв м'яч у штрафному і з "нерідної" правої ноги б'є вище воріт.
39 хв.Рукою допоміг собі Коноплянка на підступах до карної зони.
39 хв.Мораес послизнувся і не зміг прийняти передачу Додо.
37 хв.Коноплянка стріляє неточно.
36 хв.М'яч після удару Мораеса рикошетом йде на кутовий. Далі "чорно-білі" не без проблем, але відбились.
35 хв.Простріл Додо виносить Вернидуб.
34 хв.У Кабаєва м'яч зрізався з ноги.
33 хв.Мораес вдарив з лінії штрафного - сейв Махарадзе.
32 хв."Зоря" активно пресингує суперника на його половині поля.
31 хв.Пятов парирує постріл Леднєва під поперечку.
30 хв.Рефері завадив "Шахтарю" організувати контратаку.
29 хв.Ісмаїлі подачею в штрафний одноклубників не знайшов.
27 хв.Коваленко невдало підставляє ногу під крос Марлоса.
25 хв.Кочергін вдарив після зміщення в центр - Пятов на місці.
24 хв.Закидання Кабаєва стало легкою здобиччю для Пятова.
23 хв.Юрченко порушив правила на Ісмаїлі.
22 хв.Два поспіль удари Кочергіна вийшли дуже неточними.
20 хв.Ще момент! Тимчик віддав Кочергіну під удар, а той з 11 метрів влучив у руку Додо. Пенальті немає.
18 хв.Вернидуб надійно зіграв проти Коваленка в карній зоні.
17 хв.Який шанс! Марлос тонким пасом розрізав захист "Зорі", але Мораес хибить з вбивчої позиції.
15 хв.Коноплянка обігрався з Мораесом і віддав на хід Додо. А от латералю прорватись у штрафний не дали.
14 хв.Момент! Вернидуб пробив головою після навісу Юрченка зі стандарту - вище цілі.
13 хв.Кочергіну дісталось і від Кривцова. Це перший фол гри, який не призвів до "гірчичника".
12 хв.Попередження Марлосу, який ліктем влучив у лице Кочергіну.
11 хв.Кабаєв подає в нікуди.
11 хв.Марлос відібрав м'яч у Кабаєва, але розігнати швидкий контрвипад йому не дали.
10 хв."Зоря" будує одну позиційну атаку за іншою. Цікаво…
8 хв.Коваленко класно прострілює на дальню стійку, але партнери його не підтримали.
6 хв.Гостро! Кочергін пробив з підбирання низом - поруч зі стійкою. Пятов навіть не ворухнувся з місця.
5 хв.Нікому замкнути пас Луньова у воротарський. Корнер для господарів.
4 хв.Захисники винесли простріл Михайличенка.
3 хв.Михайличенко у підкаті збив Мораеса, але впевнений у власній невинуватості. Арбітр вручає захиснику жовту картку за розмови.
2 хв.Подача Кабаєва від лицевої не знаходить адресата.
1 хв.Почали!
Перед стартовим свистком луганцям Віталію Вернидубу та Владиславу Кабаєву вручили відзнаки за ювілейні матчі.
Усім привіт! Запрошуємо на центральний поєдинок 18-го туру чемпіонату України між "Зорею" та "Шахтарем". Зараз саме ці команди займають перші два місця турнірної таблиці.

Результати онлайн
Четвер, 02/04/2020
Час Турнір Господарі Гості

21:00   Ветеран "Динамо": Навіть без трансферів ми можемо вийти в Лігу чемпіонів  // Футбол
   20:00   Сидорчук назвав єдиний рецепт одужання "Динамо"  // Футбол
   19:00   А хто сумнівався? Як Штати підтвердили купівлю Росією ЧС-2018  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Світоліна пояснила свої проблеми у минулому сезоні  // Теніс
   17:14   Капітан "Динамо" підтвердив повернення Гармаша  // Футбол
   16:40   Стаховський: Пропонували здати матч Australian Open за 100 тисяч доларів  // Теніс
   16:06   Сидорчук відмовився розповідати про атмосферу в "Динамо"  // Футбол
   15:32   Російський супертяж сказав все, що думає про Усика та Ломаченка  // Бокс
   14:58   Transfermarkt понизив вартість Циганкова на 4 млн євро  // Футбол
   14:24   Президент WBC: Усик надто малий для супертяжа  // Бокс
   13:50   Український форвард "Шахтаря" хоче перейти в Бразилію  // Футбол
   13:16   Повєткін досі сподівається на реванш проти Кличка  // Бокс
   12:42   Алієв танком переїхав гру "Динамо"  // Футбол
   12:08   Непереможний американець погрожує побити Ломаченка  // Бокс
   11:40   Віце-президент УАФ: У нас лише один варіант завершення сезону  // Футбол
   11:12   Ребров проводить тренування "Ференцвароша" на карантині  // Футбол
   10:44   "Динамо" не відпустило свого хавбека у ПСВ та "Спортінг"  // Футбол
   10:16   Власник "Шахтаря" за рік втратив 3,6 млрд доларів  // Футбол
   09:48   Легіонер "Зорі": "Динамо" не грає краще за нас ні на грам  // Футбол
   09:20   Гол Нойока та асист Мілевського у матчі Кубка Білорусі (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:00   Іспанський хавбек буде в Першій лізі, легенда "Шахтаря" змінює клуб  // Футбол
   08:00   Вацко: Ми підходили до Євро у хороших кондиціях  // Футбол
   06:30   У Булеци фантастична техніка, - експерт  // Футбол
   00:30   Матузалем: Обрав "Шахтар" через Лігу чемпіонів  // Футбол
   23:30   Скандаліст "Динамо": Не можна казати, що перенесення Євро - це добре  // Футбол
   22:30   ОСК "Металіст" готовий стати шпиталем для хворих  // Футбол
   21:00   Матвієнко: Займатись вдома дуже складно  // Футбол
   20:00   Легіонер "Зорі": Вирішив вчити російську мову, а не українську  // Футбол
   19:00   Менеджер: Я би продав Кендзьору з "Динамо"  // Футбол
   17:51   Два варіанти від УЄФА. Коли тепер готові відновити сезон  // Блоги та авторські матеріали
   17:40   Лень: Важко грати, коли команда "зливає"  // Баскетбол
   17:08   Екс-"динамівець": Україна здатна обіграти навіть Бразилію  // Футбол
   16:35   Агент: Супряга може стати "новим Шевченком"  // Футбол
   16:01   Бесєдін: Президент "Динамо" з братом мене підтримали  // Футбол
   15:26   Іспанець переходить в краматорський "Авангард"  // Футбол
   14:55   Універсал "Динамо": Домашні тренування ніхто не контролює  // Футбол
   14:22   Формула-1. Гран-прі Канади не відбудеться, 7 Гран-прі перенесено  // Автомото
   13:49   Вацко: Лунін не доріс до ТОП-клубу  // Футбол
   13:14   Ефектний трюк українця з м'ячиком для пінг-понгу (ВІДЕО)  // Футбол
   12:40   Циганик: "Динамо" підписало Леднєва в останній момент  // Футбол