Джоель Абу Ханна, 90 хв

Тренер:
Віктор Скрипник

Заміни:
10 хв  Беньямін ВербічНазарій Русин
46 хв  Володимир ШепелєвМикола Шапаренко
69 хв  Микита БурдаДенис Попов
Заміни:
51 хв  Євген ЧеберкоДжоель Абу Ханна
72 хв  Ловро ЦвекМаксим Луньов
72 хв  Владислав КочергінДмитро Іванисеня
89 хв  Владислав КабаєвМикита Каменюка

Онлайн трансляція

Динамо - Зоря
90+5 хв.І ВСЕ! "Динамо" впевнено перемогло "Зорю" і повернулось на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ. Тепер залишилось обіграти "Колос" і відбір Ліги чемпіонів у кишені.
90+4 хв.Русина збили на самій лінії штрафного. Шапаренко зі стандарту пробив над поперечкою.
90+2 хв.В паралельному матчі "Десна" з таким ж рахунком поступається "Олександрії".
90+1 хв.Грати залишається 3 хвилини компенсованого часу.
90 хв.Шабанов встигає заблокувати удар Луньова.
89 хв.20-річний Білоцерківець міняє Кабаєва, а 35-річний Каменюка - Тимчика.
87 хв.Луньов у брудному підкаті зупинив Караваєва, за що і був покараний жовтою.
82 хв.Громов потрапив в офсайдну пастку киян.
80 хв.Луньову не вистачило зовсім трохи, щоб замкнути простріл Громова.
79 хв.Офсайд в пасиві гостей.
78 хв.Ще шанс! Циганков зумів пробити буквально з кута воротарського, але Мацапура відбиває цей м'яч.
76 хв.Сидорчук йде з поля, на його місці гратиме Кадірі.
74 хв.Бущан не без проблем впорався із класним пострілом Луньова.
73 хв.А-яй-яй! Русин з гострого кута знову не забив, а добивання Буяльського виносять Мацапура на пару з Абу Ханною.
72 хв.Луноьов та Іванісеня змінили Цвека та Кочергіна.
69 хв.Ще одна вимушена заміна у "Динамо". Бурда травмувався на рівному місці, тож довелось виходити Попову.
67 хв.Громов б'є надто слабо, щоб назвати це гольовим моментом.
65 хв.Гостро! Русин пробачив "Зорю", взявши ініціативу на себе в контратаці.
62 хв.Абу Ханна нейтралізував загрозу після навісу від де Пени.
60 хв.Юрченко порушив правила у боротьбі - йому теж "гірчичник".
59 хв.У Громова не вийшов удар з перспективної позиції.
58 хв.Попередження де Пені за неспортивну поведінку.
56 хв.Бурда спочатку перехопив пас Юрченка на хід Громову, а згодом заблокував удар Кабаєва.
53 хв.Подача Кабаєва йде в руки кіперу.
51 хв.Скрипник одразу зняв Чеберка, випустивши на його місці Абу Ханну.
50 хв.Чеберко у підкаті зніс Циганкова - могло бути й вилучення.
48 хв.У "Зорі" нічого не клеїться попереду.
46 хв.Шапаренко поміняв Шепелєва.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45 хв.До першого тайму додано хвилину.
44 хв.Закидання Юрченка зі стандарту до Тимчика не дійшло.
42 хв.Момент! Шабанов зрізав м'яч поруч зі стійкою власних воріт.
41 хв.Сидорчук бачить перед собою жовте світло за фол на Громові.
40 хв.Михайличенко вдарив повз ціль.
37 хв.Кендзьора виніс подалі прицільний навіс Юрченка.
36 хв.Кочергін фолить на Циганкові.
34 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Динамо" - 3:1! Циганков зорієнтувався краще інших після удару Русина і головою переграв Мацапуру.
33 хв.Який шанс! Русин мав переривати чорну смугу після пасу Буяльського. Усе відбувалось в безпосередній близькості від воріт.
31 хв.Проти Бурді сфолили в карій зоні господарів.
29 хв.Фол в атаці з боку активного Громова.
26 хв.Юрченко знову небезпечно пробивав - Шабанов встиг підставити ногу.
25 хв.Громов заштовхав м'яч до сітки воріт, але гол скасовано. Арбітр побачила порушення правил на Кендзьорі.
24 хв.Бущан! Не дав Юрченку забити майже з 11-метрової точки.
23 хв.Михайличенко з другого поверху теж не міг переграти воротаря "Динамо".
22 хв.Гостро! Бущан тягне удар Кабаєва після рикошету.
20 хв.Відкладений "гірчичник" Вернидубу, який збивав Циганкова.
18 хв.Постріл Караваєва здалеку став легкою здобиччю для Мацапури.
17 хв.Буяльський пробив в опонента.
16 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Динамо" - 2:1! Сидорчук теж пробив точно поперечку без шансів для кіпера.
14 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Динамо" - 1:1! Буяльський вивів Циганкова на ударну позицію, а той відправляє м'яч точно в ближню дев'ятку.
13 хв.Цвек отримав лише усне попередження після фолу в центрі поля.
12 хв.Дальній постріл Сидорчука після підбирання заблоковано.
11 хв.І одразу Русину дісталось по ногах. Це жовта картка для Чеберка.
10 хв.Вербіч не може продовжувати гру через травму. Замість нього нього вийшов Русин.
8 хв.Подачу Юрченка від кутового забирає до рук Бущан.
6 хв."Біло-синім" складно комбінувати навіть на власній половині поля.
5 хв.А тепер Громов - у положенні "поза грою".
3 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Зоря" - 0:1! Громов скористався обрізкою захисника в центрі поля, вийшов на зустріч з Бущаном і швидко відкрив рахунок.
2 хв.Мацапура перехопив подачу де Пени з флангу.
1 хв.Стартовий свисток!
Запрошуємо сіх вболівальників на ключову гру в боротьбі за срібні медалі чемпіонату України. У 31-му турі зустрічаються київське "Динамо" і луганська "Зоря".

16:12   ЗМІ: "Динамо" придбає нового центрбека  // Футбол
   15:46   Леоненко: "Динамо" мало три реальні моменти в грі з "Ювентусом"  // Футбол
   09:20   В "Динамо" з-під носа можуть поцупити форварда   // Футбол
   09:00   Дентінью пролив світло на свій трансфер, Коста переконав Тете перейти в "Шахтар"  // Футбол
   08:00   Сабо: Вдома "Динамо" має змусити тріщати "Ференцварош"  // Футбол
   07:10   Все вже вкрадено до нас. Чому перемога "Зорі" над "Лестером" нічого не дала  // Блоги та авторські матеріали
   06:30   Ковалець вже дав прогноз на матч "Динамо" - Ференцварош"  // Футбол
   00:30   Шахов: Прірва між "Динамо" і топ-клубами Європи дуже велика  // Футбол
   23:57   Ліга Європи. Яремчук забив, "Мілан" переміг, "Тоттенхем" втратив  // Футбол
   23:30   Ступар: Француженка двічі помилилася на користь "Ювентуса"  // Футбол
   22:30   Попов: Луческу особисто звинуватив мене у двох голах "Ювентуса"  // Футбол
   22:22   Ліга чемпіонів. "Мотор" переміг словенців у рідних стінах  // Інші види
   21:48   Ліга Європи. "Зоря" перемогла "Лестер", але покинула турнір  // Футбол
   21:00   Тете пояснив, чому вирішив перейти у "Шахтар"  // Футбол
   20:00   Худжамов: "Динамо" і "Ференцварош" будуть грати, як на мінному полі  // Футбол
   19:55   Кубок світу з біатлону. Прима та Семеренко виступили найкраще з наших  // Інші види
   19:00   Колективний гіпноз. Як Луческу зашкодив психології "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   12:42   Пірло: "Динамо" навіть змушувало нас захищатися  // Футбол
   12:08   УХЛ. "Донбас" та "Краматорськ" здобули важкі перемоги (+ВІДЕО)  // Хокей
   11:40   Сабо: "Динамо" знову провалило другий тайм  // Футбол